Theater aan de Schie juli Het beste van Plien en Bianca in één show Golden Earring in uitverkocht theater Koning van Katoren de musical in de Doelen Rotterdar Info en online bestellen: www.zondagochtendconcerten.nl In hun nieuwe voorstelling zijn Speelman en Speelman optimisten tegen wil en dank. Want als je in een diepe put zit en je kunt zwemmen, wacht je gewoon op de regen. FOTO: PR Speelman en Speelman zijn al jaren graag geziene gasten op het Oerol Festival. Iedere veertien dagen hebben ze een eigen column Weekie wat een weekie bij Giel Beelen op 3 FM en waren zij iedere dag te horen en te zien bij Serious Request 2012. Woensdag 16 januari, om 20.15 uur, zijn Speelman en Speelman in het Wenneker- pand te zien met de vierde voorstelling Optimisten. Even nergens zin in? Kan het je allemaal aan je reet roesten? De broers Speelman zijn optimisten in hart en nieren. Zo erg zelfs dat het nu de titel van hun nieuwe programma is geworden. In hun nieuwe voorstelling zijn ze optimisten tegen wil en dank. Want als je in een diepe put zit en je kunt zwemmen, dan wacht je toch gewoon op de regen? Maatschappij In dit programma schetsen ze de gehaaste en chaotische maatschappij waarin de druk om te presteren enorm groot is. Volgens de broers is het belangrijk, ondanks de chaos, af en toe stil te staan om te zien wat je hebt en te kijken of je nog tevreden bent. Maar is het überhaupt mogelijk om je in deze tijd gelukkig te voelen? Het is een muzikaal en humoristisch programma dat ontroert, je lachspieren aan het werk zet en je raakt! Kaarten en reserveren Deze voorstelling is woensdag 16 januari, om 20.15 uur, te zien in het Wennekerpand. Laatste kaarten zijn nu be schikbaar voor deze schitte rende voorstelling. Toegang is 18,50. Kaarten reserveren kan via de theater kassa, telefonisch via (010) 2 467 467 of 24 uur per dag via www.theateraandeschie.nl. Al sinds 1992 treden Barry, Cesar, George en Rinus unplugged op in de Neder landse theaters. Merkbaar nog altijd zeer gewild, ge zien het feit dat elk concert maanden van tevoren is uitverkocht. Zo ook in The ater aan de Schie. Maandag 21 januari, om 20.15 uur, is het uitverkochte thea terconcert van de Golden Earring te zien in Theater aan de Schie. De voorstelling Koning van Katoren is een spannend en avontuurlijk verhaal over draken, vogels en een tovenaar, naar het boek van Jan Terlouw. Een verhaal over het land Katoren wat al 17 jaar geen koning meer heeft, mar dan komt de jonge Staeh, een dappere wees. Hij wil graag koning worden, maar dan moet hij wel eerst 7 onmogelijke op drachten uitvoeren. Koning van Katoren is een voorstel ling voor iedereen vanaf 8 jaar en is vrijdag 25 januari, om 19.30 uur, te zien in Theater aan de Schie. Plien van Bennekom en Bianca Krijgsman zijn en blijven kampioenen in het creëren van onvergete lijke typetjes. Vorig seizoen hebben Plien en Bianca de voorstelling 'Heb je hun weer.al gespeeld in Theater aan de Schie, maar wegens succes komen zij nogmaals naar Schiedam om de leukste scènes van de afgelopen vijftien jaar voor het publiek te spelen. Met hun absurde humor, muzikale verrassingen en ontroerende slapstick staan ze al sinds 1996 voor en thousiast publiek in het hele land. De leukste vrouwen van Nederland hebben de allerbeste scènes uit hun eerdere programma's bij elkaar gezocht en er een jubileum voorstelling van gemaakt: 'Heb je hun weer.Dat betekent een vrolijk weerzien (of span nende eerste kennismaking) met alle spraakmakende Plien Bianca-creaties: de meisjes uit Changez!, de boerenmei den uit Biks!, de welgestelde dames uit Ngorongoro en ook de sociaal onhandige broers uit Wie dan allemaal.Het is één groot feest van de meest lachwekkende, ontroerende en hilarische momenten uit vijf tien jaar Plien Bianca. Plien en Bianca zijn donderdag 10 januari, om 20.15 uur, te zien in Schiedam. Toegang: 24,50. Plien en Bianca: kampioenen in het creëren van onver getelijke typetjes. Donderdag 10 januari staan ze in het Schiedamse theater op de planken. FOTO: PR Zondag 17 februari The Cavern Beatles The (avern Beatles.dé tribute band van The Beatles. Hun uiterlijk, maar zeker hun stemmen en bewegingen zorgen voor een verbazingwek kende levensechte show, een werkelijk perfede live imita tie van een Beatles concert. Terug in de tijd met Twist en shout, Michelle, Hey Jude e.v.o. Zondag 10 maart Keltische Ochtend met Rapalje: Hearts of Steel De fakkeldragers van de Keltisch muziek in Nederland met een opzwepende show waar de vonken weer van afspatten. Dansers met vurig voetenwerk op opwinden de Keltische melodieën. Een nieuwe voorstelling met nieuwe nummers, k* - Met temperamentvolle Keltische me lodieën en gevoelige ballades, laat Rapalje een flinke vonk overslaan op de altijd weer enthousiaste luisteraar. Een Hanson productie Zondag 3 maart BILL BAKER S BIG BAND Salute to the '40$ Bill Boker's Big Band hecht groot belong aan hun handelsmerk: de natuurgetrouwheid van beeld en geluid. Vol enthousiasme brengt deze band al 25 jaar de swingende muziek en sfeer von de jaren dertig en veertig voor het voetlicht. De muzikale leiding is in handen von Egbert Kemner en de vocale bijdragen j komen van Annelies Bouterse Zondag 17 maart John Adams Friends Tribute to the Legendary John Denver Herleef de tijd von de onvervalste folkzanger John Denver sa men met John Adams Friends. Ga mee op een muzikale reis met de meest mooie ballads en folk songs uit John Denver's re pertoire. Natuurlijk met hits als Leaving On A Jet Plane, Annie's Song, Calypso, Country Roads, Take Me Home en Thank God t'm A Country Boy. Bestelformulier voor de 56e voorjaarsserie 2013 omschrijving prijs Keuze passe-partout: u kunt 3 Zondagochtendconcerten 35,70 uit de reeks van 5 kiezen (3 x 11,90 Passé-partouh 5 Zondagochtendconcerten 11,30 56,50 jlosse kaarten; 13,6(5} Zondag 17 februari The Cavem Beatles €13,60 Zondag 3 maart BILL BAKER'S BIG BAND Salute to the '40s 13,60 H Zondag 10 maart Keltische Ochtend met Rapalje: Hearts of Steel 13,60 Zondag 17 maart John Adorns Friends Tribute to John Denver 13,60, Zondag 24 maart Meezingconcerf "Van Smartlap tot Opera" 13,60 RARTOUT AANKRUIS®!* Administratie, porto- en verzendkosten 4,OU hiwkur»431 verschillende l TOTAAL BEDRAG! Dhr/Mevr Adres: Postcode: Woonplaats: Telefoon: Email: Bank/girorekening !k ontvang van u een bevestiging en wacht met betalen op uw acceptgiro. Handtekening: FORMULIER UITKNIPPEN EN INSTUREN) Hanson BV, Postbus 37014. 3005 IA Rotterdam. Te!. 010-4225244'. 1J Dit bank' of gironummer wordt door onze administratie op uw acceptgiro vermeld. Gerard Cox en pianist Bert Nicodem luiden het concert in met het populaire Lied van de Week. De foyer opent haar deuren om 09.45 uur. De Grote Zaal - waar u zelf een plaats kiest - is open vanaf 10.30 uur. Het concert begint om 11.00 uur en ein digt om rond 12.15 uur. Zondag 24 maart Spectaculair meezingconcert 'Van Smartlap tot Opera Meezingen met de Krijsende Krengen, het Rotterdams Opera-koor, Operette vereniging Irene, de Hoekse Tranen trekkers en het Rotterdams Opera- en Operette Gezelschap. Samen met Wal- din Roes en Ago Verdonschot laten zij o.b.v. het Orkest Hermandad zien dat opera aria's en smartlappen dichter bij elkaar liggen dan u denkt!

Het Nieuwe Stadsblad | 2013 | | pagina 26