J WWIECP Een nieuw plafond in 1 dag Bezoek onze showroom: Wij zijn er als u ons nodig heeft. Monuta Rijnmond. Monuta '4 monument voor de herinnering URN WINKEL www.schiedamcentrum.nl Q CD HUISARTS G. POPESCU Extra Kerstkoopzondag 23 december 12.00 - 17.00 uur BEZOEK de website Gratis parkeren op koopzondagen Altijd actueel: de weekkrant.nl terwijl de meubels m blijven staan ma-vr: 09.00-17.00 za: 10.00-15.00 PLAFONDS Plafonds Sierlijsten Verlichting "Vitrona Plameco Vakbedrijf", Grote Woerdlaan 36c 2671 CL Naaldwijk, tel.: 0174-631125, www.vitrona.nl ersuitvaamt.nl We zijn 24 uur p«r dag bereikbaar. Ook als u niet bij ons verzekerd bent. Monuta Burg. H. Gretelaan 377 Schiedam 010-4267678 Verpioegh Chasséplein 3 Vlaardingen 010-43481 97 www.monuta.nl De steun bij iedere uitvaart. www.mensenlinq.nl digitaal tastbaar gedenken 4 alle overlijdensberichten online 4 directe links naar social media -4 e-mailservice familieberichten -4 webwinkel voor gedenkmonumenten ■4 online assortiment urnen assieraden (T1ensenlinq.nl Mensenlinq.nl is een digitaal monument. Een ontmoe tingsplaats voor naasten en nabestaanden. Zoek, vind en reageer. Hier vindt u alle familieberichten uit de dag- en weekbladen. Everf- als actuele nieuwsfeiten uit diverse dagbiadsites. Mensenlinq-urnwinkel. nl Is de webwinkel voor gedenkartikelen. Hier vindt u het grootste assortiment bijzondere urnen, assieraden, gedenkartikelen. Overzich telijk,^ eenvoudig bestellen, snelle levering en een uitste kende service. CD O Email familieberichtenrotterdam® whm.wegener.nl Telefoon |(010) 469 92 08 Internet zelf opgeven kan via www.femilieberichtenonline.nl Vergeet niet uw volledige adresgegevens te vermelden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. familieberichten Geef uw overlijdensbericht op via familieberichten- online.nl Alle overlijdensberichten zijn achtbaar op mensen nl Wenst ol zijn patiëntenook namens zijn gezin en de assistente, prettige feestdagen en een gezond 2013 www.schiedamcentrurn.nl Met meer dan 200 bedrijven Parti - Nieuwe Passage 32 John van Buuren CC Parti is de beste speciaalzaak met de lekkerste producten van topkwali teit, perfect gepresenteerd in smaak volle winkels met gastvrije vakbe kwame bediening, in een aangename verzorgde sfeer. Bezoek onze winkel en prikkel uw zintuigen. Hier ziet, ruikt en proeft u hoe wij iedere dag verse no ten branden, mengen en voor u verpak ken. Parti is noten, koffie en chocolade. Onze inkopers verrijken het assorti ment door te"speuren naar lekkere, leuke, verrassende aparte bijpassende en trendy producten. Hiermee bieden wij u een vertrouwd, maar ook steeds een wisselend assortiment waarmee u uzelf én anderen kunt verwennen. Par ti is exclusief importeur van koffiemerk Bicanero, dealer van Jura koffiemachi nes. Verder zijn de merken Revolution Tea, Jasili Tea en Astoria Prosecco ruim vertegenwoordigd in het assorti ment. yy in de parkeervakken in het centrum in de parkeergarage van de Nieuwe Passage ABC garage 1e uur gratis.

Het Nieuwe Stadsblad | 2012 | | pagina 7