m Kerst Petits Fours nu 1,25 PrZUIDHOLLAND kakker Voor sfeervolle Kerstdagen aMM'erlaan Altijd actueel: de weekkrant.nl woensdag 19 december 2012 Nieuwe Stadsblad pagina 18 Bekendmaking Zwemwaterlocaties provincie Zuid-Holland 2013 De provincie Zuid-Holland wijst jaarlijks de zwemwaterlocaties in natuurwater aan op grond van de Wet hygiëne en veiligheid badinrichtingen en zwemgelegenheden. De aangewezen locaties liggen zowel langs de kust als in binnenwateren. De locaties worden gedurende het zwemseizoen gecontroleerd op veiligheid en waterkwaliteit. De provincie kan een zwemverbod of negatief zwemadvies instellen. Zwemmen op andere locaties wordt altijd ontraden. De aangewezen locaties zijn te herkennen aan de provinciale borden en zijn te vinden op de provinciale website. Gedeputeerde Staten van Zuid-Holland stellen de conceptlijst met zwemwaterlocaties voor het zwemsei zoen 2013 vast. Ten opzichte van het voorgaande jaar zijn er drie nieuwe locaties: Brielse Meer, Camping de Meeuw (gemeente Brielle), Jlrielse Meer, buitenstrand bij camping de Meeuw (gemeente Brielle), Binnenbedijkte Maas, Westmaas (gemeente Binnenmaas). Inzage U kunt de conceptlijst met zwemwaterlocaties van 21 december 2012 tot en met 1 februari 2013 downlo aden van www.zuid-holland.nl/zwemwater of inzien op werkdagen in het provinciehuis van Zuid-Holland (Zuid-Hollandplein 1, Den Haag). Zienswijzen U kunt tot en met 1 februari 2013 schriftelijk of mondeling uw zienswijze over het conceptbesluit naar voren brengen. De zienswijzen kunt u bij voorkeur schriftelijk indienen bij Gedeputeerde Staten van Zuid- Holland, Postbus 90602, 2509 LP Den Haag, onder vermelding van 'Zienswijze conceptlijst zwemwaterloca ties 2013'. Voor het naar voren brengen van mondelinge zienswijzen en voor inlichtingen kunt u contact opnemen met de afdeling Water en Groen, mevrouw D.Rezvanova, 070 - 441 6606, d.rezvanova@pzh.nl. HOLLAND Bekendmaking Conceptwijziging Provinciaal Waterplan voor de zwemwaterlocaties 2013 Provincie Zuid-Holland wijst jaarlijks zwemwaterlocaties in natuurwateren aan. Vooraf moeten deze zwemwaterlocaties worden vastgelegd in het waterplan. Voor de regionale wateren vindt het plaats in het Provinciaal Waterplan. Naar aanleiding van de vaststelling van de lijst van de zwemwaterlocaties voor het badseizoen 2013 passen Gedeputeerde Staten van Zuid-Holland het Provinciaal Waterplan aan met betrekking tot de zwemwaterlo caties. Ten opzichte van het voorgaande jaar zijn er drie nieuwe locaties in de regionale wateren: Brielse Meer, Camping de Meeuw (gemeente Brielle), Brielse Meer, buitenstrand bij camping de Meeuw (gemeente Brielle), Binnenbedijkte Maas, Westmaas (gemeente Binnenmaas). De overige bestaande zwemwaterlocaties blijven ongewijzigd. Inzage U kunt het conceptbesluit van 21 december 2012 tot en met 1 februari 2013 downloaden van www.zuid-holland.nl/zwemwater of inzien op werkdagen in het provinciehuis van Zuid-Holland (Zuid-Hollandplein 1, Den Haag). Zienswijzen U kunt tot en met 1 februari 20I3 schriftelijk of mondeling'uw zienswijze over dit conceptbesluit naar voren brengen. De zienswijzen kunt u bij voorkeur schriftelijk indienen bij Gedeputeerde Staten van Zuid- Holland, Postbus 90602, 2509 LP Den Haag, onder vermelding van 'Zienswijze conceptwijziging Provinciaal Waterplan'. Voor het naar voren brengen van mondelinge zienswijzen en voor inlichtingen kunt u contact opnemen met de afdeling Water en Groen, mevrouw D.Rezvanova, 070-441 6606, d.rezva- nova@pzh.nl. Zondagmiddag 27 januari 2013: Benefietconcert voor 150-jarige Sophia Kinderziekenhuis! Marco Borsato, Ilse DeLange, BI0f, Nick Simon, VanVelzen, Rob de Nijs, Gers Pardoel, Acda en de Munnik, Xander de Buisonjé, Di-Rect en De Dijk treden op tijdens het 'De Vrienden van Amstel UVEI-Sophia Benefietconcert' in Ahoy. Bestel nu je kaarten en steun het Sophia Kinderziekenhuis! www.sophiaisojaar.nlwww.sophiabenefietconcert.nl Erasmus MC kleine gebakjes in rood en groen in de smaken kersen en chocolade Deze aanbieding geldt van donderdag 20 t/m maandag 24 december Gemeente Rotterdam DCMR milieudienst Rijnmond Kennisgeving ontwerpbeschikking Uitgebreide voorbereidingsprocedure Wet algemene bepalingen omgevingsrecht Onderwerp Burgemeester en wethouders van de gemeente Rotterdam hebben het voornemen voorschriften van de op 21 augustus 2009 verleende vergunning aan NSD Special Products, Strickledeweg 52/54 te Rotterdam krachtens artikel 2.31 van de Wet algemene bepalingen omgevingsrecht te wijzigen/aan te vullen. De inrichting betreft een drukkerij. De wijziging betreft het verzoek om voorschrift 2.2.9 uit de milieuvergunning te wijzigen en bij voorkeur te verwijderen. Burgemeester en wethouders van de gemeente Rotterdam hebben het voornemen voorschrift 2.2.9 te verwijderen. Inzage U kunt de ontwerpbeschikking en de overige van belang zijnde stukken van 20 december 2012 tot en met 30 januari 2013 op werkdagen van 08.30 uur tot 16.00 uur op de volgende plaatsen inzien: Stadswinkel Centrum, Stadhuis Coolsingel 40 te Rotterdam (zijde Doelwater, tegenover het hoofdbureau van politie, maandag-, dinsdag, woensdag en vrijdag van 9.00 uur tot 16.00 uur, donderdag van 9.00 uur tot 13.30 uur); de DCMR Milieudienst Rijnmond, Parallelweg 1 te Schiedam (buiten en na deze periode uitsluitend na telefonisch afspraak: 010 - 246 86 21). Inspraak Op grond van de artikelen 3:15 en 3:16 van de Algemene wet bestuursrecht, kan een ieder gedurende de bovengenoemde termijn zijn/haar zienswijze over de ontwerpbeschikking kenbaar maken aan Burgemeester en wethouders van de gemeente Rotterdam, p/a DCMR Milieudienst Rijnmond, Postbus 843, 3100 AV Schiedam. In deze periode kunnen ook zienswijzen mondeling worden ingebracht. Dit kan telefonisch of na afspraak. Wij maken u erop attent dat slechts beroep tegen de uiteindelijke beschikking kan worden ingediend als ook een zienswijze is ingebracht tegen de ontwerpbeschikking en men belanghebbende is. Inlichtingen Mevrouw P.C.T.M. Kox van de DCMR, telefoon: 010 - 246 85 58. Deze kennisgeving is ook geplaatst op www.dcmr.nl Zaaknummer: 98406843, DMS: 21500256.

Het Nieuwe Stadsblad | 2012 | | pagina 18