nieuws I l •i IB-60 formulier nodig bij woningtoewijzing Koopwoningen in Woudhoek Zuid december 2012 Algemeen Voor de huurderB Complexbeheerders wisselen van wijk Woningaanbod| Korf Vertrek john van Gestel bij het SOBO De directie en medewerkers van Woonplus wensen u een goed en gezond 2013! Woonplus gesloten tijdens de feestdagen EFt Als u bij Woonplus Schiedam een woning wilt huren, dan stellen wij samen met u een inkomensverklaring op. De overheid stelt sinds 1 januari 2011 strenge inkomenseisen aan de verhuur van huurwoningen. Voor het opstellen van een inkomensverklaring is een IB-60 formulier de basis. Gaat u op ons woningaan bod reageren? Zorg er dan nu al vast voor dat u een IB-60 verklaring heeft. Het aanvragen hiervan kost enige tijd. Zonder IB-60 formulier kan Woonplus geen woning toewijzen. Wat is een IB-60 formulier? Een IB-60 formulier is een officiële verklaring van de Belastingdienst met uw inkomensge- gevens over een bepaald belastingjaar. Op een IB-60 formulier staan de volgende ge gevens: uw naam en adres, de naam- en adresgegevens van de Belastingdienst, het jaar waarover de inkomensverklaring wordt afgegeven en uw inkomensgegevens. Hoe vraagt u een IB-60 formulier aan? Een IB-60 formulier vraagt u gratis aan bij de Belastingdienst. Dat kan via de belasting telefoon 0800-0543 (gratis). Zorg ervoor dat u uw Burgerservicenummer (BSN) bij de hand heeft. De Belastingdienst stuurt het IB-60 formulier dan binnen 5 werkdagen naar u toe. Heeft u geen inkomen, vraag dan toch een IB-60 formulier aan. Alleen daarmee kunt u bij Woonplus aantonen dat u geen inkomen heeft. IB-60 formulier over welk jaar? Tot 1 juni 2013 kunt u volstaan met een IB-60 formulier over het jaar 2011. Na 1 juni 2013 vragen wij om een IB-60 formulier over het jaar 2012. Moet u naast het IB-60 formulier nog meer documenten overleggen? Om een woning aan u te kunnen verhuren, is het noodzakelijk dat u ons nog een aan tal andere documenten overlegt. Het gaat daarbij om de volgende documenten: Kopie van uw legitimatiebewijs De meest recente jaaropgave van uw in komen en eventueel dat van uw partner. Van kinderen hebben wij geen inkomens gegevens nodig De meest recente loonstrook en dat van uw partner Als u niet uit Schiedam komt, vragen wij u een uittreksel van de gemeentelijke basisadministratie (GBA) te overleggen met daar op de historische woongegevens (niet ouder dan 6 maanden). Dit uittreksel kunt u opvragen bij uw eigen gemeente Als u geen huurder van Woonplus bent, is ook het overleggen van een verhuurders verklaring noodzakelijk. Uw huidige verhuurder geeft hierin een verklaring af over uw woon- en betalingsgedrag. We begrijpen dat dit enig voorwerk van u vraagt. Met de juiste documenten zorgt u er in ieder geval voor dat wij met elkaar het het proces van woningtoewijzing kunnen doorlopen. Buren betekenen hier nog wat voor elkaar» Per 1 januari 2013 gaan de complex- beheerdëfs van Woonplus wisselen van werkgebied. Door te wissèlen kunnen ze hun opgedane ervaringen ook in andere wijken van Schiedam toepassen. Wat betekent dat voor u? De werkzaamheden die de complexbeheerders doen verande ren niet. U zult alleen een ander gezicht gaan zien in uw wijk. In Schiedarh Noord zijn Appie Vietje en Patrick van Waart uw complexbeheerders. Rob Votlendam en Wim Molenkamp doen straks in Nieuwland hun rondes. De wijken West, Oost, Centrum en Zuid komen onder de hoede van Erik Govaart en Henk Polak. Spreek de complexbeheerders aan. Zij maken graag kennis met u. Maak eens een winterwandeling en beleef deze unieke wijk in Schiedam Noord. Uniek als u van een dorps gevoel houdt en ook van de dynamiek van de stad wil profiteren als daar behoefte aan is. Scholen, sporten, boodschappen doen, openbaar ver voer, het is allemaal op loopafstand bereikbaar. Enkele eengezinswoningen te koop in Woudhoek Zuid Maak kennis met bijvoorbeeld de eengezins woningen Gimbergpad 6 en 12, Royaards- plein 95 of de woning met carport aan de Punter 27. Enkele woningen zijn voorzien van een compleet nieuwe keuken met inbouw- apparatuur, netjes afgewerkte witte wanden, een mooie laminaatvloer en een vernieuwde badkamer en toilet. Koopsommen en mogelijkheden De koopsommen van deze woningen variëren tussen, de 165.000,- en 229.500,-. U kunt kiezen voor een standaard woning die u zelf opknapt, of een woning die wij gedeel telijk of zelfs compleet voor u opknappen. Aan u de keuze. Woonplus Schiedam heeft hiervoor exclusieve pakketten ontwikkeld. De kosten kunnen over het algemeen worden meegenomen in de koopsom. Geïnteresseerd? Graag verwijzen wij u naar de verhalen van kopers die u voor gingen op www.woonplus.nl onder 'ik zoek een woning'. Of lees de ad vertentie elders in deze krant. Zodra u kennis heeft gemaakt met de wijk, wordt u vast nieuwsgierig naar het woningaanbod. Voor een bezichtiging kunt u contact opnemen met het verkoopteam via email verkoop@woonplus.nl of telefoon (010) 20 45 382. John van Gestel heeft aangegeven dat hij aan het einde van dit jaar stopt aisr voorzitter van het SOBO (Schiedams Overlegorgaan Bewoners Organisaties). Volgens hem is het na 30 jaar tijd voor een frisse kijk op de komende verande ringen. Vele jaren kent Woonplus hem als prettige overlegpartner over onder werpen die beschreven staan in het do cument "Overleg huurders verhuurders". Het officiële afscheid vindt in april 2013 plaats. Vanaf 1 januari 2013 zal Harry Visser (voorzitter van de bewonersvereniging Schiedam-West en lid van het Dagelijks Bestuur) hem opvolgen als voorzitter van het SOBO. Wij wensen Harry Visser veel succes met deze nieuwe uitdaging. Woonplus is gesloten op: Maandag 24 december 2012 Dinsdag 25 december 2012 Woensdag 26 december 2012 Maandag 31 december 2012 Dinsdag 1 januari 2613 Voor spoedeisende reparaties kunt u ons bellen via (010) 20 45 100. U wordt dan doorgeschakeld naar onze wachtdienst. Algemeen Valeriusstraat 3-5 Postbus 25 3100 AA Schiedam T (010) 20 45 100 www.woonplus.nl WE Beheer T (010) 20 45 204 Telefonische bereikbaarheid Woonplus is op werkdagen tussen 08.00 en 11.00 uur telefonisch bereikbaar via (010) 20 45 100. U kunt de volgende keuze maken: 1.Reparatieverzoeken, vragen van de huurders 2.Eindafrekening, afrekening stookkosten en/of servicekosten 3.Verhuur, huuropzegging, nieuwe woning, woonruimteverdeling 4.Vragen/meldingen over woon omgeving, vervuiling, ongedierte of overlast 5.Overige vragen Reparatieverzoek Een reparatieverzoek kunt u maandag t/m vrijdag tussen 08.00 en 11.00 uur telefonisch melden via nummer (010) 20 45 100, keuze 1. Maar u kunt ook via onze website www.woonplus.nl uw reparatieverzoek doen. Aan de hand van uw digitale melding, nemen wij dan contact met u op voor verdere afhandeling. Spoedeisende reparatieverzoeken kunt u 24 uur per dag, 7 dagen per Week doen via (010) 20 45 100. Buiten kantoortijden wordt u dan doorverbonden met onze nooddienst. Colofon Woonplus Nieuws verschijnt elke laatste woensdag van de maand in Het Nieuwe Stadsblad. Het bevat mogelijk een beknopte en vrije weergave van wettelijke bepalingen. Bij een eventueel geschil kunt u zich niet op het Woonplus Nieuws beroepen. Raadpleeg in zo'n geval altijd de wetten en regelingen zelf. Redactie afdeling Communicatie E-mail: comm@woonplus.nl Het volgende Woonplus Nieuws verschijnt op woensdag 30 januari 2013.

Het Nieuwe Stadsblad | 2012 | | pagina 15