Mededelingen en bekendmakingen ID Horeca evenementen gemeente Schiedam 30 JANUARI 2013 Elke woensdag publiceert de gemeente Schiedam in dit huis-aan-huisblad de wettelijk verplichte bekendmakingen, zoals het afgeven van omgevingsvergunningen, informatie over beleidsregels, enzovoorts. Voor eventuele bezwaar- en beroepstermijnen moet worden uitgegaan van de data en informatie die bij de officiële bekendmakingen op www.schiedam.nl/bekendmakingen staan. Colofon Eindredactie Gemeente Schiedam Klant Contact Centrum Stadserf 1Schiedam Postbus 1501, 3100 EA Schiedam i. www.schiedam.nl e; contact@schiedam.nl 1.14 010 f. (010) 473 70 21 Openingstijden Klant Contact Centrum Alleen op afspraak ma en vrij van 8.30 - 17.00 uur di van 8.30 - 12.30 uur woe en do van 8.30 - 20.00 uur Maak uw afspraak online of bel Aanvraag exploitatievergunning Hoogstraat 171, 3111 HG; bij de burgemeester is op grond van artikel 2:28 van de Algemene Plaatselijke Verordening Schiedam 2011 een vergunning aangevraagd voor een gewijzigde overname van een wijnbar genaamd 'Wijnbar De Parel', gevestigd in het pand met adres Hoogstraat 171 te Schiedam. De aangevraagde openingstijden zijn van zondag tot en met donderdag van 07.00 tot 01.00 uur en op vrijdag en zaterdag van 07.00 tot 02.00 uur. De'aangevraagde openingstijden voor het gevel- en overterras zijn van maandag tot en met zondag van 07.00 tot 01.00 uur. Een afschrift van deze aanvraag ligt vanaf 23 januari gedurende twee weken ter inzage in het Klant Contact Centrum (Omgevingsloket). Gedurende de genoemde periode l»unnen belangheb benden over de aanvraag hun zienswijze naar voren brengen bij de burgemeester van Schiedam onder vermelding van 'Zienswijze horecabedrijf Hoogstraat 171'. Milieu Besluit uniforme saneringen Parkweg (vijverpartij fase 3), 3119 GK; burgemeester en wethouders van Schiedam maken bekend dat zij op 11 januari 2013 een melding als bedoeld in de artikelen 28 en 39b van de Wet bodembescherming hebben ontvangen van de afdeling Projec ten van de gemeente Schiedam met daarin het voornemen de bodem op de locatie Parkweg (vijverpartij fase 3) te saneren volgens het Besluit Uniforme Saneringen categorie immobiel (art. 1.2.a). Indien de melding in overeenstemming is met het Be sluit uniforme saneringen kunnen de saneringswerkzaamheden binnen vijf weken na ontvangst yan de melding aanvangen tenzij binnen een termijn van circa 4 weken na ontvangst van de melding schriftelijk is medegedeeld dat de melding niet tn overeen stemming is met het Besluit uniforme saneringen. Indien de melding in overeenstem ming is met het Besluit uniforme saneringen moet de saneerder uiterlijk 12 maanden na ontvangst van de melding zijn aangevangen met de saneringswerkzaamheden. Deze mededeling betreft geen beschikking in de zin van artikel 1:3 van de Algemene wet bestuursrecht (Awb). Het Besluit uniforme saneringen kent geen inspraak-, terin- zageleggings-, zienswijzen-, bezwaar- en beroepsprocedure naar aanleiding van de melding. Hoofdstraat 215a, 3114 GE; burgemeester en wethouders van Schiedam maken bekend dat zij op 21 januari 2013 een melding als bedoeld in de artikelen 28 en 39b van de Wet bodembescherming hebben ontvangen van team Vastgoed en Grondza ken van de gemeente Schiedam met daarin het voornemen de bodem op de locatie Hoofdstraat 215a te saneren volgens het Besluit Uniforme Saneringen categorie im mobiel (art. 1.2.a).Indien de melding in overeenstemming is met het Besluit uniforme saneringen kunnen de saneringswerkzaamhèden binnen vijf weken na ontvangst van de melding aanvangen tenzij binnen een termijn van circa 4 weken na ontvangst van de melding schriftelijk is medegedeeld dat de melding niet in overeenstemming is met het Besluit uniforme saneringen. Indien de melding in overeenstemming is met het Besluit uniforme saneringen moet de saneerder uiterlijk 12 maanden na ontvangst van de melding zijn aangevangen met de saneringswerkzaamheden. Deze mededeling betreft geen beschikking in de zin van artikel 1:3 van de Algemene Wet bestuursrecht (Awb). Het Besluit uniforme saneringen kent geen inspraak-, terinza- geleggings-, zienswijzen-, bezwaar- en beroepsprocedure naar aanleiding van de melding. Nieuwe Waterwegstraat 21-29, 3115 HE; burgemeester en wethouders maken bekend dat zij naar aanleiding van het meldingsformulier evaluatieverslag sanering tijdelijk uitplaatsen dat zij op grond van artikel 4 en 13 van het Besluit uniforme sane ringen ontvingen van MWH.bv voor de locatie Nieuwe Waterwegstraat 21-29 hebben besloten instemming te verlenen aan het verslag 'Evaluatie tijdelijk uitplaatsen' en het behaalde saneringsresultaat op grond van artikel 39b, lid 6 Wbb juncto artikel 14 Besluit uniforme saneringen. De beschikking en de overige van belang zijnde stukken liggen vanaf 30 januari 2013 gedurende 6 weken tijdens openingstijden ter inzage in het Klant Contact Centrum (Omgevingsloket), Stadserf 1. De beschikking is ook digitaal te bekijken op de website van de gemeente Schiedam via www.schiedam. nl/bekendmakingen.3 Wet bodembescherming Makkersstraat 3-5, 3111 AL; burgemeester en wethouders van de gemeente Schie dam maken bekend dat zij paar aanleiding van de melding die zij op grond van artikel 29 en artikel 37 van de Wet bodembescherming ontvingen van de afdeling Projecten van de gemeente Schiedam voor de locatie Makkersstraat 3-5 met daarin het ver zoek een uitspraak te doen inzake de ernst van een geval van bodemverontreiniging en de spoedeisendheid van de uit te voeren sanering, voornemens zijn te besluiten dat er sprake is van een geval van ernstige bodemverontreiniging als bedoeld in artikel 29 Wbb, dat op basis van het huidige dan wel voorgenomen gebruik van de bodem en het ontbreken van humane-, ecologische- en verspreidingsrisico's het uitvoeren van een spoedige sanering als bedoeld in artikel 37 Wbb niet noodzake lijk is, dat wijzigingen in het gebruik van de.locatie gemeld dienen Je worden bij het bevoegd gezag als bedoeld in artikel 37, lid 5 Wbb. De beschikking en de overige van belang zijnde stukken liggen vanaf 30 januari 2013 gedurende 6 weken tijdens openingstijden ter inzage in het Klant Contact Centrum (Omgevingsloket), Stadserf 1. De beschikking is ook digitaal te bekijken op de website van de gemeente Schiedam via www.schiedam.nl/bekendmakingen.4 Fabristraat 27 (a en b), 3117 ME; naar aanleiding van de ontvangst van de resultaten van een bodemonderzoek voor de locatie Fabristraat 27 (a en b) nemen burgemees ter en wethouders van de gemeente Schiedam op grond van artikel 29 en artikel 37 van de Wet bodembescherming een besluit inzake de ernst van een geval van bodemverontreiniging en of heruitvoeren van een spoedige sanering noodzakelijk is. Burgemeester en wethouders van Schiedam maken bekend dat zij naar aanlei ding van de melding hebben besloten dat er sprake is van een geval van ernstige bodemverontreiniging als bedoeld in artikel 29 Wbb, dat op basis van het huidige gebruik van de bódem en het ontbreken van humane-, ecologische- en versprei dingsrisico's het uitvoeren van een spoedige sanering als bedoeld in artikel 37 Wbb niet noodzakelijk is, dat de locatie een gebruiksbeperking heeft als bedoeld in artikel 37, lid 4 Wbb, namelijk het in stand houden van de aanwezige tegelverharding in de achtertuin, dat wijzigingen in het gebruik van de locatie gemeld dienen te worden bij het bevoegd gezag als bedoeld in artikel 37, lid 5 Wbb. De beschikking en de overige van belang zijnde stukken liggen vanaf 30 januari 2013 gedurende 6 weken tijdens openingstijden ter inzage in het Klant Contact Centrum (Omgevingsloket), Stadserf 1 De beschikking is ook digitaal te bekijken op de website van de gemeente Schiedam via www.schiedam.nl/bekendmakingen.3 Aangevraagde vergunningen en ontheffingen: hoe kunt u reageren? 1. Zienswijze college van burgemeester en wethouders Voordat de gemeente een besluit neemt over een aangevraagde vergunning, ontheffing öf ander besluit kunt u hierop binnen zes weken (vanaf datum ter inzagelegging) mondeling of schriftelijk uw zienswijze indienen. U schrijft een brief naar het college van burgemeester en wethouders (postbus 1501, 3100 EA Schiedam) - waarin u uw zienswijze op het voorgenomen besluit gemotiveerd uiteenzet. Voor een monde linge zienswijze neemt u telefonisch contact op met de gemeente Schiedam'via 14 010. 2. Zienswijze gemeenteraad Voordat de gemeente een besluit neemt over een aangevraagde vergunning, ontheffing of ander besluit kunt u hierop binnen zes weken (vangf datum ter inzagelegging) mondeling of schriftelijk uw zienswijze indienen. U schrijft een brief naar de gemeenteraad (postbus 1501, 3100 EA Schiedam) waarin u uw zienswijze op het voorgenomen besluit gemotiveerd uiteenzet. Voor een mondelinge zienswijze neemt u telefo nisch contact op met de gemeente Schiedam via 14 010. 3. Bezwaarschrift Belanghebbenden die het niet eens zijn met een besluit kunnen binnen 6 weken na datum waarop het besluit is gertomen een gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij het college van bur gemeester en wethouders (postbus 1501, 3100' EA Schiedam). In het bezwaarschrift dient in ieder geval uw naam, adres en telefoonnummer, de datum en een omschrijving van het betref fende besluit (kenmerk) te staan. Vergeet niet uw bezwaarschrift te ondertekenen. 4. Beroepschrift Rechtbank Rotterdam Indieners van een zienswijze die het niet eens zijn met het genomen besluit, kunnen hiertegen binnen 6 weken na verzending van het besluit een gemotiveerd beroepschrift indienen bij de Rechtbank Rotterdam (postbus 50951, 3007 BM). In het beroepschrift dient in ieder geval uw naam, adres en telefoonnummer, de datum en een omschrijving van het betreffende besluit (kenmerk) te staan. Vergeet niet uw beroep schrift te ondertekenen. Hieraan zijn kosten verbonden. 5. Beroepschrift Raad van State Indieners van een zienswijze die het niet eens zijn met het genomen besluit, kunnen hiertegen binnen 6 weken na publicatie van het besluit een gemotiveerd beroepschrift indienen bij de Raad van State (postbus 20019, 2500 EA Den Haag). In het beroepschrift dient in ieder geval uw naam, adres en telefoonnummer, de datum en een omschrijving van het betreffende besluit' (kenmerk) te staan. Vergeet niet uw beroep schrift te ondertekenen. Hieraan zijn kosten verbonden. Aanvragen voorlopige voorziening Het indienen van een bezwaar- of beroep schrift voorkomt niet dat het besluit waartegen u bezwaar hebt, wordt uitgevoerd. U kunt dit proberen te voorkomen door, na indiening van uw bezwaar- of beroepschrift, een voorlopige voorziening aan te vragen bij de Rechtbank Rot terdam (sector Bestuursrecht) of bij de Raad van State. Hieraan zijn kosten verbonden. Lees de officiële bekendmakingen op

Het Nieuwe Stadsblad | 2013 | | pagina 22