O C Mededelingen en bekendmakingen gemeente Schiedam Elke woensdag publiceert de gemeente Schiedam in dit huis-aan-huisblad de wettelijk verplichte bekendmakingen, zoals het afgeven van omgevingsvergunningen, informatie over beleidsregels, enzovoorts. Voor eventuele bezwaar- en beroepstermijnen moet worden uitgegaan van de data en informatie die bij de officiële bekendmakingen op www.schiedam.nl/bekendmakingen staan. 5 DECEMBER 2012 Klant Contact Centrum Stadserf 1Schiedam Postbus 1501, 3100 EA Schiedam i. www.schiedam.nl .nl Openingstijden Klant Contact Centrum Met afspraak ma en vrij van 14.00 - 17.00 uur woe en do van 14.00 - 20.00 uur Maak uw afspraak online of bel Milieu Wet bodembescherming Dam 36 en 38, 3111 BD, Schiedam; burgemeester en wethouders van Schiedam maken bekend dat zij naar aanleiding van de op 5 september 2012 ontvangen resultaten van een nader bodemonderzoek (op grond van artikel 29 en artikel 37 van de Wet bodembescherming) hebben besloten dat sprake is van een geval van ernstige bodemverontreiniging als bedoeld in artikel 29 Wbb, dat op basis van het huidige danwel voorgenomen gebruik van de bodem en het ontbreken van humane; ecologische en verspreidingsrisico's het uitvoeren van een spoedige sanering als bedoeld in artikel 37 Wbb niet noodzakelijk is, dat wijzigingen in het gebruik van de locatie gemeld dienen te worden bij het bevoegd gezag als bedoeld in artikel 37, lid 5 Wbb. De beschikking en de overige van belang zijnde stukken liggen vanaf 5^fe- cember voor een periode van 6 weken gedurende vrije inloopuren ter inzage in het Klant Contact Centrum (Omgevingsloket), Stadserf 1.3 Noordvestsingel 83-85,3119 DC, Schiedam; naar aanleiding van de ontvangst van de resultaten van een nader bodemonderzoek voor de locatie Noordvestsingel 83- 85 hebben burgemeester en wethouders van de gemeente Schièdam op grond van artikel 29 ën artikel 37 van de Wet bodembescherming een melding ontvangen met het verzoek een besluit te nemen inzake de ernst van een geval van bodemverontrei niging en of het uitvoeren van een spoedige sanering noodzakelijk is. Burgemeester en wethouders van Schiedam maken bekend dat zij naar aanleiding van de melding voornemens zijn te besluiten dat ér sprake is van een geval van ernstige bodemver ontreiniging als bedoeld in artikel 29 Wbb, dat op basis van het huidige danwel voor genomen gebruik van de bodem en het ontbreken van humane-, ecologische- en verspreidingsrisico's het uitvoeren van een spoedige sanering als bedoeld in artikel 37 Wbb niet noodzakelijk is, dat wijzigingen in het gebruik van de locatie gemeld dienen te worden bij het bevoegd gezag als bedoeld in artikel 37, lid 5 Wbb. De ont werpbeschikking en de overige van belang zijnde stukken liggen vanaf 5 december voor een periode van 6 weken gedurende vrije inloopuren ter inzage in het Klant Contact Centrum (Omgevingsloket), Stadserf 1.1 Makkersstraat 3-5, 3111 AL, Schiedam; burgemeester en wethouders van de ge meente Schiedam maken bekend dat zij, naar aanleiding van een melding van de afdeling Projecten van de gemeente Schiedam voor de locatie Makkersstraat 3-5 met betrekking tot het verzoek een uitspraak te doen inzake de ernst van een geval van bodemverontreiniging en de spoedeisendheid van de uit te voeren sanering, voornemens zijn te besluiten dat er sprake is van een geval van ernstige bodemver ontreiniging als bedoeld in artikel 29 Wbb, dat op basis van het huidige danwel voor genomen gebruik van de bodem en het ontbreken van humane-, ecologische- en verspreidingsrisico's het uitvoeren van een spoedige sanering als bedoeld in artikel 37 Wbb niet noodzakelijk is, dat wijzigingen in het gebruik van de locatie gemeld dienen te worden bij het bevoegd gezag als bedoeld in artikel 37, lid 5 Wbb. De ont werpbeschikking en de overige van belang zijnde stukken liggen vanaf 5 december voor een periode van 6 weken gedurende vrije inloopuren ter inzage in het Klant Contact Centrum (Omgevingsloketj, Stadserf 1.1 Omgevingsvergunning Omgevingsrecht Aanvragen Buitenhavenweg; met de activiteit kappen, het kappen van 29 bomen, binnengeko men op 23 november 2012. Verleende vergunningen Reguliere procedure 's-Gravelandseweg; met de activiteit kappen, het kappen van vijf bomen in verband met de renovatie van de Proveniersbrug. Er is een herplantplicht opgelegd van tien bomen, verleend op 29 november 2012.3 Admiraal Trompstraat 2; 3115 HH; met de activiteit bouwen, het plaatsen van een rijwielstalling en rokersruimten, verleend op 29 november 2012.3 Hoofdstraat 14, 3114 GG; met de activiteiten bouwen en afwijken van bestemmings plan; kruimelge.vallen, het plaatsen van een fietsenstalling (voorterrein), verleend op 28 november 2012.3 Parkweg; met de activiteit kappen voor het project Parkweg, het aanleggen van duikers en het kappen van twee bomen, staande aan de Parkweg ter hoogte van bouwplan 'Over 't water', gelegen tussen de Burgèmeester Van Haarenlaan en de spoorbaan. Er is een herplantplicht opgelegd van twee bomen, verleend op 29 november 2012.3 Regoutstraat 4, 3125 BH; met de activiteiten bouwen en reclame, het aanbrengen van gevelbekleding en staalplaatprofiel, verleend op 29 november 2012.3 Stoelenmatterhof 25, 3123 EL; met de activiteit bouwen, het plaatsen van een dak- opbouw, verleend op 29 november 2012.3 Makkersstraat 3 en 5, 3111 AL; met, de activiteit slopen, het slopen van een woon huis, een bedrijfspand en pakhuizen. Naar aanleiding van het beroep tegen de sloopvergunning is het plan aangepast wat tot gevolg heeft dat er gedeeltelijk wordt gesloopt namelijk: alle asbest wordt verwijderd, de tussenbouw en de'laagbouw met uitzondering van het pand direct grenzend aan de Makkerstraat nummer 3 en 5, verleend op 29 november 2012.3 Uitgebreide procedure Buitenhavenweg 98, 3113 BE; met de activiteiten bouwen, veranderen en in werking hebben van een inrichting (revisieaanvraag) en het wijzigen van een beschermd monument, revisie 'De Kuyper Schiedam', verleend op 27 november 2012.4 Rectificatie: In de krant van 28 november zijn abusievelijk de verwijzingen naar de toelichting achter de verleende vergunningen weggevallen. Op de gemeentelijke website, www.schiedam.nl/bekendmakingen, kunt u terugvinden of en op welke wijze u een zienswijze, bezwaar of beroep tegen deze vergunningen kunt indienen. Overig Mandaatregeling en mandaatregister Schiedam 2011, eerste wijziging Het college en de burgemeester laten een deel van hun bevoegdheden door ambte naren uitoefenen, in mandaat. Aan de uitoefening daarvan zijn kaders en voorwaarden verbonden. Deze zijn vastgelegd in de Mandaat- machtiging- en volmachtbesluit Schie dam 2011 en in het daarbij behorende mandaatregister. Door ontwikkelingen in wetgeving en organisatiewijzigingen, diende die regelgeving gewijzigd te worden. Op 27 november 2012 hebben burgemeester en wethouders, ieder voor zover het hun bevoegdheden betreft, de Mandaat- machtiging- en vol machtbesluit Schiedam 2011 daarom gewijzigd vastgesteld. Het college en de burge meester hebben de bevoegdheden die in het Mandaatregister staan gemandateerd aan de gemeentesecretaris. De gemeentesecretaris heeft op 3 december 2012 een Algemeen ondermandaat besluit vastgesteld, waarmee de gemeentesecretaris de in het Mandaatregister opgenomen mandaten doormandateert aan het gemeentelijke management. De gewijzigde Mandaatregeling en het Mandaatregister liggen gedurende 6 weken na de dag van publicatie ter inzage in het Klant Contact Centrum, Stadserf 1 Aangevraagde vergunningen en ontheffingen: hoe kunt u reageren? 1. Zienswijze college van burgemeester en wethouders Voordat de gemeente een besluit neemt over een aangevraagde vergunning, ontheffing of ander besluit kunt u hierop binnen zes weken (vanaf datum ter inzagelegging) mondeling of schriftelijk uw zienswijze indienen. U schrijft een brief naar het college van burgemeester en wethouders (postbus 1501, 3100 EA Schiedam) waarin u uw zienswijze op het voorgenomen besluit gemotiveerd uiteenzet. Voor een monde linge zienswijze neemt u telefonisch contact op met de gemeente Schiedam via 14 OIO.' 2. Zienswijze gemeenteraad Voordat de gemeente een besluit neemt over een aangevraagde vergunning, ontheffing of ander besiuit kunt u hierop binnen zes weken (vanaf datum ter inzagelegging) mondeling of schriftelijk uw zienswijze indienen. U schrijft een brief naar de gemeenteraad (postbus 1501, 3100 EA Schiedam) waarin u uw zienswijze op het voorgenomen besluit gemotiveerd uiteenzet. Voor een mondelinge zienswijze neemt u telefo nisch contact op met de gemeente Schiedam via 14 010. 3. Bezwaarschrift Belanghebbenden die het niet eens zijn met een besluit kunnen binnen 6 weken na datum waarop het besluit is genomen een gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij het college van bur gemeester en wethouders (postbus 15Ö1, 3100 EA Schiedam). In het bezwaarschrift dient in ieder geval uw naam, adres en telefoonnummer, de datum en een omschrijving van het betref fende besluit (kenmerk) te staan. Vergeet niet uw bezwaarschrift te ondertekenen. 4. Beroepschrift Rechtbank Rotterdam Indieners van een zienswijze die het niet eens zijn met het genomen besluit, kunnen hiertegen binnen 6 weken na verzending van het besluit een gemotiveerd beroepschrift indienen bij de Rechtbank Rotterdam (postbus 50951, 3007 BM). In het beroepschrift dient in ieder geval uw naam, adres en telefoonnummer, de datum en een omschrijving van het betreffende besiuit (kenmerk) te staan. .Vergeet niet uw beroep schrift te ondertekenen. Hieraan zijn kosten verbonden. 5. Beroepschrift Raad van State Indieners van een zienswijze die het niet eens zijn met het genomen besluit, kunnen hiertegen binnen 6 weken na publicatie van het besluit a?n gemotiveerd beroepschrift indienen bij de Raad van S.tate (postbus 20019, 2500 EA Den Haag). In het beroepschrift dient in ieder geval uw naam, adres en telefoonnummer, de datum en een omschrijving van het betreffende besluit •(kenmerk) te staan. Vergeet niet uw beroep schrift te ondertekenen. Hieraan zijn kosten verbonden. Aanvragen voorlopige voorziening Het indienen van een bezwaar- of beroep schrift voorkomt niet dat het besluit waartegen u bezwaar hebt, wordt uitgevoerd. U kunt dit proberen te voorkomen door, na indiening van uw bezwaar- of beroepschrift, een voorlopige voorziening aan te vragen bij de Rechtbank Rot terdam (sector Bestuursrecht) of bij de Raad van State. Hieraan zijn kosten verbonden. Lees de officiële bekendmakingen op

Het Nieuwe Stadsblad | 2012 | | pagina 22