I I I I /Pia,6 CS O O O Open Huis SS» Monuta r1 I OU www.schiedamcentrum.nl Donderdag 3 januari 16.00 -17.30 uur Tixc r - Wij zijn er als u ons nodig heeft. Monuta Rijnmond. irado Extra Oudejaars koopzondag 30 december 12.00 - 17.00 uur BEZOEK de website t/m 6 januari Winterland - Stadserf Gratis parkeren t/m 1 januari 2013 Altijd actueel: de weekkrant.nl Huweiti jubileum GeborenJ In Mejn Dankbetuiging CD CD CD Sluitingstijden familieberichten Maandag 17.00 uur Email tamiliebericlTtenrotterdam@ whm.wegener.nl Telefoon |(010) 469 92 08 Internet j zelf opgeven kan via www.femilieberichtenonline.nl Vergeet niet uw volledige adresgegevens te vermelden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op: www.mensenlinq.nl* Indien de advertentie niet geplaatst dient te worden op Mensenlinq, gelieve dit aan te geven bij opgave van de advertentie. familieberichten Een familiebericht plaatsen is een gevoelige zaak. Dat is altijd zo geweest en dat zal altijd zo blijven. Het gaat immers altijd over het verlies van een naaste, familie, vriend of kennis. Wat wel verandert is de manier waarop dat kan gebeuren. Met familieberichtenonline.nl kunt u op een eenvoudige, snelle en zekere manier uw familiebericht samenstellen en plaatsen in de doer u gewenste huis-aan-huiskrant. Eenvoudig, want stap voor stap wordt u geleid door de opmaak van het bericht, snel, u ziet direct hoe het bericht eruit komt te zien, zeker (en veilig) is de manier van betalen. Op'het door u gewenste moment en in uw eigen tempo kunt u uw familiebericht maken. Want wat er ook verandert, het opgeven van een familiebericht blijft een zaak van emotie... Graagstaanwijuook telefonisch te woord voor informatie over de opgave van uw familiebericht. Hiervoor kunt u contact opnemen met (010)469 92 08 daget, nacfmbereikbaar iersuitvaart.nl RMP Grafmonumenten laakt unieke, persoonlijke urtvaartbegeleiding Telefoon.010 - 273 24 24 www.matrice.nl Prins Bernhardlaan 121 Schiedam Industrieweg 29 3133 EE VLAARDINGEN Tel. 010-4601310 www.rmpgrafmonumenten.nl We zijn 24 uur per dag bereikbaar. Ook als u niet bij ons verzekerd bent. Monuta Burg. H. Gretelaan 377 Schiedam 010-426 76 78 Verploegh Chasséplein 3 www.monuta.nl De steun bij iedere uitvaart. V NIEUW- SC Spaland Vlinderhoven en de Gaarden Dinsdag 8 januari, vanaf 18.00 uur De Violier De Akkers en de Velden Dinsdag IJ januari, vanaf 18.00 uur Vereniging Milieudefensie KNNV de Boshoek Botenbuurt en Feministenbuurt (Woudhoek) Maandag 14 januari, vanaf 18.00 uur Arbeidscentrum de Boei Vogelbuurt, Hooilanden en Ketheldorp Woensdag 23 januari, vanaft)8.30 uur Heeft u grofvuil? Breng het naar het afvalbrengstation of laat het gratis door IRADO ophalen. Heeft u puin? Koop dan een Big Bag! Kijk voor meer informatie op www.irado.nl of bel met onze klantenservice 010-262 1000. Arbeidscentrum de Boei Tussen Burg. van Haarenlaan, Parkweg, Noordvestsingel en Nieuwe Damlaan Woensdag 2 januari, vanaf 08.30 uur Arbeidscentrum de Boei Tussen Burg. Van Haarenlaan, Nieuwe Damlaan, Vlaardingerdijk en Troelstralaan Woensdag 9 januari, vanaf 08.30 uur Arbeidscentrum de Boei Tussen Burg. van Haarenlaan, Parkweg, Noordvestsingel en 's Gravelandseweg en omgeving Delflandseweg Woensdag 16 januari, vanaf 08.30 uur Annie MG Schmidtschool Tussen Aleidastraat, Westfrankelandsestraat, Nieuwe Haven en Burg. Knappertlaan Donderdag 10 januari, vanaf 18.00 uur St. Jozefschool De Plantage en tussen Burg. Knappertlaan, Nieuwe Haven, Westerkade, Prins Bernardlaan en Penninglaan Donderdag 17 januari, .vanaf 18.00 uur Sint Willibrordusschool Tussen Rozenburgsestraat, Nieuwe Maasstraat, Lekstraat en Maasboulevard Geen inzameling in januari CKV ODI Omgeving Rozenburgsestraat, Nieuwe Maasstraat, Lekstraat, Hoofdstraat en Willemskade Dinsdag 8 januari, vanaf 18.00 uur NV IRADO Fokkerstraat 550 31Z5 BE Schiedam telefoon 010-262 1000 e-mail info@irado.nl www.irado.nl Compleet naar wens www.schiedamcentrum.nl Met meer dan 200 bedrijven Alambic - Hoogstraat 139-141 Ria Kouwenoord In onze gezellige en sfeervolle slij terij vindt u alle specialiteiten onder een dak. Wij zijn reeds bekend om ons bierassortiment. Maar komt u vooral eens kijken naar ons binnen- en bui tenlandse gedistilleerd, de keuze is enorm. Van prachtige jenevers tot de meest exclusieve whiskey's. Bijna al tijd geldt; uw speciale fles binnen en kele dagen in huis. Ook voor een Grand Cru of een lekker flesje wijn voor thuis bent u bij ons aan het goede adres. Ge niet van een mooie port uit de Colheita collectie of onze lekkere liter 'Port van het Huis'. Kortom, Alambic is de plek voor liefhebbers. Laat u inspireren! 55 Overdekte schaatsbaan en veel meer gezelligheid In combinatie met het gevarieerde winkel aanbod is Schiedam dit jaar de gezelligste winkelbestemming van Nederland. op straat in de parkeervakken en parkeergarage Nieuwe Passage ABC garage 1e uur gratis.

Het Nieuwe Stadsblad | 2012 | | pagina 6