Theater aan de Schie effeweg.nl Theater aan de Schie tijdelijk restaurant Filmklassieker Dial m for murder Dat wordt oorlog met Droog Brood Lezersvoordeel voor u! Voorjaarsaanbieding Bohemen en Praag s daagse busreis v.a. 99, Voorjaarsaanbïeding Londen, Oxford en Cambridge 5 DAAGSE BUSREIS V.A. 17 GRATIS BROCHURE 2013 ümd Boek nu: www.effeweg.nl of bel 0529 46 9667 Supervoordelige busreizen Het Thriller Theater brengt de nieuwe toneelvoorstel ling Dial M for Murder (u spreekt met de moorde naar) op de planken. Ëen voorstelling gebaseerd 'op de gelijknamige filmklas sieker uit 1954 van Alfred Hitchcock, met onder andere Peter Tuinman en Genio de Groot. Dial M for Murder is zater dag 26 januari, om 20.15 uur, te zien in Theater aan de Schie. Veel willen de heren Bas Hoeflaak en Peter van de Witte van het caba retduo Droog Brood nog niet kwijt over Dat wordt oorlog, maar zeker is dat het waarschijnlijk een onme telijk hilarische lachparade wordt! Dat wordt oorlog is alweer het zesde cabaretprogram ma van Droog Brood. De lachengelen uit de humorhemel en dalen woensdag 30 januari, om 20.15 uur, neer in het Wen- nekerpand. www.theateraandeschie.nl Het Interactive Theatre Au stralia tourt al vijftien jaar succesvol door binnen en buiten Europa met de pro ductie Faulty Towers - The Dining Experience. Het is een interactieve voorstelling gebaseerd op het beste uit de bijna gelijknamige Britse sitcom Fawlty Towers. Theater aan de Schie wordt voor drie dagen omgetoverd tot restaurant en het publiek is te gast bij hoteleigenaar Basil, zijn echtgenote Sybil en het Spaanse manusje van-alles Manuel. Het publiek neemt, samen met andere theatergasten, plaats aan grote dinertafels waar het illustere trio tussen de tafels loopt, met de hotelgasten (theaterpubliek) praat, naar de keuken rent, bedient, impro viseert en het publiek op een bijzonder leuke manier ver maakt. Faulty Towers - The Dining Experience is geen toneeluitvoering van Fawlty Towers, maar een interactieve hommage aan de roemruchte televisieserie. Het is een En gelstalige voorstelling. Toegang tot deze voorstelling is 53,50, inclusief driegangen diner, exclusief de drankjes. Beleef 29, 30 en 31 januari, om 19.00 uur, een geheel ver zorgde avond uit, met diner en theatervoorstelling, bij Faulty Towers - The Dining Experience. SUPERVOORDELIGE k BUSREIZEN! SUPERVOORDELIGE BUSREIZEN! Ontdek de prachtige natuur en cultuur vanTsjechië. Geniet van de hoofdstad vanTsjechië, Praag. De stad is één groot openluchtmuseum met schitterende paleizen, kloosters en kerken. Breng een bezoek aan de glasfabriek in Novi Bor en maak een rondrit door het Boheems Paradijs, één van de mooiste natuurgebieden vanTsjechië. Inclusief:4 hotelovernachtingen *4x ontbijt buffet Begeleiding doer uw chauffeur, tevens reisleider •Vervoer per Tourist Class touringcar Vertrek o.a.: op 18, 25 febr., 4,18 mrt, 1 april Een combinatie van drie bekende Engelse steden! Bezoek Londen, de bruisende wereldstad biedt voor ieder wat wils. De universiteiten van Oxfórd en Cambridge behoren tot de beroemdste ter wereld. Cambridge heeft zijn middeleeuwse karakter behouden en is een groene stad met veel parken. Oxford biedt een moderner stadsbeeld. In beide steden is veel te zien en te beleven en gezellige pubs en restaurants zorgen voor de nodige ontspanning. Inclusief: 4 hotelovernachtingen 4x ontbijtbuffet Overtocht per boot Calais- Dover v.v. of via Eurotunnel Begeleiding door uw chauffeur, tevens reisleider «Vervoer perTourist Class touringcar Vertrek o.a.: op 18, 25 febr., 4,18 mrt, 1en 15 april JA, ik ontvang graag de nieuwe brochure: Naam Adres Postcode Plaats Zonder postzegel opsturen naar: effeweg.nl, Antwoordnummer 778,7700 VG Nieuwleusen Excl. excursie- en entreegelden en 18,- reserveringskosten per boeking. Gratis Comfort Class bij een reisduur langer dan 6 dagen. Maak kans op een boek, een kijkje achter de schermen en vraag zelfde handtekeningen aan de cast. fOTO: JOEY BUDDENBERG Schiedam Theater Terra, bekend van Kikker, Dolfje Weerwolfje en De Gebroeders Leeuwen hart, brengt het bekende boek Koning van Katoren van Jan Terlouw als familiemusical naar Theater aan de Schie! Het is een spannend en avon tuurlijk verhaal over draken, vogels en een tovenaar voor iedereen vanaf 8 jaar. Een verhaal over het land Katoren, wat al 17 jaar geen koning meer heeft. Dan is daar ineens de jonge Stach, een dappere wees, en hij wil graag koning worden. Het land wordt nu bestuurd door 6 ministers en die laten dat niet zomaar gebeuren. Stach moet eerst 7 onmogelijke opdrachten uitvoeren voor dat hij Koning van Katoren wordt. Koning van Katoren gaat over geloof in jezelf. Voor ieder probleem is een oplossing te vinden, als je maar zelf blijft nadenken. op het boek van Jan Terlouw, na de voorstelling een kijkje I achter de schermen en vraag zelf of de acteurs handtekenin- i gen willen zetten in het boek! De winnaar wordt op de dag van de voorstelling bekend gemaakt. Kaarten en reserveren Koning van Katoren de musical is vrijdag 25 januari, om 19.30 uur, te zien. Toegang volwassenen 19,50, kinderen 17,00. Kaarten reserveren kan via de theaterkassa, telefonisch via (010) 2 467 467 of 24 uur per dag via www.theateraande- schie.nl. Actie Maak kans op een boek, een kijkje achter de schermen en vraag zelf handtekeningen! Koop minimaal twee kaarten voor deze avontuurlijke musi cal, o.v.v. boekenactie Koning van Katoren, en maak kans Faulty Towers is een interactieve hommage aan de roem ruchte televisieserie, een Engelstalige voorstelling met driegangen diner. FOTO: RON RUTTEN

Het Nieuwe Stadsblad | 2013 | | pagina 29