O O O t cz cd Pleun Kamp r Johanna Hendrina van Oorschot-Haesakkers - Riet - Cornelis Keij^er Kees Maria P/aisier - Soeters Riet Joop Elisabeth van de Water Kleijheeg Bep Saartje Oorschot-varï der Marei Altijd actueel: de weekkrant.nl woensdag 9 januari 2013 Nieuwe Stadsblad pagina 6 --iubilèum Geboren f In Memo Dankbetuiging CD 1 CJ _Q CD Sluitingstijden familieberichten Maandag 17.00 uur Email familieberichtenrotterdam® wtim.wegener.nl Telefoon |(010) 469 92 08 Internet j zelf opgeven kan via www.familieberichtenonline.nl Vergeet niet uw volledige adresgegevens te vermelden en uw telefoonnummer voot eventuele vragen. Overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op: www.mensenlinq.nl* Indien de advertentie niet geplaatst dient te worden op Mensenlinq, gelieve dit aan te geven bij opgave van de advertentie. Q CD familieberichten Een familiebericht plaatsen is een gevoelige zaak. Dat is altijd zo geweest en dat zal altijd zo blijven. Het gaat immers altijd over het verlies van een naaste, familie, vriend of kennis. Wat wel verandert is de manier waarop dat kan gebeuren. Met familieberichtenonline.nl kunt u op een eenvoudige, snelle en zekere manier uw familiebericht samenstellen en plaatsen in de door u gewenste huis-aan-huiskrant. Eenvoudig, want stap voor stap wordt u geleid door de opmaak van het bericht, snel, u ziet direct hoe het bericht eruit komt te zien, zeker (en veilig) is de manier van betalen. Op het door u gewenste moment en in uw eigen tempo kunt u uw familiebericht maken. Want wat er ook verandert, het opgeven van een familiebericht blijft een zaak van emotie... Graag staan wij u ook telefonisch te woord voor informatie over dd opgave van uw familieC^richt. Hiervoor kunt u contact opnemen met (010)4699208 J Erg verdrietig, maar dankbaar voor al het goede dat hij ons gegeven heeft, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve man en onze pappa Schiedam, 21 februari 1953 Schiedam, 6 januari 2013 Een sterke eik, waaronder wij altijd hebben kunnen schuilen, is er niet meer. Renette Renalda Milène Angenita Correspondentieadres: Familie Kamp p/a Monuta Uitvaartzorg Burg. Honnerlage Gretelaan 377 3118 BA Schiedam U kunt afscheid nemen van Pleun op vrijdag 11 januari van 14.00 tot 14.30 uur in het Monuta uitvaartcentrum aan de Burgemeester Honnerlage Gretelaan 377 te Schiedam. Aansluitend vindt om 15.30 uur de crematieplechtigheid plaats in de aula van crematorium Beukenhof, Burgemeester van Haarenlaan 1450 te Schiedam. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer. Waarom jij Wij zullen het nooit weten Wij zullen je missen Maar nooit vergeten Lieve Pleun je was een zwager en een oom om nooit te vergeten. Theun Gea, Jan, Stephan Martijn, Danielle, Lorenzo Natasja, Mark, Romee, Quinte Zo sterk, maarkeen kracht meer. Zo'n wil, maar geen macht meer. Hij was het leven nog niet moe, maar %ijn lichaam was er we! aan toe. Een vechtlust bijna niet te temmen. Alléén iets bovenmenselijks kon dit leven remmen. Mijn tijd is op, ik moet nu gaan, daar helpt geen lieve moeder aan. Maar één ding wil ik je nog vragen, mij niet naar een kuil te laten dragen, maar strooi de as, van wat ik eens was, zo snel mogelijk in het gras of in een wei, dan ben ik vrij. En mocht je soms erg naar mij verlangen, loop dan even in de wind, dan streel ik je wangen. Met dankbaarheid voor haar liefde, zorg, wijsheid en steun geven wij u kennis van het overlijden van onze moeder, schoonmoeder, oma en overgrootmoeder weduwe van Andries van Oorschot 9 augustus 1930 28 december 2012 Kinderen Kleinkinderen Achterkleinkinderen Correspondentieadres C. Jongman J.A. Alberdingk Thijmstraat 75 3117 RE Schiedam De crematie heeft inmiddels plaatsgevonden. Op 4 januari 2013 is onze wereld een stuk minder mooi geworden sinds 30 mei 2009 weduwnaar van Jenny Bijl is overleden op 84-jarige leeftijd. Trudy en Joost, Elisa Correspondentieadres Trudy Sturkenboom - Keijzer Arnout van Westenrijklaan 29 3201 MB Spijkenisse De afscheidsplechtigheid zal plaatsvinden op donderdag 10 januari om 12.15 uur in de aula van crematorium Beukenhof, Burg. van Haarenlaan 1450 te Schiedam. Na afloop komen we informeel samen in de f ontvangstruimte van het crematorium. De laatstejaren van zijn leven heeft pa het heel erg fijn gehad in "Frankeland". Grotendeels dankfij de liefdevolle wijsje waarop hij daar is verzorgd. Hiervopr on^e dank en waardering. Want bij U is de bron des levens. Psalm 36:10 Dag lieve, zorgzame echtgenote, moeder, schoonmoeder en (over)grootmoeder 1 maart 1134 25-december 2012 Monique en Henry André Jayden Nathalie en Fred Indy, Levi, V Carola en Erwin Eveline en Kees Bianca Burgemeester Knappertlaan 228A 3117JB Schiedam Op 31 december hebben wij tijdens een dienst van Woord en Cjebed afscheid genomen van Riet. Heden is in alle rust en kalmte in Gods vrede - ingegaan onze moeder, schoonmoeder, grootmoeder en overgrootmoeder weduwe van Leo Lambertus Jacobus van de Water 9 september 1927 Correspondentieadres: Dhr. P.J.J. van de Water Prins Mauritsstraat 1 3116 GE Schiedam f 1 januari 2013 Kinderen Kleinkinderen Achterkleinkinderen Bedroefd, maar dankbaar voor de vele mooie jaren die wij met elkaar hebben beleefd, delen wij u mede dat, gesterkt door het Heilig Sacrament van de Ziekenzalving, uit ons gezin is heengegaan, onze lieve en zorgzame moederen oma Louisa Wilhelmina Theodora Lenos - Markenhof Loes Utrecht 24 april 1935 t Ridderkerk 2 januari 2013 Begiftigd met de pauselijke onderscheiding Pro Ecclesia et Pontifice Sinds 17 augustus 2008 weduwe van Johan Wilhelm Lenos Paul Loes Annette Marien Joost Reinier René Danny Pascal Kenneth De Heilige Mis van Requiem zal aan God worden opgedragen op donderdag 10 januari 2013 om 10.30 uur in de Basiliek Heilige Liduina en Onze Lieve Vrouw van de Rozen krans, Singel 104 te Schiedam. Aansluitend begeleiden wij mama naar Begraafplaats Vredehof, Lagendijk 112 te Ridderkerk, alwaar wij haar om circa 12.30 uur bij papa begraven. Hierna is er gelegen heid tot Samenzijn in de ontvangkamer. Correspondentie: Antonium Begrafenis Crematieverzorging Bieslookveld 4 3124 VB Schiedam Telefoon 010-471 81 71 De crematie heeft in familiekring plaatsgevonden op crematorium Beukenhof, maandag 7 januari jl. De Heer is mijn herder Na een lang en zorgzaam leven, zijn haar taken volbracht. 89 jaar Weduwe van Ben Oorschot Aad Jordi Ben Tim en Karen Jeremy, Wesley, Tamanisha, Evandro Esther David 5 januari 2013 Contactadres: Matrice Uitvaartbegeleiding t.a.v. Familie Oorschot Postbus 399, 3100 AJ Schiedam De gedachtenisdienst vindt plaats op donderdag 10 januari om 13.00 uur in de Dorpskerk, Noordeinde 10 in Schiedam-Kethel en wordt voorgegaan door pastor R. Maas. Vanaf 12.15 uur is er gelegenheid om persoonlijk afscheid te nemen van Saartje in het naastgelegen centrum Terpzicht. Aansluitend aan de kerkdienst zullen we haar begeleiden naar haar laatste rustplaats. Daarna is er gelegenheid tot condoleren in 't Schepphuis.

Het Nieuwe Stadsblad | 2013 | | pagina 6