Geen play-offs Karpettenwinkel XI "OPHEFFINGSUITVERKOOP* We gaan gedwongen sluiten! Indeling pas eind januari Wie een volgend huis gaat kopen weet al wel zo'n beetje wat hem te wachten staat. Wij bij De Hypotheker nemen in ons advies vanzelfsprekend ook al jouw ervaring mee. Meer dan 3000 vloerkleden t.e.a.b. Alles moet weg! Dus bieden mag!!! NOG SLECHTS ENKELE WEKEN!!!! Landskampioen Driemaal op het podium Sanne Pruijsen wint turnen Excelsior20 en PPSC verder Jazeker. De Hypotheker. jJÊr JÊr m m 1 l m hoogpolige tapijten al uonr: SDanuf DESIGN karpetten al voofttpMnrf1 100% wollen BERBERS al voor: SHDQ3rof Chinese tapijten al voor: iM) (MEP Schitterende Perzen al voor: 8ÖD0MP ZIEGIER tapijten al voor:/3fiIi}5mf PERZISCHE tafelkleden al V.a.: Mmf Woonboulevard Capelle XL Lylantse Baan 3 It o. Trendhopper) gratis parkeren! Open van maandag t/m zaterdag. Altijd actueel: de weekkrant.nl woensdag 19 december 2012 Nieuwe Stadsblad pagina 36 Door de bestuurswissel bij de cricketbond is het op de jaarvergadering niet gelukt om de door Excelsior'20 en Hermes DVS zo gewenste terugkeer naar een topklasse van tien clubs aan de orde te stellen. Afgesproken is om daarover in januari een extra bijeenkomst te wijden. Gerard S. Verver Schiedam De topklasse is een aantal jaren geleden terug gebracht van tien naar acht. Die acht speelden §erst een reguliere competitie, die afgerond werd met een kam- pioens- en degradatie-play-off. Dat leverde nogal eens kampi oenen op die in de competitie met de hakken over de sloot en dus als vierde de kampioens- playoff bereikten, om vervolgens de smaak te pakken te krijgen en er met de landstitel vandoor gingen. Hoewel Excelsior'20 dit jaar dit scenario volgde is men er in park Thurlede van overtuigd dat het niet de juiste weg naar de eer-en-glorie is. Die mening kv Veel topklassers willen af van de play-offs en willen terug naar een normale competitie met tien clubs. Tijdens de jaarvergadering kwam dit nog niet aan de orde FOTO: PR is ook Hermes DVS toegedaan. „Ik heb de indruk dat er een meerderheid te vinden is voor de terugkeer naar een indeling met tien clubs en het spelen van een normale competitie zonder play-offs", stelt Excelsior'210- cricketvoorzitter Koos Gouka. Hij verwacht echter, dat het er in 2013 nog niet Van zal komen. „Het wordt kort dag en boven dien is er een flink programma voor het Nederlands elftal. Dat laat weinig ruimte voor het spelen van een lange club competitie." Ondertussen is Excelsior op zoek naar een opvolger voor coach Rudi Hillerman. De Zuid-Afri kaan is geblesseerd aan de schouder en keert niet je- rug. „We hebben contacten gelegd in Australië," weet Gouka. "Daar is veel inte resse om tijdens onze zomer naar Holland te komen." Schiedam De honkballers en softballers krijgen pas eind januari te horen wie hun tegenstanders zijn in de competitie, die half april begint. Volgens een woordvoerder van het in Nieuwegein gevestigde bondsbureau is het nu eerst Schiedam Op het Internationale Top- judotoernooi Haarlemmer meer, met vrijwel alle natio nale toppers, bereikten drie judoka's van Sportinstituut Schiedam het podium. Charona van Dorst (14) zorgde voor een knappe prestatie door bij de dames onder 17 jaar (-48kg) alle partijen te winnen en num mer een te worden. Suheyl Uyar werd derde bij de jongens onder 15 jaar (- 42 kg). Ook Ruby Banen (meisjes onder 15 jaar -48 kg) werd derde. Ze verloor de eerste partij, zette de knop om en plaatste zich via driemaal winst (ippon) voor de strijd om het brons. de beurt aan de clubs om hun teams aan te melden. Daarna vindt de indeling plaats en gaat een voorstel naar de wedstrijdsecretariaten van de clubs. Wanneer, die zich daarin kun nen vinden, wordt de samen stelling van de diverse klas sen officieel. Het ligt voor de hand, dat Holy/Schiedam (prestatie) en Schiedam/Holy (oplei ding) elkaar weer in de zelfde (tweede) klasse zullen treffen. Schiedam Acht turnsters van gymnas tiekvereniging Axia heb ben op rayonwedstrijden in Naaldwijk goede klasse ringen bereikt. Voor sóm mige van de Schiedamse meiden was het de eerste wedstrijd. Dat is spannend en natuurlijk ook een beetje eng, want het was niet alleen hun debuut, er werd door de instappers geturnd met de nieuwe oefenstof. Zo lieten Stacey de Lange en Alyshia Bhugwandass wat punten liggen op de balk, maar wer den desondanks zevende en tiende. Luna van den Berg kwam uit in klasse D2a en behaalde een keurige tiende Wanneer het talent Rajko Gommers (links) en routinier Michel de Boer zondag in Hilversum (aanvang 12 uur) op nieuw lukt om boven zichzelf uit te stijgen en het favoriete Enjoy&D.eploy te verslaan, dan pakt Scyedam voor het eerst in zijn bestaan de landstitel. FOTO: JOLANDA VUIJK plaats. Sanne Pruijsén en Raven Baird hadden in de categorie pupil 1 nivo 8 sterke tegenstanders. Desondanks lukte het Sanne om eerste te wor den, terwijl Raven, na pech op de brug alsnog vierde werd. Yoko Rein- ders (pupillen 2 nivo 8) miste een aantal onder delen en werd daardoor achtste. Romy Melief (pupil 2 nivo 7) onder vond de concurrentie van een sterk deelnemersveld, maar het lukte haar toch om als derde het podium te halen. Romy Ëngering (pupil 1 nivo 10) werd tiende. Schiedam Excelsior20 en PPSC heb ben zich geplaatst voor de volgende ronde van de VoetbalRotterdam-cup. De zondageersteklasser ver sloeg GLZDelfshaven met 2-1. PPSC leefde zich uit tegen Hillegersberg en wist maar liefst achtmaal het Rotterdamse garen te halen. SVDPW liet zich niet door Excelsior M, de koploper in de zaterdag-hoofdklasse, van het veld spelen. Het verloor wel maar hield de schade beperkt tot 3-2 verlies. In Vlaardingen hield Cion Deltasport op 3-3 en won de beslissende strafschoppen. De derde ronde van het VR- toernooi is op 19 februari. Schiedam, Broersvest 64, (010)473 11 50 www.hypotheker.nl 3

Het Nieuwe Stadsblad | 2012 | | pagina 36