Internetveiling van keukens Nipius JL effeweg.nl supervoordelige busreizen menus»™ m «min Ti 1 effeweg Uilenworkshop bij Scouting Taizé-groep Visiteclub in De 5 Molens Paarden aan de Harreweg alsjeblieft niet bjjvoeren H'jS a AANVANG 20.00 UUR Informatie en reserveren LezefS voordee* voor u Singlereis Gratis brochure 2013 Altijd actueel: de weekkrant.nl woensdag 30 januari 2013 Nieuwe Stadsblad pagina 18 Wooncentrum Nipius aan de Maasambacht 3 bestaat alweer 45 jaar en is dé spe cialist in de regio Maasdijk op het gebied van wonen en slapen. Zo'n vijfjaar geleden kwam er in het nieuw aange bouwde gedeelte de verkoop van keukens bij en kon men er op een oppervlakte van in totaal 8.000 m2 een fantasti sche collectie wonen, slapen en keukens vinden. Wooncen trum Nipius stopt voorlopig echter met de verkoop van keukens en gaat hiermee terug naar het oude concept van alleen wonen en slapen. Mirjam de Neeff-Vermeulen Maasdijk Dat betekent dat de showroom- keukens opgeruimd gaan wor den en wel op de meest moder ne manier, namelijk middels een internetveiling. Gunstig voor de kopers, want de kortingen kun nen hiermee oplopen tot wel 80 procent! Het gaat in totaal om zo'n 30 showroommodellen, van lan delijk tot heel modern en er zijn zelfs keukens bij waar u al kunt instappen bij een prijs van 600 euro. Wooncentrum Nipius heeft de internetveiling uitbesteed aan het gerenom meerde bedrijf BVA Auctions, dat alles coördineert. Op za- Nipius in Maasdijk gaat stoppen met de verkoop van keukens en daarom is er een grote internetveiling waar de laatste mo dellen met grote korting worden verkocht.FOTO: JOS uijtdehaage terdag 9 februari is de officiële kijkdag waarna de veiling om 17.00 uur die dag van start gaat. De veiling sluit op 13 februari om 19.00 uur en de afhaaldag is op 25 februari. Voor wie niet kan op 9 februari: geen probleem, want tijdens de dagelijkse openingstijden kun je ook gewoon komen kijken naar het aanbod. Nog meer wonen en slapen Het gedeelte dat vrij komt bij Wooncentrum Nipius door het verdwijnen van de keukenafde ling, zal in zijn geheel worden betrokken bij het wonen en sla pen. Hiermee komt er dus nog meer keuze in het al enorme aanbod. U kunt komen zitten, voelen en liggen en kennis maken met meubels en slaapkamers 4van gerenommeerde merken die bekend staan om hun kwaliteit en vormgeving. Bovendien bieden zij ook op het gebied van woonsfeer een grote collectie woondecoraties en gordijnstoffen aan en kunt u voor een persoonlijk woonad- vies eveneens bij hen terecht. Wooncentrum Nipius, dat in de regio al synoniem staat aan kwaliteit, staat bovendien ook voor een prima prijs-kwaliteit verhouding en is na de verbou wing daarbij dus ook nog eens de grootste aanbieder van life style wonen en modern wonen. Het hele assortiment en de voor waarden voor de veiling zijn te vinden op ivivw.bva-auctions. com Schiedam De scouts van de Taizé- groep hebben afgelopen week een uilenworkshop ge had van Darkwings Uilen. De dag werd gestart met een workshop voor de jong ste leden van de groep, de Bevers. Aansluitend waren de Wel pen aan de beurt om alle bij zonderheden over de vogels te horen. Als laatste waren 's middags de Scouts aan de beurt. Aan de hand van de vogels, bijvoorbeeld de kerkuil of de sneeuwuil, werd het nodige verteld over de leefomgeving van de vogels, waar ze neste len, wat ze eten en natuurlijk ook wat er allemaal in een uilenbal te vinden is. Schiedam Houdt u van gezelligheid en vindt u grote groepen soms te druk? Dan is de visiteclub vast iets. Elke dinsdag van 10.00 tot 15.00 uur kunnen senioren deelnemen aan de visiteclub in De 5 Molens, Nieuwe Damlaan 818. Kosten 2,60 per keer inclu sief een lekker kopje koffie en thee. Ook is er gelegenheid tegen betaling een warme maal tijd te gebruiken, maar een eigen boterham mag natuur lijk ook gewoon mee worden genomen. Schiedam „Al jaren hebben wij pony s lopen in het weiland langs de Harreweg. De pony's, moe der Nikita en veulen Tessa, zijn geliefd bij ouders met kinderen. Ook veel ouderen komen langs om ze te aaien. Wij verzorgen ze goed", be gint de familie Nikkels uit Schiedam-Noord. De pony's zijn inderdaad een bekend verschijnsel aan de Harreweg. Ondanks het enorme bord, met hierop het verzoek de pony's niet te voeren, worden er dagelijks grote hoeveelheden etensres ten bij de paarden gedumpt. Waarschijnlijk vol goede bedoelingen, maar volko men onnodig, zo benadrukt de familie. „In de herfst en winter worden ze bijgevoerd met hooi en paardenbix en een appeltje. Als het vriest wordt er een wak gehakt, zodat ze kunnen drinken uit dé sloot", vertelt Anneke Nik kels. De pony's zijn verwant aan de Schetlanders en kun nen uitstekend tegen de winter en de kou. Dagelijks treft de familie er grote hoeveelheden brood, aardappelschillen, res ten van groenten, bami/nasi en druiven aan die over het hek zijn gegooid. „Uiteraard eten de pony's dit op. Wat de men sen niet beseffen is dat dit zeer slecht voor hun gezondheid is. Het weiland is nu heel mod derig. De pony's eten behalve het eten ook veel modder/aarde op, wat tot kolieken kan lijden." Anneke moet soms zelfs praten als brugman om te voorkomen dat mensen haar pony's onge vraagd 'bijvoeren'. „Bijna altijd moet ik met flinke argumenten komen omdat mensen het zo zielig vinden dat er weinig gras in het weiland staat. Of dat het zo gezellig is met de kleinkinde ren de paarden te voeren. Maar juist dat voeren is slecht. n de serie Sternen aan Zee presenteert IN/lusic of Lifen \I1I1V MAANDAG 18 MAART 2013 DINSDAG 19 MAART 2013 MUS pngt nin grootst© h DINSDAG 26 MAART 2013 KWF KANKER BESTRIJDING Stedentrip Parijs, Berlijn, Londen, Praag of Kopenhagen 3,4 of 5 daagse busreis - Vertrek o.a. op diverse data in feb, mrt, apr, mei Maak tijdens de voorjaarsvakantie of de meivakantie een stedentrip naar de mooiste steden van Europa! Kunst, cultuur, shoppen en culinair genieten het kan allemaal tijdens een stedenreis van Effeweg.nl. Ontsnap aan de hectiek van alledag en boek een goedkope stedentrip naar romantisch Parijs, bruisend Berlijn, de wereldstad Londen, de 'Gouden Stad' Praag of Veelzijdig Kopenhagen! Inclusief: 2,3 of 4 hotelovernachtingen 2, 3 of 4x ontbijt Begeleiding door uw chauffeur, tevens reisleider Vervoer per Tourist Class touringcar Boek uw reis op www.effeweg.nl of bel 0529 - 46 96 67. Vraag snel de gratis brochure aan voor nog veel meer: Stedenreizen, Excursiereizen, Singlereizen, Fietsreizen en Muziekreizen. Alle fouten voorbehouden. Prijzen zijn vanaf en per persoon. Exclusief excursie- en entreegelden en €18.- reserveringskosten per boeking. Thüringen en Saksen 8 daags* busreis - Vertrek op 17 mei, 7,21 juni, 26 juli, 23 aug, 13 sept, 19 okt Ga mee naar Thüringen en Saksen. Het overweldigende Dresden, de historische steden Leipzig, Weimar en Erfurt, afgewisseld met de prachtige natuur van het Thüringer Woud en het Erzgebergte. Effeweg.nl heeft een breed aanbod van Singlereizen speciaal voor de 50-plussers. Een ongedwongen, gezellige vakantie en u hoeft niet alleen op reis! Inclusief: 7 hotelovernachtingen 7x ontbijtbuffet 7x diner Gebruik sauna Stadswandeling Dresden, Leipzig, Erfurt.o.l.v. een gids Begeleiding door uw chauffeur, tevens reisleider Vervoer per Comfort Class touringcar Jcï, ik ontvang graag de nieuwe brochure Naam. Adres Supervoordelig» busreizen Postcode Zonder postzegel opsturen m r: effeweg.nl, antwoordnummer 778, 7700 VG Nieuwleusen De pony's kunnen ziek worden door te eten van het voedsel dat mensen soms met de beste bedoelingen over het hek gooien. 'Niet doen', zegt de familie. FOTO: PR

Het Nieuwe Stadsblad | 2013 | | pagina 18