Veranderingen in de zorg sw.eetdèal Liedjes zijn mooier in de Top 2000 ER EEN Viva Verdi! 10 euro korting Jeroen van der Boom in concert voor KWF weatpfoductsi sweetJlfgi sweatoroduct.':; Altijd actueel: de weekkrant.nl woensdag 19 december 2012 Nieuwe Stadsblad pagina 48 E ZORG VERANDERT „r f. 'iSl? «UtWGOBWBtWH»^! leder jaar bepaalt de Rijks overheid welke basiszorg wordt vergoed door uw zorgverzekeraar. Het gaat om de zorg die in het basispak ket zit. Deze basisverzeke ring is voor iedereen gelijk en dekt de standaardzorg van bijvoorbeeld huisarts, ziekenhuis of apotheek. De basisverzekering is wettelijk verplicht voor iedereen die in Nederland woont of werkt. leder jaar bepaalt de Rijksoverheid welke basiszorg wordt vergoed Naast de veranderingen in het basispakket zijn er nog andere veranderingen in de zorg, zoals bijvoorbeeld de hoogte van het eigen ri sico van de zorgverzekering, wijzigingen in de Algemene Wet Bijzondere Ziektekosten (AWBZ) en wijzigingen in de persoonsgebonden budget ten (PGB's). Voor 2013 is bekend welke veranderingen er in de zorg zijn. Het volledige overzicht met alle veranderingen in de zorg iri 2013 vindt u op veranderingenindezorg.nl Of bel Informatie Rijksoverheid: 1400 (lokaal tarief). Win de cd ga snel naarwww.deweekkrant.nl/actie Lezersactie Lezers van dé Weekkrant kunnen de beste kaarten be stellen voor het concert van Jeroen van der Boom en zijn band met maar liefst 10 korting op le rang kaarten en VIP kaarten. Dus geef een kaartje als kerstcadeau! Op maandag 25 maart 2013 geeft Jeroen van der Boom met zijn band een concert in het AFAS Circustheater Scheveningen. Dit is één van de weinige theaterconcerten van Jeroen in 2013. Inclusief korting betalen lezers van dé Weekkrant slechts 65 voor een VIP kaart 'de Luxe', le rang kaarten kosten 45. VIP kaarten 'de Luxe' zijn beperkt beschikbaar. Dit zijn de beste plaatsen voorin de zaal, inclusief koffie of thee, een gebakje en consump tie. Pianist Delano Vossen speelt covers van Jeroen in de VIP room, waar Jeroen van der Boom mogelijk ook nog even langs komt. Ook krijgt u bij twee kaarten een exclusieve beker cadeau! Kaarten bestellen Kaarten zijn te bestellen bij de Nationale Theaterkassa, tel. 0900 - 1505 0,45 pm), da gelijks van 9.00 tot 21.00 uur en in het weekend van 10.00 tot 20.00 uur of via internet op musicoflife.ntk.nl Geef bij uw telefonische reserve ring duidelijk de promotiecode KWF2013 door of als u kaarten via internet bestelt, bij promo tiecode KWF2013 invullen! Na aftrek van kosten gaat de op brengst naar KWF. Algemene informatie op de website van KWF Kankerbestrijding: www. staoptegenkanker.nl/kwfforlife of ga naar www.musicoflife.nl. WOENSDAG 19 T/M DONDERDAG 20 DECEMBER Het lichaam staat met elkaar in verbinding en de voeten zijn het gevoeligste aanknopingspunt. De juiste zone stimuleren in je voet kan dan ook de bloedcirculatie naar de rest van je organen verbeteren. Laat je lichaam balanceren met de Magna Powerzolen. Kerstbomen, oliebollen, de oudejaarsconference. De Radio 2 Top 2000 kan zich moeiteloos in het rijtje scharen van einde- jaarstradities. Op eerste kerstdag om 12 uur gaat de lijst der lijsten weer van start en zal dan tot de jaarwisseling miljoe nen Nederlanders aan de radio kluisteren. "De Top 2000 hoort bij dat gevoel van december. Het is een warm nest", zegt bedenker Kees Toering. Kees Toering, in het da gelijks leven zendermana ger van Radio 2, heeft pas op de laatste dag gestemd. "Net zoals zoveel mensen want je moet er even voor gaan zitten. Er zijn wel dui zend liedjes die ik zou kun nen kiezen. 'The Way it is' van Bruce Hornsby staat al jaren hoog in mijn lijstje. Waanzinnig nummer. Op kantoor en thuis worden de persoonlijke lijstjes uitge breid besproken. Mijn zoon van 18 heeft muziek van nu op zijn lijstje staan maar ook nummers van The Doors en The Kinks. Dat verrast me. Ik ben opgegroeid in de jaren zestig en zeventig, toen zette je je juist af tegen de muziek smaak van je ouders. Ik zou toen nooit bijvoorbeeld Cliff Richard hebben gekozen. De Zendermanager van Radio 2, Kees Toering: 'De Top 2000 is een warm nest'. FOTO: radio 2 hp van velthoven Top 2Ö00 knoopt generaties aan elkaar en laten ouderen kennis maken met recente muziek. En andersom gaat het net zo met de classics uit de sixties en de seventies." Kees Toering kwam in 1999 op het idee voor de Top 2000 en was compleet verrast door het enorme succes. "De millen niumwisseling stond voor de deur en net als iedereen, wilden we iets bijzonders doen. Eigen lijk is het gewoon een ordinaire hitlijst, pas later kwamen we erachter dat we een gevoelige snaar hadden geraakt. Voor veel mensen heeft het iets magisch, voor mij ook. Een liedje klinkt in de Top 2000 veel mooier dan op een gewone doordeweekse dag. Sommige mensen blijven tot diep in de nacht wakker om hun favoriete liedje te horen terwijl ze dat wel vijf keer op cd hebben staan." De Top 2000 is in de twaalf edities die volg den alleen maar groter gewor den. Toering somt op: "Naast de radio-uitzendingen is er de Top 2000 a gogo op televisie - Matthijs van Nieuwkerk ver heugt zich er nu al op - sociale media zijn erbij gekomen, net als visual radio, we hebben een symposium georganiseerd en het publiek mag komen kijken bij de uitzending in Beeld en Geluid. Iedereen hier wil het weer mooier en beter doen dan vorig jaar. Het plezier spat ervan af. En mogelijkheden zijn nog lang niet uitgeput." Jè kunt je december niet meer voorstellen zonder de Top 2000. Hoe hebben uw plaatsgenoten of streekgenoten gestemd voor de Top 2000? Kijk voor de lokale top 10 op www.deweekkrant.nl Volg Sweetdeal op TWitter en Facebook ft @SWEETDEALNL f /SWEETPEALNL WOENSDAG 19 T/M DONOERDAG 20 Leer meer over de natuur en profiteer van 3 edities van het tijdschrift Landleven inclusief receptenschrift voor maar €10,- WOENSDAG 19 T/M DONDERDAG 20 Binnenkort op wintersport? Bescherm je telefoon optimaal tegen water, sneeuw, ijs, krassen en beschadigingen. Zorgeloos skiën zonder angst dat je telefoon kapot gaat. Deze deals koop je alleen op www.sweetdeal.nll

Het Nieuwe Stadsblad | 2012 | | pagina 48