cheque nu 2.195* WONEN SLAPEN Serta Schaapjes tellen hoeft niet meer... 2e Kerstdag geopend Profiteer nu nog van onze Wooncheque Aktie "We make the world's best matress" is al ruim 80 jaar de slogan van Amerika's grootste matrassen fabrikant. Serta, het matras wat u in de beste hotels op de wereld vindt, zorgt voor een perfecte nachtrust, zo comfortabel dat u nooit meer schaapjes zult tellen. Boxspringset Aspen Komplete boxspringset, inclusief hoofdbord, Serta Royalty matras met topper. Kompleet voor 3.995,- Royalty Matras Comfort De twee aparte veersystemen geven, samen met de 12 verschillende lagen, hetzelfde comfort als een matras met een boxspring. De 5-zone Pocketvering geven samen met de traagschuim afdeklaag een uniek ligcomfort die de drukpunten op het lichaam sterk verlaagd. De omranding is zodanig geconstrueerd dat u het gehele oppervlakte kan benutten. Moderne hoekbank Meduna in stof naar keuze. Leverbaar in diverse elementen en opstellingen. Exclusief hoofdsteunen en hoeker Lounge-hoekbank Barasso, leverbaar in diverse opstellingen en stoffen, Als afgebeeld nu 1.998,- Moderne hoekbank Varianta in stof. Leverbaar in diverse elementen. Ook als 3-zits, 2-zits en fauteuil. Blizz 3-zitsbank longchair vanaf 1.795," Uniek model met verstelbare rugleuning. In vele stofkleuren en stofkwaliteiten mogelijk. afgebeeld 2.298," van 12.00 uur tot 17.00 uur NipiÜS Showroom: Maasambacht 3-7, Maasdijk - Bedrijventerrein Maasambacht T 0174 - 513 490 - E info@nipius.nl - I www.nipius.nl van het totale bedrag van meubelaankopen vii| te besteden bij Wonen/Slapenl deze loopt tot 31-12-2012.

Het Nieuwe Stadsblad | 2012 | | pagina 35