f uitvaartcompact.nl O O O a3 _o ÊO-ffl Piet van Barneveld Theo Bodewes Cornelis Johannes Schaap - Cor/Cees - V Jacoba de Jong - Bakker Co Maarten van der Boon Maarten van der Boon j c Uitva Altijd actueel: de weekkrant.nl Hut —jubileum Geboren Overlijden In Memo Dankbetuiging CD -4—» O CD Sluitingstijden familieberichten Maandag 17.00 uur Email |familieberichtenrotterdam@ whm.wegener.nl Telefoon 1(010) 469 92 08 Internet zelf opgeven kan via www.familieberichtenonline.nl Vergeet niet uw volledige adresgegevens te vermelden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op: www.mensenlinq.nl* Indien de advertentie niet geplaatst dient te worden op Mensenlinq, gelieve dit aan te geven bij opgave van de advertentie. familieberichten Een familiebericht plaatsen is een gevoelige zaak. Dat is altijd zo geweest en dat zal altijd zo blijven. Het gaat immers altijd over het verlies van een naaste, familie, vriend of kennis. Wat wel verandert is de manier waarop dat kan gebeuren. Met familieberichtenonline.nl kunt u op een eenvoudige, snelle en zekere manier uw familiebericht samenstellen en plaatsen in de door u gewenste huis-aan-huiskrant. Eenvoudig, want stap voor stap wordt u geleid door de opmaak van het bericht, snel, u ziet direct hoe het bericht eruit komt te zien, zeker (en veilig) is de manier van betalen. Op het door u gewenste moment en in uw eigen tempo kunt u uw familiebericht maken. Want wat er ook verandert het opgeven van een familiebericht blijft een zaak van emotie... Graag staan wij u ook telefonisch te woord vöor informatie over de opgave van uw familiebericht. Hiervoor kunt u contact opnemen met (010)46992 08 Herinner mij, maar niet in sombere dagen. Herinner mij, in stralende zon, hoe ik toen was, toen ik alles nog kon. Moedig tot het laatste moment is in zijn vertrouwde omgeving vredig ingeslapen Schiedam, 11 december 1949 f Schiedam, 10 januari 2013 Willie Jeroen en Danica Aleksa, Fedja Emil en Loesje Bo Correspondentieadres CVU Uitvaartzorg o.v.v. P. van Barneveld Bergweg 287 3037 EN Rotterdam De crematieplechtigheid zal plaatsvinden in de aula van crematorium "Hofwijk", Delftweg 230 te Rotterdam-Overschie op woensdag 16 januari om 15.30 uur. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangstruimte van het crematorium. In plaats van bloemen liever een gift aan Natuurmonumenten, rekeningnummer 2159555, P. van Barneveld o.v.v. Natuurmonumenten. Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze collega Piet van Barneveld Piet was werkzaam als projectmanager en werkte bijna veertig jaar bij UPC. Hij is 63 jaar geworden. Zijn enthousiasme en humor zullen ons altijd bijblijven. Piet was open en eerlijk, en stond voor iedereen klaar. Voor veel van ons was hij meer dan een collega. Wij wensen zijn vrouw en kinderen heel veel sterkte toe bij het dragen van dit enorme verlies. Namens alle collega's van UPC Nederland, Robert Dunn - Algemeen Directeur Kees Bosman - Directeur Network Services Tot zijn vertrek naar zijn Agaathje was onze vader de regisseur yan zijn eigen leven. Familieman, onderwijsman in hart en nieren, erudiet en welbespraakt en met een grote innemende persoonlijkheid. Wij vinden het fijn voor hem dat hij weer met onze moeder herenigd is. Voormalig directeur Nederlands Wetenschappelijk Instituut voor Toerisme (tegenwoordig NHTV) 23 september 1924 Foxhol Gouda 10 januari 2013 Schiedam Harm Bodewes en Patricia Molenaar Tjebbe, Anke Schiedam Anke Bodewes en Aad van der Griendt Justus, Joris, Koen Breda Ubel Bodewes en Karin Bodewes-Léger Iris, Mirte Malden Willeke Bodewes en Noud van de Haterd Ilse, Veerle, Stijn Nieuwegein Gertruud Bodewes en Hans Wikkerink Martijn, Tijmen, Bente Breda Veerle Boomaars-Bodewes en Mare Boomaars Floris, Liedewij Correspondentieadres: Matrice Uitvaartbegeleiding t.a.v. familie Bodewes Postbus 399, 3100 AJ Schiedam Wij hebben op woensdag 16 januari afscheid van onze vader en opa genomen. *J~ Het gemis is er niet minder om, maar met een vertrouwd gevoel laten wij weten dat thuis in zijn vertrouwde omgeving is overleden onze vader, schoonvader en mijn opa 17 juni 1944 f 8 januari 2013 Irma en Leon Cindy en Robert Dorian Correspondentieadres Cindy van Katwijk-Schaap Heemskerkstraat 76 3118 SC Schiedam De crematie heeft inmiddels plaatsgevonden. Wij zijn het verplegend personeel van zorgcentrum "Frankeland", afdeling 2 zeer dankbaar voor de liefdevolle verzorging. £0* uroensdag 16 januari 2013 Nieuwe Stadsblad pagina 6 De mens wikt, God beschikt. Verdrietig, maar met een dankbaar gevoel dat haar lijden nu voorbij is, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve moeder, schoonmoeder, onze oma en mijn oma Co weduwe van Sijmen de Jong Met droefheid om zijn heengaan, maar tevens met grote dankbaarheid voor de vele jaren die hij in ons midden mocht zijn, geven wij u kennis van het overlijden van mijn broer, onze oom en oudoom Schiedam, 12 februari 1919 Schiedam, 9 januari 2013 H.J. van der Boon Thom en Mirjam Matthijs Anne-Fleur Lucas Bram en Annelies Suze Pim Joep Correspondentieadres: De heer H.J. van der Boon Havendijk 325 3114 EE Schiedam De begrafenis heeft inmiddels plaatsgevonden te Schiedam. Dankbaar voor de vele jaren waarin hij zich voor ons bedrijf heeft ingezet en de interesse die hij ook na zijn pensionering is blijven tonen, hebben wij kennis genomen dat op 93-jarige leeftijd is overleden onze oud-directeur Namens directie en medewerkers Thom. H. van der Boon B.V. te Schiedam VDB in Deutschland GmbH te Kamen Schiedam, t Vlaardingen, 9 maart 1927 7 januari 2013 Agnes en Peter Mariëlle en Gary Jordy en Lemke Puk Jacqueline t Correspondentieadres: Familie de Raaij - de Jong Oranjetiphof 9 3124 BN Schiedam De begrafenis heeft inmiddels plaatsgevonden te Schiedam. De overweldigende belangstelling en deel neming welke u ons heeft betoond en de vele mensen die aanwezig waren bij het afscheid van Peter Lansbergen hebben ons diep getroffen en wij hebben dit bijzonder gewaardeerd. Wij zijn u hiervoor zeer dankbaar. Broers en zussen Zwagers en schoonzussen Neven en nichten Gerard Dröge Hoogvliet, januari 2013 Het heeft ons goed gedaan zoveel blijken van belangstelling en medeleven te hebben mogen ontvangen na het overlijden van onze moeder, schoonmoeder, grootmoeder en overgrootmoeder Paulina Suzanna Krommenhoek Hiervoor zeggen wij u hartelijk dank. Schiedam, januari 2013 Uit aller naam: P.S. Meijer - van Es baar.... ersuitvaart.nl De goedkoopste uitvaart die u online kunt regelen. Vooraf regelen: betaling ineens of periodieke premiebetaling. thuiswinkel waarborg

Het Nieuwe Stadsblad | 2013 | | pagina 6