Mededelingen en bekendmakingen e gemeente Schiedam Elke woensdag publiceert de gemeente Schiedam in dit huis-aan-huisblad de wettelijk verplichte bekendmakingen, zoals het afgeven van omgevingsvergunningen, informatie oVer beleidsregels, enzovoorts. Voor eventuele bezwaar- en beroepstermijnen moet wórden uitgegaan van de data en informatie die bij de officiële bekendmakingen op www.schiedam.nl/bekendmakingen staan. 16 JANUARI 2013 Colofon Eindredactie Gemeente Schiedam Klant Contact Centrum Stadserf 1Schiedam Postbus 15013100 EA Schiedam i. www.schiedam.nl e. contact@schiedam.nl t. 14 010 f. (010) 473 70 21 Openingstijden Klant Contact Centrum Alleen op afspraak ma en vrij van 8.30 - 17.00 uur di van 8.30 -12.30 uur woe en do van 8.30 - 20.00 uur Maak uw afspraak online of bel Bouwen wonen Bekendmaking voorontwerpbestemmingsplan 'Harga' Burgemeester en wethouders van de gemeente Schiedam maken ingevolge het be paalde in artikel 1.3.1 van de Wet ruimtelijke ordening bekend dat - in verband met de actualisatie van de bestemmingsplannen - het bestemmingsplan 'Harga' wordt voorbereid. Het bestemmingsplan 'Harga' betreft de woonwijk Bijdorp, sportcomplex Harga, volkstuincomplex Vijfsluizen, de Vijfsluizerhaven en delen van de rijkswegen A4 en A20. Voor de wettelijke procedure tot vaststelling van het bestemmingsplan te starten wordt het voorontwerp van hét bestemmingsplan tot 7 februari 2013 voor inspraak ter inzage gelegd. Dit doen wij om tijdig een beeld te krijgen van de wensen en behoeften van bewoners, gebruikers en omwonenden van het plangebied en om deze, waar mogelijk, mee te nemen in de verdere procedure tot vaststelling van het bestemmingsplan. Het voorontwerpbestemmingsplan ligt ter inzage bij het Klant Contact Centrum (Om gevingsloket), Stadserf 1. Inspraakreacties tegen het voorontwerp kunt u schriftelijk of mondeling kenbaar maken bij het college van burgemeester en wethouders van Schie dam. (Schriftelijk t.a.v. teamleider Ruimtelijke Ontwikkeling en Beleid, postbus 1501, 3100 EA te Schiedam of per e-mail via contact@schiedam.nl onder vermelding van 'Voorontwerpbestemmingsplan Harga'.) Bij vragen kunt u telefonisch contact opnemen met de heer Kap via 14010. De reacties welke in het kader van de inspraak worden ontvangen worden betrokken op het ontwerpbestemmingsplan. Indieners van een inspraakreactie zullen hierover schriftelijk worden geïnformeerd. Het in voorbereiding zijnde bestemmingsplan zal in het eerste kwartaal van 2013 als ontwerp ter inzage worden gelegd. Daarbij wordt een ieder in de gelegenheid gesteld zienswijzen in te dienen tegen het bêstemmingsplan. Het ter inzage leggen van het ontwerpbestemmingsplan zal op de gebruikelijke wijze bekend worden gemaakt. Horeca evenementen Aanvraag évenementenvergunning snuffelmarkt Maasboulevard Bij de burgemeester van Schiedam is een vergunning aangevraagd voor het organise ren van een snuffelmarkt op de Maasboulevard op de zondagen 31 maart, 28 april, 26 mei, 30 juni, 28 juli, 25 augustus, 22 september, 27 oktober en 24 november 2013 van 12.00 uur tot 17.00-uur. Een afschrift van deze aanvraag ligt van 16 tot en met 30 januari ter inzage bij het Klant Contact Centrum (Omgevingsloket), Stadserf 1. Gedurende de genoemde periode kunnen belanghebbenden over de aanvraag hun zienswijze naar voren bréngen bij de burgemeester van Schiedam. Verleende exploitatievergunning Lunchroom de Beurs De burgemeester heeft op 3 januari 2013 op grond van artikel 2:28 van de Algemene Plaatselijke Verordening Schiedam 2011 (exploitatievergunning) een vergunning ver leend ten behoeve van de gewijzigde overname van het horecabedrijf in het pand met adres Dam 2, 3111 BD te Schiedam. De aangevraagde openingstijden zijn maandag tot en met zondag van 07.00 tot 22.00 uur. De aangevraagde openingstijden voor het terras zijn maandag tot en met zondag van 07.00 tot 22.00 uur. Het terras zal langs de voorgevel van het horecabedrijf worden geplaatst en direct tegenover het horecabedrijf voor De Korenbeurs Vanaf 16 januari 2013 ligt deze vergunning 6 weken ter inzage bij het Klant Contact Centrum (Omgevingsloket), Stadserf 1.3 Omgevingsvergunning Aanvragen 's-Gravelandseweg 365, 3125 BJ; met de activiteit reclame, het aanbrengen van losse verlichte letters en vignet op het dak. Uitlichting middels hoogwaardige LED's, binnengekomen op 9 januari 2013. A4 Schiedam - Laan van Bol'es; met de activiteit afwijken van bestemmingsplan; projectafwijkingsbesluit, het verleggen van ondergrondse, gasleiding, binnengeko men op 28 december 2012, Mesdaglaan 2, 3117 TJ; met de activiteit bouwen, het splitsen van bestaande winkel ruimte en woning, binnengekomen op 20 december 2012. Rectificatie In week 2 is bij een ingediende aanvraag, met de activiteit bouwen, de realisatie van een appartement op bestaande garage, abusievelijk een verkeerd adres, Havenstraat, gepubliceerd. Dit moet zijn Herenstraat. Verlenging beslistermijn 's-Gravelandseweg; met de activiteit bouwen, de renovatie van de Proveniersbrug, verlengd met 6 weken, 8 februari 2013. Verleende vergunningen Reguliere procedure Prins Mauritsstraat 20 B, 3116 GG met de activiteit bouwen, het vervangen van de kozijnen, verleend op 11 januari 2013.3 Van Heekstraat 21, 3125 BN; met de activiteit bouwen, gevelrenovatie, verleend op 11 januari 2013.3 Geweigerde vergunningen Reguliere procedure Parkweg 207, 3119 CG; met de activiteit bouwen, het realiseren van een uitbreiding van een bestaande tussenvloer, geweigerd op 4 januari 2013.3 Overig Aanwijzing collectieve festiviteiten 2013 Het college van burgemeester en wethouders heeft, op grond van artikel 4:2 lid 1 van de Algemene Plaatselijke Verordening Schiedam 2011, de volgende collectieve festi viteiten aangewezen voor het jaar 2013, waarop de geluidsvoorschriften 2.17, 2.19 en 2.20 van het Besluit Algemene regels voor inrichtingen milieubeheer (Activiteitenbesluit) niet gelden voor horecabedrijven, op de daarbij aangegeven dagen en/of dagdelen: donderdag 26 december 2013. Aangevraagde vergunningen en ontheffingen: hoe kunt u reageren? 1. Zienswijze college van burgemeester en wethouders Voordat de gemeente een besluit neemt over een aangevraagde vergunning, ontheffing öf ander besluit kunt u hierop binnen zes weken (vanaf datum ter inzagelegging) mondeling of schriftelijk uw zienswijze indienen. U schrijft een brief naar het college van burgemeester en wethouders (postbus 1501, 3100 EA Schiedam) waarin u uw zienswijze op het voorgenomen besluit gemotiveerd uiteenzet. Voor een monde linge zienswijze neemt u telefonisch contact op met de gemeente Schiedam via 14 010. 2. Zienswijze gemeenteraad Voordat de gemeente een besluit neemt over een aangevraagde vergunning, ontheffing of ander besluit kunt u hierop binnen zes weken (vanaf datum ter inzagelegging) mondeling of schriftelijk uw zienswijze indienen. U schrijft een brief naar de gemeenteraad (postbus 1501, 3100 EA Schiedam) waarin u uw zienswijze op het voorgenomen besluit gemotiveerd uiteenzet. Voor een mondelinge zienswijze neemt u telefo nisch contact op met de gemeente Schiedam via 14 010. 3. Bezwaarschrift Belanghebbenden die het niet eens zijn met een besluit kunnen binnen 6 weken na datum waarop het besluit is genomen een gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij het college van bur gemeester en wethouders (postbus 1501, 3100 EA Schiedam). In het bezwaarschrift dient in ieder geval uw naam, adjps en telefoonnummer, de datum en een omschrijving van het betref fende besluit (kenmerk) te staan. Vergëet niet uw bezwaarschrift te ondertekenen. 4. Beroepschrift Rechtbank Rotterdam Indieners van een zienswijze die het niet eens zijn met het genomen besluit, kunnen hiertegen binnen 6 weken na verzending van het besluit een gemotiveerd beroepschrift indienen bij de Rechtbank Rotterdam (postbus _509513007 BM). In het beroepschrift dient in ieder geval uw naam, adres én telefoonnummer, de datum en een omschrijving van het betreffende besluit (kenmerk) te staan. Vergeet niet uw beroep schrift te ondertekenen. Hieraan zijn kosten verbonden. 5. Beroepschrift Raad van State Indieners van een zienswijze die het niet eens zijn met het genomen besluit, kunnen hiertegen binnen 6 weken na publicatie van het besl.uit een gemotiveerd beroepschrift indienen bij de Raad van State (postbus 20019, 2500 EA Den Haag). In het beroepschrift dient in ieder geval uw naam, adres en telefoonnummer, de datum en een omschrijving van het betreffende besluit (kenmerk) te staan. Vergeet niet uw beroep schrift te ondertekenen. Hieraan zijn kosten verbonden. Aanvragen voorlopige voorziening Het indienen' van een bezwaar- of beroep schrift voorkomt niet dat het besluit waartegen u bezwaar hebt, wordt uitgevoerd. U kunt dit proberen te voorkomen door, na indiening van uw bezwaar- of beroepschrift, een voorlopige - voorziening aan te vragen bij de Rechtbank Rot terdam (sector Bestuursrecht) of bij de Raad van State. Hieraan zijn kosten verbonden. Lees de officiële bekendmakingen op www.schiedam.nl

Het Nieuwe Stadsblad | 2013 | | pagina 18