TANDARTS-SCHIEDAM.NL Broodboetiek m m beider (OIO) 273 35 71 KERST KNALLERS sr STADSREGIO ROTTERDAM 's-G RAVE LAN DSEWEG GROEPSPRAKTIJK 'S-GRAVE LAN DSEWEG 1,49 2r 199 Bestel tijdig op=op! Bestel tijdig op=op! Altijd actueel: de weekkrant.nl woensdag 19 december 2012 Nieuwe Stadsblad pagina 24 Albrandswaard Barendrecht Bernisse Brielle Capelle aan den IJssel Hellevoetsluis Lansingerland Krimpen aan den IJssel Maassluis Ridderkerk Rotterdam Schiedam Spijkenisse Vlaardingen Westvoorne BEKENDMAKING ALGEMENE WET BESTUURSRECHT Besluiten dagelijks bestuur 28 november 2012 Het dagelijks bestuur heeft in de vergadering van 28 november 2012 besloten: 1onder voorbehoud van de vaststelling van de Subsidieverordening voorziening laadpalen op eigen terrein door het algemeen bestuur op 12 december 2012: op grond van artikel 8 lid 1 Subsidieverordening voorziening laadpalen op eigen terrein het subsidieplafond voor het jaar 2013 bij inwerkingtreding van deze verordening vast te stellen op 120.000,-. 2.1 op grond van artikel 3, eerste lid, van de Subsidieverordening Verbetering Luchtkwaliteit het subsidieplafond voor het jaar 2013 vast te stellen op 700.000,-; 2.2. op grond van artikel 3, tweede lid van de Subsidieverordening Verbetering Luchtkwaliteit de tijdvakken voor het indienen van aanvragen in het jaar 2013 vast te stellen op de perioden 1 januari tot 1 april en 1 juli tot 1 oktober. 3. conform de ontwerpbesluiten en de daarin opgenomen voorwaarden met ingang van 1 januari 2013: 3.1mandaat te verlenen aan de directeur Jeugd van het cluster Maatschappelijke Ontwikkeling van de gemeente Rotterdam inzake de besluitvorming en uitvoering met betrekking tot de Subsidieverordening Jeugdzorg stadsregio Rotterdam 2005; 3.2. het mandaatbesluit d.d. 15 december 2010, waarbij mandaat is verleend aan de algemeen directeur GGD Rotterdam-Rijnmond m.b.t. de uitvoering van de Subsidieverordening Jeugdzorg stadsregio Rotterdam 2005 in te trekken; 3.3. mandaat te verlenen aan de directeur Jeugd van het cluster Maatschappelijke Ontwikkeling van de gemeente Rotterdam inzake de besluitvorming en uitvoering met betrekking tot de Subsidieverordening preventief jeugdbeleid stadsregio Rotterdam; 3.4. het mandaatbesluit d.d. 20 mei 2009, waarbij mandaat is verleend aan de algemeen directeur GGD Rotterdam-Rijnmond voor de uitvoering van de Subsidieverordening preventief jeugdbeleid in te treklren; 3.5. mandaat te verlenen aan de directeur Jeugd van het cluster Maatschappelijke Ontwikkeling van de gemeente Rotterdam inzake de afhandeling van informatieverzoeken op grond van de Wet openbaarheid van bestuur; 3.6. het mandaatbesluit d.d. 31 augustus 2011waarbij mandaat is verleend aan de secretaris voor de uitvoering van bevoegdheden van het dagelijks bestuur ingevolge de Wet openbaarheid van bestuur in tè trekken voor zover dit mandaat betrekking heeft op de beleidsterreinen jeugdzorg en preventief jeugdbeleid; 3.7. volmacht te verlenen aan de directeur Jeugd van het cluster Maatschappelijke Ontwikkeling van de gemeente Rotterdam tot het aangaan, uitvoeren, wijzigen en beëindigen van obligatoire overeenkomsten. De wijze van verdeling van het beschikbare subsidiebedrag genoemd in bovengenoemd besluit onder 1. is opgenomen in artikel 8 lid 2 van de Subsidieverordening voorziening laadpalen op eigen terrein. De wijze van verdeling van het beschikbare subsidiebedrag genoemd in bovengenoemd besluit onder 2.1. is opgenomen in artikel 7 lid 2 van de Subsidieverordening Verbetering Luchtkwaliteit. Besluiten dagelijks bestuur 12 december 2012 Het dagelijks bestuur heeft in de vergadering van 12 december 2012 besloten: 1.1. onder voorbehoud van de vaststelling van de Subsidieverordening voorziening laadpalen op eigen terrein door het algemeen bestuur op 12 december 2012: op grond van artikel 7 lid 1 Subsidieverordening voorziening laadpalen op eigen terrein het formulier voor aanvragen tot subsidieverstrekking vast te stellen conform het ontwerp; 1.2. conform het ontwerpbesluit en onder de in het ontwerpbesluit opgenomen voorwaarden een mandaat te verlenen aan de secretaris voor de uitvoering van de Subsidieverordening voorziening laadpalen op eigen terrein. 2. onder voorbehoud van vaststelling van de 3e wijziging Subsidieverordening Verbetering Luchtkwaliteit door het algemeen bestuur op 12 december 2012: op grond van artikel 5, tweede lid van de Subsidieverordening Verbetering Luchtkwaliteit het formulier voor aanvragen tot subsidieverstrekking met bijbehorende invulhulp vast te stellen conform het ontwerp. 3.1. conform de ontwerpbesluiten en de daarin opgenomen voorschriften de aan Vipre B.V. op basis van artikel 29 Wet Personenvervoer 2000 verleende ontheffing van de concessieplicht voor het exploiteren van: de ECT Hellevoetsluis Shuttle die rijdt van Scharendijke, via Goedereede, Hellevoetsluis en Oostvoome naar de ECT Delta Terminal aan de Maasvlakte te verlengen tot en met 31 mei 2013 voor het deel van de lijn dat valt in het concessiegebied van de stadsregio Rotterdam; de Shell Shuttle lijn 1 die rijdt van Rockanje naar Vondelingenplaat te verlengen tot en met 31 december 2013; de Shell Shuttle lijn 2 die rijdt van Hellevoetsluis naar Vondelingenplaat te verlengen tot en met 31 december 2013; de Shell Shuttle lijn 3 die rijdt van Schiedam naar Vondelingenplaat te verlengen tot en met 31 december 2013; de Shell Shuttle lijn 4 die rijdt van Vlaardingen naar Vondelingenplaat te verlengen tot en met 31 december 2013; 3.2, Vipre B.V. toestemming te verlenen om het Vipre-vervoerbewijs op de ECT Hellevoetsluis Shuttle en de Shell Shuttles waarvoor de ontheffing verieend is te gebruiken. Besluiten algemeen bestuur 12 december 2012 Het algemeen bestuur heeft in de openbare vergadering van 12 december 2012 besloten: 1. het meerjarenbeleidskader jeugdzorg Stadsregio Rotterdam 2013-2015 vast te stellen. 2. de in de 2e bestuursrapportage 2012 opgenomen 3e begrotingswijziging 2012 vast te stellen. 3.1. de eerste wijziging van de begroting 2013 vastte stellen; 3.2. met ingang van 1 januari 2013 op grond van artikel 18, derde lid van de Subsidieverordening verkeer en vervoer 2012 het subsidiepercentage voor het realiseren van fietsparkeervoorzieningen bij openbaar vervoerhaltes en -stations gedurende éèn jaar te verhogen naar'100% en zodoende de regeling met één jaar te verlengen. 4. de Derde wijzigingsverordening Subsidieverordening Verbetering Luchtkwaliteit" vast te stellen conform het ontwerpbesluit. 5. de "Subsidieverordening voorziening laadpalen op eigen terrein" vast te stellen conform het ontwerpbesluit. Volmacht juridische vertegenwoordiging 2013 Het algemeen bestuur, het dagelijks bestuur en de voorzitter, ieder voor zover het zijn bevoegd heden betreft, hebben besloten voor de periode 1 januari 2013 tot en met 31 december 2013: 1.1het hoofd Juridische Diensten van de Serviceorganisatie van de gemeente Rotterdam, alsmede zijn waarnemer, te machtigen om de stadsregio Rotterdam en haar bestuursorganen te"vertegenwoordigen in juridische (voor)procedures; 1.2. het hoofd Juridische Diensten van de Serviceorganisatie van de gemeente Rotterdam en zijn waarnemer de bevoegdheid te geven zijn medewerkers, andere medewerkers van de gemeente Rotterdam of de stadsregio Rotterdam alsmede externe professionele rechtshulp verleners te machtigen als vertegenwoordiger op te treden; 1.3. de onder punt 1 en 2 genoemde bevoegdheden ook toe te kennen aan de bestuurs-juridisch beleidsadviseur van de stadsregio Rotterdam; 1.4. ten aanzien van de portefeuille Jeugdzorg en het preventief jeugdbeleid de onder ad. 1 en 2 genoemde bevoegdheden ook toe te kennen aan de directeur Jeugd van het cluster Maatschappelijke Ontwikkeling van de gemeente Rotterdam. Volmachten obligatoire overeenkomsten De secretaris heeft op 13 december 2012 besloten met ingang van 1 januari 2013 onder voor waarden volmacht te verlenen aan het afdelingshoofd Openbaar Vervoer en het afdelingshoofd Verkeer van de directie Bereikbaarheid en Mobiliteit van de stadsregio Rotterdam tot het aangaan, uitvoeren, wijzigen en beëindigen van obligatoire overeenkomsten, en daartoe alle feitelijke han delingen te verrichten en alle bevoegdheden uit te oefenen. Het dagelijks bestuur van de stadsregio Rotterdam, de secretaris, de voorzitter, mr. M.C. Jansen. ing. A. Aboutaleb. De volledige besluiten liggen vanaf woensdag 19 december 2012 op werkdagen (gedurende de aldaar gebruikelijke openingstijden) ter inzage in de gemeentehuizen van de aan de stadsregio deelnemende gemeenten, alsmede (van 8.30 tot 17.00 uur) bij het Kenniscentrum Bestuursdienst Rotterdam, Coolsingel 40, kamer 314 te Rotterdam. De vergaderstukken van het algemeen bestuur, de besluitenlijsten van het dagelijks bestuur, de Subsidieverordening verkeer en vervoer 2012, de Subsidieverordening Verbetering Luchtkwaliteit (en het bijbehorend aanvraagformulier), de Subsidieverordening voorziening laadpalen op eigen terrein (en het bijbehorend aanvraagformulier) alsmede de overige geconsolideerde regelingen van de stadsregio Rotterdam zijn gepubliceerd op www.stadsregio.info. bouwen aan samenhang www.stadsregio.info -Groepspraktijk- Bent u op zoek naar een goede tandartsenpraktijk voor a en uw gezin? Hoogstaande en persoonlijke tandheelkundige zorg vindt u de buurt: Ook in het weekend geopend! ,Je, stralende lach! Voor een gezon Meer informatie en online een afspraak maken op: 's-Gravelandseweg 622 31,19 NA Schiedam Vers uit eigen oven roomboter croissants Stolbrood prestige de luxe van super kwaliteit Walkdkorn o£ licht meergranen heel brood Appelflappen vers uit eigen oven Luxe kerststol met roomboter amandelspijs Vloerbollen heerlijk brood vers uit eigen oven in 2 soorten wit of zonne per stuk van 2,89 nu Kersttaart mokka-slagroom per stuk voor ca 8/9 personen van 7,98 nu En vanaf volgende week donderdag verse oliebollen Per 10 stuks per 4 stuks or per stuk O?9 ca 800 gram per 4 stuks 750 gram van 3,98 nu 149 4S8 Het voordeligste adres voor al u oven vers gebakken brood en vers belegde broodjes. Jan Steenstraat 1a Schiedam Tel 010-276-16-91

Het Nieuwe Stadsblad | 2012 | | pagina 24