3 sweetdeallnii Beautysupplementen die werken Regiovervanger HANDYMAN heeft 't s^mt sweet BERRl blaster *E9tl 0 C0LLA6EH Lezersactie Bilderbeig Vaalsbroek Sfeervol arrangement Winter Wonderland Handyman zoekt per direct een fulltime Altijd actueel: de weekkrant.nl woensdag 5 december 2012 Nieuwe Stadsblad pagina 39 Vanaf 15 december moe ten voedingssupplementen voldoen aan nieuwe EU-richt- lijnen. Dan mogen verpak kingen en reclames alleen nog maar goedgekeurde gezondheidsclaims bevatten. AMISET heeft een reeks pro ducten die goedgekeurd zijn en die gericht zijn op 'mooi van binnen, mooi van buiten'. Wij hebben hieruit een interes sante selectie gemaakt en de voordelen op een rij gezet. Producten gericht op mooi van binnen en van buiten Opgeruimd staat netjes Berry Blaster is al jaren de top 'beautydrink' van Nederland en is dan ook bij iedere drogist ver krijgbaar. Deze 'detox' heeft een lekkere bessensmaak. Je maakt hem door 1-2 dopjes in een glas te doen en dit aan te vullen met koud water. In principe moet je het 's ochtends drinken om de reinigende werking van de lever te ondersteunen, afvalstoffen te helpen verwijderen en de dage lijkse vetverbranding te verho gen. Als je lever op volle toeren draait, is je lichaam minder ge neigd om afvalstoffen en vetten op te slaan in de cellen onder de huid. En dat zie je mooi in de spiegel. Sportief afvallen Veel bewegen. Letten op je voe ding. Kiezen voor gezond. Dat is de manier om snel af te val- AèHSlf sSSSB» AMIft* len, maar misschien kun je wel wat hulp gebruiken. Zo'n extra steuntje in de rug is groene thee, als de hoeveelheid maar genoeg is tenminste. Green Tiger is ci troenijsthee die een behoorlijke dosis groene thee bevat zonder dat je het proeft. Je maakt er zelf een drink van door een theele pel in een glas te doen en dit aan te vullen met kraanwater. Iedere portie bevat actieve stoffen die de vetstofwisseling ondersteu nen. Je verbrandt ook extra ca lorieën en hebt meer energie. Of je nou aan het werk bent of aan het sporten. Liever minder eten? Afvallen is een kwestie van minder calorieën opnemen dan je gebruikt. Lemon Jack remt de eetlust. Je maakt de drink, waarvan je hongergevoel ver mindert, met eén halve theele pel in kraanwater of sap. Zo kun je de tijd tot de volgende hoofd maaltijd doorkomen zonder te soacken. Het bevat uitsluitend natuurlijke ingrediënten, onder meer citroensap, en kan bij alle dieetvoorschriften gedronken worden. Volgens wetenschap pelijk onderzoek geven drie glazen per dag in combinatie met een energiebeperkend dieet gewichtsverlies. De huid werkt van binnen De cosmetica-industrie is een miljardenbusiness. Toch werkt de huid ook van binnen. Wil je Win een verblijf k Manual GreenParks rsoonsbungalow! KI k&WIn el naar www.de de tekenen van ouder worden tegengaan, dan moet je je rich ten op de collageenstructuur in en onder je huid en zul je aan je voeding moeten werken. Collagem is een 'beautydrink' met een hoge dosis goed op neembaar collageen. Ook deze drink kun je zelf 1 of 2 keer per dag maken met 2 theelepels ge mengd in een glas kraanwater. Wanneer je dit regelmatig doet, helpt het om je huid te verste vigen. Omdat deze beautysupplemen ten allemaal voldoen aan de nieuwe EU-richtlijnen kun je vertrouwen op de informatie op de verpakking en kun je er met een gerust hart eentje uitkiezen die jou aanspreekt. AMISET producten zijn ver krijgbaar bij gezondheidsspe ciaalzaken en alle filialen van DA, Dirx, Etos, Kruidvat en De Tuinen. Bij twijfel informeer aan de kassa. Liever online kopen? Ook dat kan: u> io iu.uitamins.nl Bij twijfel: informeer aan de kassa. Voor meer informatie bel: 020 - 435 00 10. Midden in het prachtige Limburgse heuvelland schap pronken het kasteel en op loopafstand de moderne hotelvleugels in al hun glo rie. Dit hotel in Vaals is het ultieme vertrekpunt voor een ontdekkingstocht naar paradijselijk Maastricht of Aken of gewoonweg lekker genieten van de prachtige natuur rondom deze sprook jesachtige locatie. Inhoud arrangement 3 x Overnachting in een tweepersoons Superior room 3 x het uitgebreide Bilder- berg ontbijtbuffet 1 x koffie, thee of warme chocolademelk in onze sfeervolle Bistro Unieke Vaalsbroek - wan del-, fiets- en autoroute kaart Prijs 129 euro p.p. Toeslag verblijf op een zaterdag 5 euro per persoon Verder bieden wij de volgende extra's: 20 korting op een weinessbehandeling; 2,50 euro p.p. korting diner (beide mits vooraf gereserveerd) Informatie en boeken: Rechtstreeks reserveren bij het hotel o.v.v. Lezersaanbieding Winter Wonderland. Bilderberg Kasteel Vaalsbroek tel. (043) 308 93 50 reserveringen@vaalsbroek.nl. bilderberg.nl/wonderland Arrangement op basis van be schikbaarheid. Extra lezersspe- cials alleen geldig mits vooraf gereserveerd en zijn niet com bineerbaar met andere kortin gen. Arrangementsprijs is op basis van verblijf in een twee persoonskamer; eenpersoons toeslag 30 euro per nacht. Vaalsbroek, een stukje buitenland in Nederland. voor onze filialen in Vlaardingen, Schiedam Hoogvliet en Spijkenisse Met ruim 100 vestigingen in Nederland en België is Handyman B.V. een sterk groeiende winkelketen gespecialiseerd in de verkoop van accessoires en onderdelen voor wit-, bruin- en grijsgoed-apparatuur. Het basisassortiment bestaat uit o.a. audio-videokabels, printercartridges, computersupplies en stofzuigerzakken. Vanuit de centrale organisatie in Breda worden nieuwe winkelconcepten met moderne verkoopkrachtige presentaties ontwikkeld. Wij zoeken: Je bent een enthousiaste aanpakker met doorzettingsvermogen en een hoge mate van dienstbetoon jegens de klanten. Doordat je vaak in verschillende winkels werkt, doe je in korte tijd heel veel ervaring op. De winkels waar je werkt liggen in de de regio Schiedam Vlaardingen Hoogvliet en Spijkenisse. Om succesvol te kunnen zijn is technische kennis niet noodzakelijk, wél enkele jaren ervaring in de detailhandel, een opleiding op MBO niveau en oprechte interesse in klanten. Wij bieden: Een interessante en dynamische werkomgeving met een uitstekend salaris. Voor meer informatie over de organisatie en een sollicitatieformulier verwijzen wij je graag naar onze website: www.handyman.nl Interesse? Graag nodigen wij je uit je reactie, bij voorkeur per e-mail, te sturen naar Handyman B.V., t.a.v. dhr. B. Koperdraad, e-mail: bkoperdraad@handyman.nl TE KOOP OP WOENSDAG T/M DONDERDAG 6 DECEMBER Haast en vergeten je mobiel op te laden, maar toch onderweg je navigatie nodig of even bellen? Met deze kleine USB-autolader kun je jouw telefoon opladen door de lader simpelweg in de sigarettenaansteker van je auto te steken. De lader heeft een USB-ingang en is geschikt voor navigatiesystemen, telefoons, tabiets en mp3-spelers. TE KOOP OP WOENSDAG S T/M DONDERDAG 6 DECEMBER Altijd bij de tijd met een stijlvol uurwerk. De Invicta Pro Diver 1003 - 1003 biedt je beide! Het horloge heeft een stalen behuizing en zwarte wijzerplaat met een diameter van 43 mm. 3 Jaar fabrieksgarantie en het horloge wordt gratis in een luxe giftbox naar je toegezonden. TE KOOP OP WOENSDAGS T/M DONDERDAG 6 DECEMBER Zoet Persoonlijk. Milka limited-edition chocoladebox. Kies voor het thema 'I love you', Good Luck' of 'Thanks' en voeg ook nog een persoonlijke tekst toe. Elke box bevat wei 20x2 pralines. Keuze uit verschillende verzenddata, zpdat de geadresseerde dit persoonlijke cadeau ontvangt wanneer jij wilt. Volg Sweetdeal op Twitter en Facebook fi @SWEETDEALNL f /SWEETDEALNL

Het Nieuwe Stadsblad | 2012 | | pagina 39