o Mededelingen en bekendmakingen gemeente Schiedam Elke woensdag publiceert de gemeente Schiedam in dit huis-aan-huisblad de wettelijk verplichte bekendmakingen, zoals het afgeven van omgevingsvergunningen, informatie over beleidsregels, enzovoorts. Voor eventuele bezwaar- en beroepstermijnen moet worden uitgegaan van de d,ata en informatie die bij de officiële bekendmakingen op www.schiedam.nl/bekendmakingen staan. 9 JANUARI 2013 Colofon Eindredactie Gemeente Schiedam Klant Contact Centrum Stadserf 1Schiedam Postbus 15013100 EA Schiedam - i* www.schiedam.nl e. contact@schiedam.nl 1.14 010 f. (010) 473 70 21 Openingstijden Klant Contact Centrum ma en vrij van 8.30 - 17.00 uur divan 8.30-12.30 uur woe en do van 8.30 - 20.00 uur Maak uw afspraak online of bel Bouwen wonen Milieu Voorontwerp bestemmingsplan 'Nieuw-Mathenesse' Burgemeester en wethouders van. de gemeente Schiedam maken ingevolge het be paalde in artikel 1.3.1 van het Besluit ruimtelijke ordening bekend dat - in verband met de actualisatie van de bestemmingsplannen - nu ook het bestemmingsplan 'Nieuw- Mathenesse' wordt voorbereid. Het plangebied betreft de bedrijventerreinen Nieuw- Mathenésse. Het plangebied wordt aan de noordzijde begrensd door de flats aan de zuidzijde van de Rotterdamsedijk. Voor de wettelijke procedure tot vaststelling van het bestemmingsplan te starten wordt bet voorontwerp van het bestemmingsplan tot 6 februari voor inspraak ter inzage gelegd. Dit doen wij om tijdig een beeld te krijgen van de wensen en behoeften van bewoners, gebruikers en omwonenden van het plangebied en om deze, waar mogelijk, mee te nemen in de verdere procedure tot vaststelling van het bestemmingsplan. Inspraakreacties' tegen het voorontwerp kunt u schriftelijk of mondeling kenbaar ma ken bij het college van burgemeester en wethouders van Schiedam. (Schriftelijk t.a.v. teamleider Ruimtelijke Ontwikkeling en Beleid, postbus 15Ö1, 3100 EA te Schiedam of per e-mail via contact@schiedam.nl onder vermelding van 'Voorontwerp bestem mingsplan Nieuw-Mathenesse). Bij vragen kunt u telefonisch contact opnemen met de heer Hovens via 14 010. De reacties welke in het kader van de inspraak worden ontvangen worden betrokken op het ontwerpbestemmingsplan. Indieners van een inspraakreactie zullen hierover schriftelijk worden geïnformeerd. Het in voorbereiding zijnde bestemmingsplan zal in het eerste kwartaal van 2013 als ontwerp ter inzage worden gelegd. Daarbij wordt een ieder in de gelegenheid gesteld zienswijzen in te dienen tegen het bestemmingsplan. Het ter inzage leggen van het ontwerpbestemmingsplan wordt op de gebruikelijke wijze bekend gemaakt. Horeca evenementen Aanvraag evenementenvergunning snuffelmarkt Bij de burgemeester van Schiedam is een vergunning aangevraagd voor het organise ren van een snuffelmarkt op het Bachplein op de zaterdagen 9 maart, 13 april, 11 mei, 8 juni, 6 juli, 3 augustus, 7 september, 5 oktober, 2 november en 7 december 2013 van 10.00 uur tot 16.00 uur. Een afschrift van de aanvraag ligt van 9 tot en met 23 januari ter inzage bij het Klant Contact Centrum (Omgevingsloket), Stadserf 1. Gedurende de genoemde periode kunnen belanghebbenden hun zienswijze over de aanvraag naar voren brengen. Verleende evenementenvergunning snuffelmarkt De burgemeester van Schiedam heeft een vergunning verleend voor het organiseren van een braderie-snuffèlmarkt op de Laan van Bol 'Es (plein voor Bas van der Heijden) op de zaterdagen 5 januari, 2 februari, 2'maart, 6 april, 4 mei, 5 oktober, 2 november en 7 december 2013 van 10.00 uur tot 16.00 uur. Vanaf 9 januari ligt gedurende zes weken een afschrift van de verleende vergunning tijdens openingstijden ter inzage bij het Klant Contact Centrum (Omgevingsloket), Stadserf 1.3 Wet bodembescherming (Westfrankelandsestraat 16 te Schiedam) Burgemeester en wethouders van de gemeente Schiedam maken bekend dat zij naar aanleiding van de melding op grond van artikel 29 en artikel 37 van de Wet bodem bescherming van de heer E.L.D. Korving van de gemeente Schiedam, voor de locatie Westfrankelandsestraat 16 te Schiedam (postcode 3117 AR) met het verzoek een uitspraak te doen voor de ernst van een geval van bodemverontreiniging en de spoed eisendheid van de uit te voeren sanering, hebben besloten dat er sprake is van een geval van ernstige bodemverontreiniging als bedoeld in artikel 29 Wbb, dat op basis van het huidige dan wel voorgenomen gebruik van de bodem en het ontbreken van humane-, ecologische- en verspreidingsrisico's het uitvoeren van een spoedige sane ring als bedoeld in artikel 37 Wbb niet noodzakelijk is en dat wijzigingen in het gebruik van de locatie gemeld dienen te worden bij het bevoegd gezag als bedoeld in artikel 37, lid 5 Wbb. De beschikking en de overige van belang zijnde stukken liggen vanaf 9 januari gedurende 6 weken ter inzage bij het Klant Contact Centrum (Omgevingsloket), Stadserf 1.1 Omgevingsvergunning Omgevingsrecht Aanvragen Admiraal de Ruyterstraat 6, 3115 HB; met de activiteiten bouwen, kappen en uitrit aanleggen of veranderen, het uitbreiden- van restaurant Sterrebos, binnengekomen op 20 december 2012. Admiraal de Ruyterstraat 24,3115 HB; met de activiteit bouwen, het uitbreiden van het kantoor en het aanpassen van de entree, binnengekomen op 21 december 2012. Boterstraat 61, 3111 NA; met de activiteit bouwen, het verbouwen van de woning tot appartementen, binnengekomen op 21 december 2012. Buitenhavenweg; met de activiteiten bouwen en slopen, het slopen en bouwen van nieuwe kademuren, binnengekomen 14 december 2012. Buitenhavenweg 62 C, 3113 BD; met de activiteit bouwen, het plaatsen van twee garagedeuren, binnengekomen op 21 december 2012. De Nijverheidstraat 5, 3125 AJ; met de activiteit bouwen, het plaatsen van hekken, binnengekomen 14 december 2012. Havenstraat; met de activiteit bouwen, de realisatie van een appartement op bestaande garage, binnengekomen 20 december 2012. Majoraanveld en Kervelveld; met de activiteit bouwen, het bouwen van 26 woningen, binnengekomen 21 december 2012. Marconistraat 55B, 3112 EK; met de activiteit bouwen, het vergroten van een woning d.m.v. een kelder, binnengekomen op 21 december 2012. Prins Mauritsstraat 20, 3116 GG; met de activiteit bouwen, het vervangen van de kozijnen, binnengekomen op 21 december 2012. Verleende vergunningen Reguliere procedure Buitenhavenweg; met de activiteit kappen, het kappen van negenentwintig bómen. Er is een herplantplicht opgelegd van veertig bomen, verleend op 21 december 2012.3 Aangevraagde vergunningen en ontheffingen: hoe kunt u reageren? 1. Zienswijze college van burgemeester en wethouders Voordat de gemeente een besluit neemt over een aangevraagde vergunning, ontheffing of "ander besluit kunt u hierop binnen zes weken (vanaf datum ter inzagelegging) mondeling of schriftelijk uw zienswijze indienen. U schrijft een brief naar het college van burgemeester en wethouders (postbus 1501, 3100 EA Schiedam) waarin u uw zienswijze op het voorgenomen besluit gemotiveerd uiteenzet. Voor een monde linge zienswijze neemt u telefonisch contact op met de gemeente Schiedam via 14 010. 2. Zienswijze gemeenteraad Voordat de gemeente een besluit neemt over een aangevraagde vergunning, ontheffing of ander besluit kunt u hierop binnen zes weken (vanaf datum ter inzagelegging) mondeling of schriftelijk uw zienswijze indienen. U schrijft een brief naar de gemeenteraad (postbus 1501, 3100 EA Schiedam) waarin u uw zienswijze op het voorgenomen besluit gemotiveerd uitepnzet. Voor een mondelinge zienswijze neemt u telefo nisch contact op met de gemeente Schiedam via 14 010. 3. Bezwaarschrift Belanghebbenden die het niet eens zijn met een besluit kunnen binnen 6 weken na datum waarop het besluit is genomen een gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij het college van bur gemeester en wethouders (postbus 1501, 3100 EA Schiedam). In het bezwaarschrift dient in ieder geval uw naam, adres en telefoonnummer, de datum en een omschrijving van het betref fende besluit (kenmerk) te staan. Vergeet niet uw bezwaarschrift te ondertekenen. 4. Beroepschrift Rechtbank Rotterdam Indieners van een zienswijze die het niet eens zijn met het genomen besluit, kunnen hiertegen binnen 6 weken na verzending van het besluit een gemotiveerd beroepschrift indienen bij de Rechtbank Rotterdam (postbus 50951, 3007 BM). In het beroepschrift dient in ieder geval uw naam, adres- en telefoonnummer, de datum en een omschrijving van het betreffende besluit (kenmerk) te staan. Vergeet niet uw beroep schrift te ondertekenen. Hieraan zijn kosten verbonden. 5. Beroepschrift Raad van State Indieners van een zienswijze die het niet eens zijn met het genomen besluit, kunnen hiertegen binnen 6 weken na publicatie van het besluit een gemotiveerd beroepschrift indienen bij de Raad van State (postbus 20019, 2500 EA Den Haag). In het beroepschrift dient in ieder geval uw naam, adres en telefoonnummer, de datum en een omschrijving van het betreffende besluit (kenmerk) te staan. Vergeet niet uw beroep schrift te ondertekenen. Hieraan zijn kosten verbonden. Aanvragen voorlopige voorziening Het indienen van een bezwaar- of beroep schrift voorkomt niet dat het besluit waartegen u bezwaar hebt, wordt uitgevoerd. U kunt dit proberen te voorkomen door, na indiening van uw bezwaar- of beroepschrift, een voorlopige voorziening aan te vragen bij de Rechtbank Rot terdam (sector Bestuursrecht) of bij de Raad van State. Hieraan zijn kosten verbonden. Lees de officiële bekendmakingen op

Het Nieuwe Stadsblad | 2013 | | pagina 18