Gemeenteberichten Langskomen aan de balie? Vanaf 1 januari alleen op afspraak! gemeente i 1 1 i Digitaal loket uitgebreid - Verbeterde dienstverlening in het Klant Contact Centrum 19 DECEMBER 2012 - PAGINA 3 Uiteraard kunt u ook veel zaken direct online regelen zodat u helemaal niet hoeft langs te komen. Het digitale loket zal het komende jaar steeds verder uitgebreid wor den, waardoor u voor veel zaken altijd direct aan de beurt bent! Bijvoorbeeld het doorgeven van een verhuizing, het aanvragen van een uittreksel of het doen van een melding over de buitenruimte regelt u makkelijk en snel via www.schiedam.nl. Vanaf 1 januari 2013 kun je alleen nog maar op afspraak langskomen aan de balie in het Klant Contact Centrum. Door volledig over te gaan op het werken op afspraak, kan de bezetting van het Klant Contact Centrum optimaal worden aangepast aan de vraag. Met deze nieuwe werkwijze zullen de klanten nog maar een minimale wachttijd hebben. Een absolute verbetering van de dienstverlening! Bij. het maken van een afspraak wordt altijd voldoende tijd ingeruimd om mensen goed te kunnen helpen. Bovendien wordt bij het maken van de afspraak al aange geven welke stukken men moet meene men. Hierdoor wordt de kans een stuk kleiner dat iemand een extra afspraak moet maken. Hoge kwaliteit van dienstverlening Wethouder Arie Wijten (Dienstverlening) ziet veel in de komende verandering. "Wij zijn continu op zoek naar efficiëntere werkwijzen waarbij we een hoge kwaliteit van dienstverlening kunnen blijven bieden. Deze trend zie je in heel Nederland en dat komt de klant uiteindelijk ten, goede." Maak een afspraak! Een afspraak om langs te komen aan de balie maakt u makkelijk en snel via www. schiedam.nl/afspraak of telefonisch via 14 010. Via de website maakt u eenvoudig, zonder DigiD, een afspraak door het pro duct te selecteren, het aantal personen aan te geven en een datum te selecteren. U ontvangt een e-mail ter bevestiging van de afspraak. Snelbalie Uiteraard is er voor bijvoorbeeld het op halen van een paspoort en rijbewijs per 1 januari een afhaalbalie. Hiervoor is geen afspraak nodig, iedereen kan tijdens de openingstijden van het klant Contact Cen trum langskomen en deze documenten afhalen. Nieuwe openingstijden Het Klant Contact Centrum is vanaf 1 januari een half uur eerder open voor afspraken en ook weer geopend tijdens lunchtijd. De vernieuwde openingstijden van het Klant Contact Centrum zijn vanaf 1 januari als volgt: maandag en vrijdag van 08.30 uur tot 17.00 uur dinsdag van 08.30 tot 12.30 uur woensdag en donderdag van 08.30 uur tot 20.00 uur Uitgelicht Op vrijdag 21 december wordt het themajaar Verborgen Schatten op feestelijke wijze afgesloten in het Wennekerpand en met een uniek concert in Theater aan de Schie. Het middagprogramma bestaat uit een pantomimevoorstelling, een jongerendebat en een theaterstuk en is gratis, 's Avonds geeft Arzu Sahin een uniek con cert in Theater aan de Schie. Vanaf maandag 7 tot en met vrijdag 18 januari wordt de Stadsgids 2013 huis-aan-huis verspreid, Huishoudens met een Nee/Nee-sticker op de brievenbus krijgen geen gids bezorgd. Zij kunnen tijdens openingstijden een exemplaar ophalen in het Klant Contact Centrum. Heeft u klachten over de verspreiding? Geef deze tot en met 31 januari door via verspreiding@lokaaltotaal:nl, onder vermelding van straat, huisnummer, postcode en woonplaats. Wilt u meer weten over Uitgelicht? Kijk dan op

Het Nieuwe Stadsblad | 2012 | | pagina 27