Zaterdag 2 februari: Open Huis Woningaanbod Oplevering Hof in Zuid in februari Voor de huurder^ Nieuwe grens inkomen en sociale huurprijs Voor de huurder Serviceabonnement Woningaanboda Kort' Prijsuitreiking School Basketbalfinales Nieuw RvC-lid: Mare van Gestel Uniek complex met 34 ruime nieuwbouwappartementen Hof in Zuid, een uniek appartementencomplex in de Gorzen, is bijna afgebouwd. Begin februari worden de 34 ruime nieuwbouwappartementen opgeleverd voor verhuur in het sociale huursegment. Moderne woningen in een authentieke wijk die grenst aan havens, de Maasboulevard en het centrum. Een ideale locatie voor mensen die van rust houden, maar ook van de dynamiek van de stad willen profiteren. Een lift, trappenhuis en loopbruggen ver binden de appartementen rhet de gere noveerde appartementen die begin 2012 zijn opgeleverd. Zo is er één hof gecreëerd. De appartementen zijn ruim, toegankelijk voor rolstoelen en uitgerust met moderne voorzieningen, duurzame materialen en energiebesparende toepassingen. Opvallend aan het gebouw zijn de histori sche details waarmee het is afgewerkt. Wonen, zorg en welzijn Woonplus wil in Hof in Zuid pen ontmoetings ruimte maken. Daarnaast té het de bedoeling om ruimten aan zorg- en welzijnsorganisaties te verhuren, die zich richten op de bewoners van Hof in Zuid en de wijk. Woonplus is hierover in gesprek met diverse organisaties. Woonnet Rijnmond Er zijn verschillende types appartementen in Hof in Zuid. De netto (kale) huurprijzen variëren van 611,- tot 650,- per maand. De servicekosten variëren van 29,- tot 38,- per maand. Bent u geïnteresseerd in een appartement, dan kupt u vanaf 29 januari met uw woonpas reageren op de advertenties via www.woonnet-rijnmond.nl. Ook kunt u uw reactie telefonisch door geven via de reactie lijn: (088) 11 82 100, Per 1 januari 2013 verandert de inkomens- en huurprijsgrens van sociale huurwoningen en dat heeft mogelijke gevolgen voor u. Vanaf 1 januari verhuren de woningcorpo raties de meeste woningen met een netto huurprijs tot 681,02 aan woningzoekenden met een inkomen tot 34.229 (gezamenlijk belastbaar inkomen van u en uw eventuele partner en/of medebewoners). Bij het toe wijzen van een sociale huurwoning, moet Woonplus de inkomensgegevens streng controleren. Het is daarbij, onder andere, verplicht om een IB-60-formulier van de belastingdienst aan Woonplus te tonen. Heeft u hier nog vragen over, belt u dan met de afdeling Mutatie, op werkdagen van 8.00 - 11.00 uur via telefoonnummer: (010) 204 51 00, optie 3 van het keuzemenu. Een defecte deurbel, een lekkende kraan of kapotte schanieren? Klust u liever niet zelf, maar vindt u een monteur te duur? Dan is het service abonnement iets voor u. De kosten van dit soort reparaties zijn volgens het huurcontract en de wet geving voor de huurder. Dat kan aardig in de papieren lopen. Sluit u een Serviceabonnement met Woonplus af, dan bent u een stuk goedkoper uit: voor het vaste maandbedrag van 4,55 staat er een vakman voor u klaar. Over voorrijkosten, materiaalkosten en de arbeidsuren hoeft u zich geen zorgen te maken, want die brengen wij niet in rekening. Aanmelden? Meer informatie over het Serviceabonne ment staat in de brochure 'Onderhoud'. In de tabel achterin de brochure kunt u lezen welke werkzaamheden onder het abonnement vallen. U vindt de brochure en het aanmeldingsformulier op www.woonplus.nl door via 'ik ben huurder' naar 'onderhoud en klussen' te gaan. Wandel mee en bezoek woningen in Woudhoek Zuid Woonplus nodigt u uit voor een winter- wandeling en informatief bezoek aan onze open huizen in Woudhoek Zuid op zaterdag 2 februari tussen 11.00 en 13.00 uur. Maak kennis met de wijk en de eengezinswoningen aan het Gimbergpad, Royaardsplein of de Tjalk en Punter. Deze woningen zijn om vele redenen aan trekkelijk. Ze staan in een groene woonom geving en liggen praktisch ten opzichte van voorzieningen als scholen, winkels, recreatie en openbaar vervoer. Bovendien worden de eengezinswoningen geleverd op eigen grond. Kopen met een plus U kunt kiezen voor een standaard woning, die u zelf opknapt. Ook kunt u kiezen voor een keuzepakket waarmee Woonplus de woning geheel of gedeeltelijk voor u opknapt. De kosten worden meegenomen in de koop som en vallen daarom binnen uw hypotheek- aanvraag. De koopsommen van deze woningen variëren, afhankelijk van de afwerking, tussen de 165.000,- en 229.500,-. Wilt u in formatie over de financiering? De financieel adviseur fjeeft gratis advies. Geïnteresseerd? De makelaars en adviseurs ontvangen u graag in de kijkwoning aan het Gimbergpad 6 of die aan de Punter 27. U kunt ook de an dere open huizen bezoeken. Meer informatie over de woningen en de wijk vindt u op www.woonplus.nl onder'ik zoek een woning' en in de advertentie elders in deze krant. Op 16 januari waren de finales van het School Basketbaltoernooi in de Sportzaal Oost. Het team van De Taaltuin won het toernooi van de groepen 7. Van de groepen 8 van vijf basisscholen, bleek Team 1 van De Peperclip het sterkst. Bob Venhuizen, basketballief hebber en directeur-bestuurder van Woonplus, reikte de prijzen uit. Alle deelnemers gingen tevreden naar huis, want alle ploegen kregen een prijs. Het toernooi, dat dit jaar voor de laatste keer werd georganiseerd door Sport Recreatie, liet weer zien dat er veel talent is in Schiedam. Deze maand is Marc van Gestel benoemd tot lid van de Raad van Commissarissen van. bij Woonplus. Van Gestel woont in Schiedam en werkt als senior toezicht houder bij Autoriteit Financiële Markten. Daarnaast is hij, onder andere, bestuurs lid van de Nederlandse Beroepsorganisatie voor Accountants (NBA) en lid van de Raad van Toezicht van de RIAGG Rotterdam. Over zijn sollicitatie zegt hij: "De reden voor Woonplus was eigenlijk best mak kelijk. Ik heb veel in de corporatie- en vastgoedsector gewerkt en ik draag deze sector een warm hart toe. Als ik zie voor welke uitdagingen Woonplus staat, dan wit ik daaraan graag een positieve bijdrage leveren." Openingstijden kantoor Woonplus 1 Schiedam Ons kantoor is op maandag t/m vrijdag van 08.00 tot 11.00 uur geopend. U kunt ons dan telefonisch bereiken of vragen stellen bij onze balie. Vanaf 12.00 uur is ons kantoor alleen op afspraak geopend. Website Al onze informatie is ook terug te vinden op onze website www.woonplus.nl. 9 Informatie die 24 uur per dag, 7 dagen per week in te zien is. Telefonische bereikbaarheid Woonplus is op werkdagen tussen 08.00 en 11.00 uur telefonisch bereikbaar via (010) 20 45 100. U kunt de volgende keuze maken: 1.Reparatieverzoeken, vragen van de huurders 2.Eindafrekening, afrekening stookkosten en/of servicekosten 3.Verhuur, huuropzegging, nieuwe woning, woonruimteverdeling 4. Vragen/meldingen over woonomgeving, vervuiling, ongedierte of overlast 5.Overige vragen Inloopspreekuur en afspraken maken Maandag t/m vrijdag is ons kantoor van 08.00 tot 11.00 uur open. U kunt dan bellen of langskomen voor vragen. Heeft u specifieke vragen of wilt u persoonlijk advies, maak dan een afspraak met ons. Afspraken worden ingepland op werkdagen tussen 12.00 en 17.00 uur. Reparatieverzoek Een reparatieverzoek kunt u maandag t/m vrijdag tussen 08.00 en 11.00 uur telefo nisch melden via nummer (010) 20 45 100, keuze 1. Maar u kunt ook via onze website www.woonplus.nl uw reparatieverzoek doen. Aan de hand van uw digitale melding, nemen wij dan contact met u op voor ver dere afhandeling. Spoedeisende reparatie- verzoeken kunt u 24 uur per dag, 7 dagen per week doen via (010) 20 45 100. Buiten kantoortijden wordt u dan doorverbonden met onze nooddienst.

Het Nieuwe Stadsblad | 2013 | | pagina 13