uitvaartcompact.nl e JO O O Geef een nacht zoen .n^ Wil Open Huis cü Toon van de Water www.schiedamcentrum.nl Witkelmina Qeertmida Vredenbrecjt- van Stijn Donderdag 3 januari 16.00 -17.30 uur /VicvtrLccs uir O Koopzondag 6 januari 12.00 - 17.00 uur BEZOEK de website Gratis parkeren op koopzondagen Altijd actueel: de weekkrant.nl —Jubileum Geboren Overlijden Dankbetuiging CD 4— O _Q CD Sluitingstijden familieberichten Maandag 17.00 uur Email |familieberichtenrotterdam@ wlim.wegener.nl Telefoon |(010) 469 92 08 Internet j zelf opgeven kan via www.familieberichtenonline.nl Vergeet niet uw volledige adresgegevens te vermelden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op: www.mensenlinq.nl* Indien de advertentie niet geplaatst dient te worden op Mensenlinq, gelieve dit aan te geven bij opgave van de advertentie. Q M familieberichten Een familiebericht plaatsen is een gevoelige zaak. Dat is altijd zo geweest en dat zal altijd zo blijven. Het gaat immers altijd over het verlies van een naaste, familie, vriend of kennis. Wat wel verandert is de manier waarop dat kan gebeuren. Met familieberichtenonline.nl kunt u op een eenvoudige, snelle en zekere manier uw familiebericht samenstellen en plaatsen in de door u gewenste huis-aan-huiskrant. Eenvoudig, want stap voor stap wordt u geleid door de opmaak van het bericht, snel, u ziet direct hoe het bericht eruit komt te zien, zeker (en veilig) is de manier van betalen. Op het door u gewenste moment en in uw eigen tempo kunt u uw familiebericht maken. Want wat er ook verandert, het opgeven van een familiebericht blijft een zaak van emotie... Graag staan wij u ook telefonisch te woord voor informatie over de opgave van uw familiebericht. Hiervoor kunt u contact opnemen met Op 11 december 2012 is overleden onze oprichter en inspirator 3 april 1927 11 december 2012 Zijn betrokkenheid en aanwezigheid is tot aan zijn ziekbed altijd zeer intensief geweest. Wij zullen hem dan ook node missen. Zijn vooruitstrevende visie heeft Drukkerij Van de Water gemaakt tot wat het nu is, een toonaangevend grafisch bedrijf van deze tijd. Wij zijn hem daar zeer dankbaar voor en zullen alles in het werk stellen om in zijn gedachten verder te gaan. De begrafenis heeft op 17 december 2012 plaatsgevonden. Ons medeleven gaat uit naar zijn familie en vrienden. Mijnheer Van de Water, rust zacht. Directie en medewerkers Drukkerij van de Water BV Schiedam Cjebnkkig JsfïeuiCj Oohjn 2013 zien historische fhnne horeca en cuCtuwr. Dankzij uw gift kunnen ouders dicht bij hun zieke kind zijn. Qulntif Rlitle Als ik dood ben, treur dan niet ik ben niet ecbt dood, moet je weten bet is mijn lichaam dat ik achterliet dood ben ik pas alsje mij bent vergeten Na een mooi leven is in de vroege ochtend van T7 december 2012 overleden onze lieve moeder en trotse oma weduwe van Johannes Jacobus Vredenbregt In de leeftijd van 84jaar John Jane, Kyara, Noa deren Karen Contactadres: Matrice Uitvaartbegeleiding t.a.v. Familie Vredenbregt, Postbus 811, 3100 AJ Schiedam Wij hebben op woensdag 11 december 2012 afscheid van haargenomen in crematorium Beukenhof uitvaartbegeleiding Telefoon 010 - 273 24 24 www.matrice.nl Prins Bernhardlaan 121 Schiedam 6 O CO familieberichten Geef uw overlijdensbericht op via familieberichtenonline.nl Alle overlijdensberichten zijn zichtbaar op Ulensen ,nl dag en nacht bereikbaar.... De goedkoopste uitvaart die u online kunt regelen. Vooraf regelen: betaling ineens of periodieke premiebetaling. thuisujinkel waarborg www.schiedamcentrum.nl Met meer dan 200 bedrijven Jenny's Koffie Corner Nieuwe Passage 20 Jeiiny de Vos Burchart CC Gelegen in hartje centrum van Schiedam vindt u in het gezellige overdekte winkelcentrum de Passage Schiedam 'Lunchroom Jenny's Koffie Corner'. Geniet bij ons van een heerlij ke kop koffie met gebak in de ochtend, of kies uit één van onze vele luxe brood jes een lekker glas vers geperste si naasappelsap voor de lunch. Kwaliteit in onze producten staat bij ons hoog in het vaandel, daarom zijn de etenswaar bij ons dagvers. Tevens hebben wij uit eigen keuken gerechten als: soep, saté en een heerlijke Hollandse gehaktbal. Niet alleen kunt u bij ons terecht als lunchstop tijdens het winkelen, wij be schikken ook over draadloos internet dat u als klant gratis mag gebruiken. Even in uw pauze een broodje eten, neemt u uw laptop mee voor ontspan ning. Tevens beschikken wij over een cateringservice. Onze bezorgdienst le vert uw belegde broodjes, Club Sand wiches of hapjes zowel voor zakelijke klanten als particulier. in de parkeervakken in het centrum in de parkeergarage van de Nieuwe Passage ABC garage 1e uur gratis.

Het Nieuwe Stadsblad | 2013 | | pagina 6