mm uitvaartcompact.nl \mm /Xtrl£rcc& O O O r c a3 Belia Ram Drs. Gustaafvan der Feijst Ilse Catharina Maria Fels - van Maanen "V Paulina Suzanna Krommenhoek Susie f Altijd actueel: de weekkrant.nl woensdag 19 december 2012 Nieuwe Stadsblad pagina 6 «-Jubileum Geboren In lyiemoi Dankbetuiging O) ■+-> O _Q CD Sluitingstijden familieberichten Maandag 17.00 uur Email |tamilieberichtenrotterdam@ whm.wegener.nl Telefoon |(010) 469 92 08 Internet zelf opgeven kan via www.familieberichtenonline.nl Vergeet niet uw volledige adresgegevens te vermelden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op: www.mensenlinq.nl* Indien de advertentie niet geplaatst dient te worden op Mensenlinq, gelieve dit aan te geven bij opgave van de advertentie. O CO familieberichten Een familiebericht plaatsen is een gevoelige zaak. Dat is altijd zo geweest en dat zal altijd zo blijven. Het gaat immers altijd over het verlies van een naaste, familie, vriend of kennis. Wat wel verandert is de manier waarop dat kan gebeuren. Met familieberichtenonline.nl kunt u op een eenvoudige, snelle en zekere manier uw familiebericht samenstellen en plaatsen in de door u gewenste huis-aan-huiskrant. Eenvoudig, want stap voor stap wordt u geleid door de opmaak van het bericht, snel, u ziet direct hoe het bericht eruit komt te zien, zeker (en veilig) is de manier van betalen. Op het door u gewenste moment en in uw eigen tempo kunt u uw familiebericht maken. Want wat er ook verandert, het opgeven van een familiebericht blijft een zaak van emotie.. Graag staart wij u ook telefonisch te woord voor informatie over de opgave van uw familiebericht. Hiervoor kunt u contact opnemen met (010)4699208 J V, Dankbaar voor de liefde en zorg waarmee zij ons tijdens haar leven heeft omringd en dat haar verder lijden bespaard is gebleven, geven wij u kennis dat van ons is heengegaan onze lieve moeder, mijn schoonmoeder, onze grootmoeder, overgrootmoeder en tante op de leeftijd van 91 jaar. Jacob (in herinnering) en Nel Wil en Piet Lien en Aad (in herinnering) Kleinkinderen Achterkleinkinderen en verdere familie Rotterdam, 13 december 2012 Correspondentieadres: E. van der Belt-van der Steen Singel 52b 3112 GP Schiedam De crematieplechtigheid heeft dinsdag 18 december plaatsgevonden te Schiedam. *>1 We are such stuff. As dreams are made on; and our little life. Is rounded with a sleep. Shakespeare Na een geduldig gedragen lijden is In volle vrede ingeslapen onze oom Oud-archivaris der gemeente Schiedam Ridder in de Orde van Oranje-Nassau Delft, 31 maart 1926 Grijpskerk: Delft: Correspondentieadres: Henk van der Well Oostsingel 12 2612 HB Delft Schiedam, 15 december 2012 Tineke van der Feijst Henk van der Well Chloë, Vic De crematie zal in besloten kring plaatsvinden. J V Je was een rots in de branding en koerste recht door zee Je trotseerde storm en golven alleen... je had de witTd niet mee Na vele jaren van samenzijn en dankbaar voor alles wat zij heeft betekend, moeten wij u tot ons verdriet meedelen dat van ons is heengegaan mijn lieve vrouw, moeder, schoonmoeder, onze oma, mijn zus, onze schoonzus en tante Schiedam, Schiedam, 4 februari 1947 14 december 2012 Jan Fels Ilse en Richard Stef Bram Linda en Peter Maurice Louise in herinnering en Berry Marlous Amalia van Solmsstraat 4B 3116 ED Schiedam De crematieplechtigheid heeft in besloten kring plaatsgevonden te Schiedam. Wat de toekomst brenge moge mij geleidt des Heren hand. Dankbaar voor het feit dat zij, zolang in ons midden heeft mogen zijn, delen wij u mede dat in de leeftijd van bijna 98 jaar is overleden onze lieve moeder, schoonmoeder, groot moeder en overgrootmoeder Grietje Lissenberg-Broekhuizen weduwe van Johannes Lissenberg Schiedam, 26 december 1914 Vlaardingen, 10 december 2012 Berdoues (Frankrijk): Jan Joke Lissenberg-Elfring Zaltbommel: Walter Judith Stehmann-Lissenberg Vlaardingen: René Lia Lissenberg-van der Graaf Vlaardingen: Karin Lissenberg Diderick, Willemijn Vlaardingen: Ronald Lissenberg Papendrecht: Adri Leny Lissenberg-Smit Hattem: Mark Esther Lissenberg-van der Pol Kim Papendrecht: Remko Lissenberg Wendy Laros Gabriëlla, Sara, Talitha Finn Correspondentieadres: René Lissenberg, Bingelkruid 29, 3137 WE Vlaardingen De afscheidsdienst en de begrafenis hebben op zaterdag 15 december plaatsgevonden op de begraafplaats "Beukenhof" te Schiedam. Bewonderenswaardig was haar levenskracht. Sterk was zij in haar strijd tegen haar ziekte. Groot was haar liefde voor ons. Nu is zij in alle rust van ons heengegaan Gertrudis Maria de Vette-van der Drift ~Truus~ weduwe van Adrianus GerardusJ Aadde Vette onze moeder, schoonmoeder en lieve oma in de leeftijd van 78 jaar. Annemiek en Peter Sanne, Jacca Kees Pip, Joris Anita en Anton Robbin, Marloes Vlaardingen, 12 december 2012 Correspondentie-adres: Waaijers Uitvaartverzorging t.a.v. Familie de Vette Olméndreef 160 3137 CR Vlaardingen De Uitvaartmis in de H.H. Jacobus en Martinus kerk en de crematie in hebben op dinsdag 18 december plaatsgevonden in Schiedam. Met droefheid geven wij U kennis van het overlijden van onze moeder, schoonmoeder, grootmoeder en overgrootmoeder in de leeftijd van 88 jaar. Pauli en Aad Jos en Dieuwertje Guus Harry en Monica Keano Schiedam, 13 december 2012 Zorgcentrum DrieMaasStede Correspondentieadres: Gimbergpad 5 3123 AH Schiedam De crematie heeft op 19 december in besloten kring plaatsgevonden te Schiedam. Maken we allemaal maar weer mee! 17-12-2009 17-12-2012 René Weber Karin ten Wolde BMP Grafmonumenten maakt unieke, edenktekens Betaalbaar Industrieweg 29 3133 EE VLAARDINGEN Tel. 010-4601310 www.rmpgrafmonumenten.nl uitvaartbegeïeiding vsrww.matrice.nl 010-2732424 De goedkoopste uitvaart die u online kunt regelen. Vooraf regelen: betaling ineens of periodieke premiebetaling. thuiswinkel uiaorborg

Het Nieuwe Stadsblad | 2012 | | pagina 6