Weg met kou en vocht in huis! 3x Uiteindelijk gaat het erom dat jij je zo min mogelijk zorgen hoeft te maken om je financiële toekomst Wij bij De Hypotheker zoeken naar de perfecte balans tussen je wensen en mogelijkheden. Jazeker. De Hypotheker. VflSSENAA U BETAALT één ilaar, u KRIJGT 3.601 Winterzon in Torremolinos Hoten SchonMgrund to EÜS5 Volpension vanaf 399 AAR Altijd actueel: de weekkrant.nl donderdag 27 december 2012 Nieuwe Stadsblad pagina 29 Lezersactie Veel Nederlanders wonen nog op een koude vloer boven een vies vochtig gat. Het vocht uit de bodem maakt alles in de kruipruimte nat en dringt deels de woning binnen. Vaak gaat dit gepaard met ongewenste schimmelvor ming en onaangename geur tjes. TONZON heeft een dub bele aanpak ontwikkeld die zorgt voor een droge, schone kruipruimte en een warme vloer: Vloerisolatie met Bo demfolie en Thermoskussens. Een warm, droog en gezond binnenklimaat! Hoe werkt het? Aan de onderkant van de vloer worden Thermoskussens, een opvouwbaar, flexibel en zeer sterk isolatiemateriaal beves tigd. Deze thermosflesachtige zakken worden gevuld met gra tis aanwezige lucht. Het zand in de kruipruimte van het huis wordt afgedekt met een stevige Bodemfolie. Deze dubbele aan pak zorgt ervoor dat de warmte niet meer wordt uitgestraald door de vloer en er geen vocht meer uit de grond de woning binnenkomt. Het milieuvrien delijke systeem maakt radicaal een einde aan de koude vloer en muffe lucht en andere onge makken. Comfort van warme vloer Het kan echt: Een warme vloer zonder vloerverwarming. Min der last van koude voeten en energiezuiniger, want er hoeft minder gestookt te worden. Reumapatiënten melden spon taan dat hun klachten afnemen door het warmere, drogere kli maat onderin de woning. Peter Weijers, Heemstede: Het is opvallend dat de dubbele ramen sinds de vloerisolatie van TONZON helemaal niet meer beslaan. De hygrometer blijft tus sen 40 en 60 staan. Ook is het op vallend dat de temperatuur in de avond vrijwel niet meer terugvalt, waardoor de CV ook niet meer zo vaak aanslaat. Al met al zijn wij tot op heden zeer tevreden. Paul, gemeente Mook: Vorig jaar mei 2011) is bij ons de complete onderverdieping ge ïsoleerd met Tonzon. Nu de eerste winter voorbij is kunnen we mel den dat we zeer tevreden zijn. De (beton) vloer is een stuk warmer Win 4-daags arrangement voor 2 personen! ..je*" 4r- 7 Arrangement Doorsnee van een kruip ruimte met TONZON vloer isolatie. Hypotheek Schiedam, Broersvest 64, (010) 473 11 50 www.hypotheker.nl geworden, de kamers zijn duidelijk minder vochtig. Het leefklimaat is aanmerkelijk verbeterd. De kamers warmen ook veel sneller op. We raden iedereen aan voor deze isolatie te kiezen. Folkert en Henny Versteegh, Breda: Ieder najaar begon de deur van de hal naar de kamer te klemmen omdat het vocht in huis toenam. Ook dit jaar begon de deur vanaf oktober weer te klemmen maar nadat er in de eerste week van no vember TONZON Vloerisolatie is aangebracht werd het klemmen met de week minder en sinds een week opent de deur weer zonder te klemmen. De hygrometer die altijd tussen de 80 - 90 aangaf liep langzaam terug en staat sinds een paar dagen op 60 De tempera tuur van de vloer was in de winter soms wel 4 graden minder dan wat de kamer- thermostaat aangaf en nu is het verschil 1 graad minder dan kamer-thermostaat stand! Wij lopen weer niet plezier op blote voeten in de woonkamer! Zelf doen of laten doen? Het aanbrengen van de vloeriso latie van TONZON is veilig uit te voeren en daardoor ook zelf te doen. Een vrachtwagen komt er niet aan te pas. Denkt u dat u niet handig genoeg bent, of ont breekt het u aan tijd? TONZON heeft in iedere regio een netwerk van gespecialiseerde, erkende installateurs die de complete uitvoering kunnen verzorgen. Vraag via www.tonzon.nl meer informatie op of een offerte. TONZON brengt u in contact met een beschikbare specialist. Bellen kan ook: 0900-28 66 966 0,10 p/ min) of mail info@ Een zonnige strandwande ling. Flaneren over dé bou levard. Vino en tapas aan de haven. Dat is winter aan de Costa de Sol! Geniet nu heel voordelig van een heerlijke volpension vakantie in de Spaanse win terzon. De Nederlandstalige reisleiding brengt u niet al leen naar uw hotel, maar neemt u bovendien mee naar de stad Malaga en het witte dorpje Mijas tijdens twee halvedag excursies. Hotel Lago Rojo**** Dit uitstekende hotel ligt in het hart van de authentieke visserswijk La Carihuela, in de gezellige badplaats Tor remolinos. Gelegen bij het strand en aan de promenade beschikt het over ruime ju niorsuites met apart zitge deelte, een restaurant, tuin met zwembad, tafeltennis en darts. Bovendien geniet u twee keer per week van live muziek! Inclusief Retourvlucht Malaga met Transavia Luchthavenbelasting en brandstofheffing Retourtransfer luchthaven - hotel 7 overnachtingen in een junior suite Volpension, inclusief water en wijn tijdens de maaltijd Nederlandse reisleiding 2 excursies van lA dag (Mala ga en Mijas) o.l.v. Nederlandse reisleiding Prijs vanaf 399,- p.p. Prijs is een vanafprijs o.b.v. 2 personen. Het arrangement is geldig t/m 20 april 2013, vertrek do za. Informatie en boekingen Kijk op www.arke.nl/wegener. Of bel met Arke tel.: 0900- 8847 (15 cpm) of ga langs bij een Arke winkel in de buurt o.v.v. Wegener - Lago Rojo aanbieding. Op deze reis zijn de ANVR/SGR voorwaarden van toepassing. MAKELAARDIJ Harqplein 118 - 3121 VG Schiedam 010-2464444 - info@ankebodewes www.ankebodewes.nl Gerrit Verboonstraot 12, 3111 AA Schiedam Tel (010) 473 7933 www.MakelaardijWassenaar.nl ÈÊ/ÊÊÊÊÊtÊKttÊÊÊÊtÊÊÊ MAKELAARDIJ T 010 473 75 55 INFO@DENSMAKELAARS.NL www.densmakelaars.nl mmmmmammmÊÊmm

Het Nieuwe Stadsblad | 2012 | | pagina 29