Week Afval om de twee weken krant .ni 2=1 actie Bumba! Donderdag 27 December 2012 30 DECEMBER KOOPZONDAG! Gelukkig nieuwjaar bij de gemeente Wijzigingen inzameling huishoudelijk afval irado Einde Rentevaste Periode? Nog tot en met 6 januari Winterland SOBO in vakantie tijdelijk dicht prettige feestdagen Mini-containers minder vaak legen Peters langer bij RET Nieuwe Stadsblad Jaargang 64 Nummer 52 Oplage 40 440 -fa KLIK EN WIN I \J ACTIE KNK&WinJ Lekker samen ontspannen in het Zwarte Woud www.deweekkrant.nl/actie Zet zelf uw berichten op onze website Vergeet ook deze vakantie niet dat u gewoon zelf berichten op onze website kunt zetten. Onder het kopje De Bezoe ker kunt u uw nieuws kwijt. www.nieuwestadsblad.nl PI ETS WEERBERICHT Het weer van de komende week ziet u op onze site! www.deweekkrant.nl FOTO KLEIN: KLEIN IN PRIJS, GROOT IN SERVICE SPIEGELREFLEXCAMERA Schiedam De gemeente Schiedam houdt zaterdag 5 januari de jaarlijkse nieuwjaarsbij eenkomst voor inwoners en andere relaties. Het gemeentebestuur nodigt iedereen uit tussen 16.00 uur en 18.00 uur in de foyer van het Theater aan de Schie. Tijdens de bijeenkomst kan uiteraard ook kennis worden gemaakt met burgemees ter Cor Lamers, die deze dag zijn eerste Schiedamse nieuwjaarstoespraak houdt. Hij heet alle Schiedammers heel graag welkom en schudt ze 5 januari graag de hand. Schiedam Alle kinderen kunnen in de kerstvakantie genieten van Bumba en al zijn trouwe vriendjes in Theater aan de Schie. Want de leukste en vrolijk ste clown van de lage landen is donderdag 3 januari, om 13.30 en 16.00 uur, te zien in Schiedam met de voorstelling Bumba in dromenland. Bumba en zijn trouwe vriend jes Bumbalu, Tumbi de oli fant, Poppa de aap, Carla de kip, Barry de leeuw, Baby en de gekke vogel Kiwi zorgen ervoor dat menig kinderhartje sneller gaat kloppen tijdens de eerste theaterbeleving. Het Nieuwe Stadsblad mag de lezers trakteren en heeft daar om een leuke 2=l-actie voor deze voorstelling. Voor de voorstelling in Schie dam geldt dat twee kinderen voor de prijs van een naar deze voorstelling kunnen. Kaarten reserveren Deze 2=1 aanbieding is uitslui tend geldig op de kinderprijs (2 kinderen voor de prijs van 1). Toegang volwassenen is 14,50, toegang kinderen 13,00, Kaar ten reserveren kan telefonisch via 010 - 2467467 (let op; onze openingstijden zijn ivm de feestdagen gewijzigd) of stuur een email, onder vermelding van Lezersactie Bumba, naar kasSa@theateraandeschie. nl, vermeld hierin uw naam, adresgegevens, telefoonnum mer, het aantal gewenste vol wassen- en/of kinderkaarten en de aanvangstijd van de voor- stelling.De voorstelling wordt gegeven op donderdag 3 janua ri om 13.30 en 16.00 uur. Meer informatie over de show is te vinden op pagina 24 van deze krant. Deze actie is niet geldig voor reeds gekochte kaarten. Er is geen restitutie mogelijk. Ook niet geldig in combinatie met andere acties. Zie voor informatie de advertentie elders in deze krant. f Pretty Teestdagen- Compleet naar wens Krant niet ontvangen? Bel 0900-424 57 26 of bezoek www.deweekkrant.nl/ verspreidklachten Jazeker. De Hypotheker. Schiedam Broersvest 64 (010)473 11 50 Schiedam Het Stadserf is nog tot en met 6 januari omgetoverd in een wintersprookje met schaatsbaan, Winterland Gluhweinbar en een kerst markt met kerstartikelen en gezellige drank- en eet- kraampjes. Winterland Schiedam verbaast en ver wonderd en blijkt nu al een groot succes. En voor het schaatsenslijpen kan ieder een natuurlijk terecht bij Highstreet Schoenmakerij in de Passage 8. Schiedam Gedurende de kerstvakantie is de Woonzorgwinkel van het Sobo (Schiedam-Oost) gesloten van maandag 17 december tot en met zondag 6 januari. Met ingang van maandag 7 januari is de Woonzorgwin kel weer volgens de reguliere openingstijden geopend. De Rechtswinkel is gesloten op maandag 24 december, woensdag 26 december (Tweede Kerstdag) en op maandag 31 december (ou dejaarsdag). Gemeente Schiedam wenst u Het gemeentebestuur nodigt u uit voor de nieuwjaarsbijeenkomst op zaterdag 5 januari 2013 van 16.00 tot 18.00 uur in de foyer van Theater aan de Schie. De gemeente is van plan om het atval niet langer één keer per week, maar twee wekelijks in te zamelen Dat levert een flinke besparing op die weer verrekent! zal worden in de afvalstoffen heffing die iedere Schie dammer moet betalen. Van de redactie Schiedam Deze plannen zijn te lezen in een concept-afvalstoffenveror- dening die begin 2013 op het Stadskantoor ter inzage komt te liggen. Hierop kan zes weken lang ge reageerd worden, waarna de ge meenteraad zich over de plan nen én binnengekomen reacties buigt. Het gaat om de individuele mi- nicontainers voor GFT-afval (groen) en restafval (grijs). De ene week wordt de groene con tainer geleegd, de andere week de grijze. Op dit moment worden beide containers wekelijks ge leegd. De besparing die het plan oplevert wil de gemeente verrekenen in de afvalstof fenheffing die alle Schie dammers moeten betalen. Afvalscheiding Het tweewekelijks inzame len is ook een prikkel tot verhoogde afvalscheiding. Zo is in ieder geval gebleken uit ervaringen in andere ge meenten. Bewonersorganisaties in wijken waar het afval met minicontainers wordt inge zameld worden afzonderlijk nog door de gemeente geïn formeerd. Pas als de de verordening door de gemeenteraad is vastgesteld, zal de frequentie van inzamelen veranderen. Als,die er geen brood in ziet, verandert er dus niets. Reageren? redactions® whm.wegener.nl lopen 4 jaar grote progressie geboekt. Daarnaast won de RET re cent de busconcessie voor het busvervoer in de regio Rotterdam. De afgelopen periode heeft de RET onder leiding van Pedro Peters de voor haar gestelde doelen bereikt. Peters: „In juni 2013 werk ik al weer 8 jaar voor RET en nog steeds is iedere dag boeiend bij dit dynamische bedrijf." Regio Pedro Peters is herbenoemd als algemeen directeur/CEO van RET voor een periode van vier jaar. Peters is al sinds 2005 werk zaam als statutair directeur van de RET NV en heeft vanuit die functie de verzelfstandiging van de RET geleid. De Raad van Commissarissen is zeer tevreden over zijn func tioneren. Ook qua kostenbespa ring, productiviteitsverbetering en klanttevredenheid is de afge-

Het Nieuwe Stadsblad | 2012 | | pagina 1