Kroon opwerk vooC<5^ O zaterdag 26jjmfard Steven Cazzulino bij Excelsior'20 Eerste wint alle Me*ken Softbalsters weer in actie Dirven al na één seizoen weg Meidenvoetbal bij PPSC www.campoliFe.nl Zet- en prijsfouten voorbehouden. MEER DAN 100 OCCASIONS kow**** Altijd actueel: de weekkrant.nl The Smashing Fellows kan het kampioenschap niet meer ontgaan. Hooguit kan het badmintonvijftal wor den ingehaald door Flying Shuttle 6. In dat geval telt het onderlinge resultaat en dat is na 7-1 winst en een remise ruim in het voordeel van de Schiedammers. Gerard S. Verver Schiedam Zaterdag heeft het kwintet in Barendrecht de kroon gezet op een onverwacht voorbeel dig verlopen seizoen. De voor sprong op de nummer twee is inmiddels zo groot, dat dé nog te spelen twee wedstrijden zelfs met de maximale score (8-0) verloren mag worden. Dat gaat natuurlijk niet gebeuren. Zeker niet als na twaalf wedstrijden de gemiddeld uitslag op 7-1 staat. Niemand in het TSF-kamp had dat vooraf verwacht. De dames en heren waren, na hun promotie, bezig aan het eer ste hoofdklasse-seizoen. „We zouden alleen voor handhaven De TSF-vijf vierden in Barendrecht het kampioensfeestje waar uiteraard de champagne niet ontbrak. De kroon op een voorbeeldig verlopen seizoen. FOTO: PR gaan", kijkt speler (en voor zitter) Steven de Grunt terug naar het najaar toen plannen gesmeed werden. „Voordeel was, dat we een goede voor bereiding hadden door tijdens de zomermaanden gewoon door te spelen en de dubbels in de voorbereiding al als koppel lieten spelen." Het rendement betaalt zich vier maanden la ter ruimschoots uit. „Volgens de tegenstanders is binnen het team aanwezige balans onze kracht. Wij hebben, zo horen we, goede dames en goede héren. Bij andere clubs wil er nog wel een of meer minder sterke dame of heer tussen lopen." Zondag treft TSF in Vlaardingen Vijfsluizen, dat vooraf als voornaamste titel kandidaat werd gezien en nu slechts derde is. „Zij zullen er zeker op gebraqd zijn om van ons te winnen." Schiedam Landskampioen cricket Excel sior'20 heeft voor komend sei zoen Australiër Steven Cazzu lino vastgelegd als speler-coach. Hij heeft down-under' een res pectabele staat van dienst. De 25-jarige is een linkshandige opening batsman en tevens linkshandig spinbowler. In zijn thuisland maakt hij, met Ricky Ponting en de vroegere Excel- sior-coach Ed Cowan, deel uit van de sterke selectie van Tas- manie. Excelsior'20 oefent in april viermaal: tegenstanders zijn Hermes DVS (14 april), VOC (21 april), VCC (27 april) en HCC (28 april). In Thurlede blijft eerste elf talspeler Daan van Bunge jeugdcoach en kan ook ge rekend worden op Stephan Myburgh. Schiedam De softbalmeisjes van SV&HV Schiedam zijn zon dag met de voorbereiding op het nieuwe seizoen begon nen. Meiden in de leeftijd van 8 t/m 15 jaar kunnen de komende weken eenmaal gratis meetrainen. Het enige, dat van hen verwacht wordt is, dat ze sportschoenen, een lange sportbroek en een goed humeur meebrengen. De wintertraining is weke lijks op zondag van 10.00 -4 tot 12.00 uur in Sportzaal j Zuid, Durrerstraat 2. Wie een keertje wil kennismaken met softbal kan mailen naar shirtoll971@live.nl of zich op zondag om 10:00 uur melden in de sportzaal. Info www.svhv-schiedam.nl Schiedam Henk Dirven vertrekt al na een seizoen bij derdeklas ser PPSC. Dat hij al zo snel opstapt komt, zo legt hij uit, „omdat ik het lastig vind mijn sportieve ambities op redelijke termijn te realise- ren." Kortom: de vereniging kan hem het kader niet bie den om te bouwen aan een elftal waarmee hij op den duur terug kan keren in de tweede klasse. Hij noemt PPSC een warme, familie club waar hij zich snel op zijn gemak voelde en „met pijn in het hart afscheid van zal ne men." Voorzitter Rick Bron wasser betreurt de beslissing van Dirven, maar zegt het te respecteren. „Hij is een van de beste vakmensen die de club ooit in dienst heeft gehad." De trainer zal er, belooft hij, de ko mende maanden alles •aan doen om voor een prijs te gaan. PPSC is nu nog degradatiekandidaat. Zelf gaat hij op zoek naar een nieuwe uitdaging bij een andere club. Excelsior'20 Nadat hij de B-selectie heeft geleid en daarna promoveerde naar de hoofdmacht gaat Jurgen van Dun Excelsior'20 verlaten. 5(ijn contract wordt niet verlengd. Bij Excelsior'20 werd de 15e editie van het erg recreatieve oliebollen- en snerttoernooi afgewerkt. Zestien teams stre den op de hoogste clubeer, die gestalte krijgt in een gedeukte en in goud gespoten snertpan. De eindzege ging (wie had anders verwacht) naar het eerste elftal. FOTO: PR Schiedam PPSC mag dan geen da meselftal meer hebben, er is in sportpark Thurlede nog wel degelijk vrouwenvoetbal. Dat wordt gedaan door drie meisjesteams. Ook is er een pupillen-team met meisjes van 8 tot en met 10 jaar. Die groep kan nog wel wat aan vulling gebruiken. De groep traint tweemaal per week: op maandag (van 18.00 tot 19.00 uur) en op woensdag (van 17.30 tot 18.30 uur). Meiden (en ouders) die in teresse hebben en over het meidenvoetbal bij PPSC meer informatie willen, kun nen bellen met Karin Fop pen, tel. 4709559 of mailen: henrykarin@kabelfoon.nl Daar kamt je vakantie tot leren! mÊÊÊgÊÊMMÊmmmwmmMwmÊm Langeweg la j 3274 LZ Heinenoord (Ind.terrein Boonsweg) T 0186-60 40 00l F 0186-60 42 40 a)campoliFe O**# VOUWWAGENS TENTEN

Het Nieuwe Stadsblad | 2013 | | pagina 12