Zeewier eiwitshakes gekozen tot beste afslankproduct! m irado "Is haar vakantie ook jouw zorg?" mmm Maar liefst 10 euro korting! Marianne Weber geeft één concert in 2013 t.b.v. KWF Altijd actueel: de weekkrant.nl woensdag 30 januari 2013 Nieuwe Stadsblad pagina 39 Advertorial Begin de dag met een Zee wier Eiwitshake en u gaat afslanken als nooit tevoren! Met deze shake, die de stofwisseling stimuleert en een ongelofelijk eetlustrem- mend effect heeft, is er nu eindelijk een slankkuur ontwikkeld die ervoor zorgt dat het nu wel gaat lukken om blijvend slank te worden. Zeewier Eiwitshakes zijn dé oplossing in de strijd tegen overgewicht en vastzittend vet. Deze super afslankkuur is een echte rage aan het worden en is nu al het meest verkochte afslankproduct van Neder land! Ultieme 'vetvernietiger' waar Nederland op heeft gewacht Het geheim van het succes: als u een normaal dieet volgt en veel minder gaat eten, schakelt uw lichaam automatisch over op een veel tragere vetverbranding. Ook met normale eiwitshakes, die op zich prima werken, is dat precies hetzelfde. Deze 'val kuil' is na jarenlang onderzoek op een sublieme manier onder vangen met 1 simpele ingreep. Aan normale eiwitshakes werd een cocktail toegevoegd van zeewier en algen. Deze zeer ef fectieve ingrediënten staan al sinds tijden bekend om hun af slankende werking. Zo ontstond een fenomenale afslankkuur die onlangs werd gekozen door consumenten als beste afslank product van dit moment. Met deze ijzersterke 'vetver nietiger' is er echt geen excuus meer en is er het meest doeltref fende wapen tegen vastzittend vet gecreëerd dat er ooit was! Het werkt heel simpel: twee maal per dag neemt u een over heerlijke Zeewier Eiwitshake met vanillesmaak. Deze shake bevat een hoge dosering algi- naat. Deze stof zorgt ervoor dat we tot wel 75% minder vet ga snel naarwww.deweekkrant.nl/actie opnemen! Tevens verandert al- ginaat in de zure omgeving van de maag in een opzwellende gel. Dit creëert een ongelofelijk vol gevoel zodat je jezelf bijna moet dwingen om te eten. En dat ter wijl je nauwelijks calorieën bin nen krijgt! De zeewier, kelp en algen zullen je vetstofwisseling en energieniveau een waanzin nige 'turbo-boost' geven, zodat je al je vet uit je 'probleemge bieden' moeiteloos gaat ver branden! Je lichaam is nu werkelijk veranderd in een echte 'vet- verbrandingsmachine' Zeewier Eiwitshakes zijn effec tiever dan alle huidige afslank middelen op de markt. Er zijn tal van producten die gewichts verlies beloven, maar alleen van deze fenomenale Zeewier Eiwitshakes is keihard aange toond dat u er daadwerkelijk van afvalt! Het afslankproduct dat alle afslankrecords gaat verslaan, is nu eindelijk overal verkrijgbaar! Aanbieding Zeewier Eiwitshakes zijn ver krijgbaar bij alle reform-, en (G&W-)gezondheidswinkels, bij de betere drogist en natuur lijk op www.natusor.nl. De adviesverkoopprijs voor 1 pot met 16 overheerlijke shakes is nu tijdelijk verlaagd van 39,95 naar slechts 29,95! Lezersactie Dé Weekkrant biedt haar lezers de mogelijkheid om de beste kaarten te bestellen voor het concert van Mari anne Weber en haar Band én wij geven maar liefst 10 korting op eerste-rang- kaarten en VIP-kaarten. Kaarten voor lezers van dé Weekkrant kosten daarmee nog 49 eerste rang of 69 (VIP-kaart 'de Luxe') namelijk maar zelden op. VIP- kaarten 'de Luxe' beperkt be schikbaar. Het zijn de beste plaatsen voor in de zaal, inclu sief koffie of thee, een gebakje en consumptie. Pianist Delano Vossen speelt de mooiste liedjes van Marianne op een concert vleugel, waar zij ook nog even langs zal komen. Ook krijgt u bij twee kaarten een exclusieve mok cadeau! De Violier De Akkers en de Velden Dinsdag 5 februari, vanaf 18.00 uur Vereniging Milieudefensie KNNV de Boshoek Botenbuurt en Feministenbuurt (Woudhoek) Maandag 11 februari, vanaf 18.00 uur SC Spaland Vlinderhoven en de Gaarden Dinsdag 12 februari, vanaf 18.00 uur Arbeidscentrum de Boei Vogelbuurt, Hooilanden en Ketheldorp Woensdag 27 februari, vanaf 08.30 uur Heeft u grofvuil? Breng het naar het afvalbrengstation of laat het gratis door IRAD0 ophalen. Heeft u puin? Koop dan een Big Bag! Kijk voor meer informatie op www.irado.nl of bel met onze klantenservice 010-262 1000. NIEUW- Arbeidscentrum de Boei LAND Tussen Burg. van Haarenlaan, Parkweg, Noordvestsingel en Nieuwe Damlaan Woensdag 6 februari, vanaf 08.30 uur Arbeidscentrum de Boei Tussen Burg. Van Haarenlaan, Nieuwe Damlaan, Vlaardingerdijk en Troelstralaan Woensdag 13 februari, vanaf 08.30 uur Arbeidscentrum de Boei Tussen Burg. van Haarenlaan, Parkweg, Noordvestsingel en 's Gravelandseweg en omgeving Delflandseweg Woensdag 20 februari, vanaf 8.30 uur WEST Annie MG Schmidtschool Tussen Aleidastraat, Westfrankelandsestraat, Nieuwe Haven en Burg. Knappertlaan Donderdag 14 februari, vanaf 18.00 uur St. Jozefschool De Plantage en tussen Burg. Knappertlaan, Nieuwe Haven, Westerkade, Prins Bernardlaan en Penninglaan Donderdag 21 februari, vanaf 18.00 uur ZUID Sint Willibrordusschool Tussen Rozenburgsestraat, Nieuwe Maasstraat, Lekstraat en Maasboulevard Woensdag 6 februari, vanaf 18.00 uur. CKV 0DI Omgeving Rozenburgsestraat, Nieuwe Maasstraat, Lekstraat, Hoofdstraat en Willemskade Dinsdag 12 februari, vanaf 18.00 uur NV IRAD0 Fokkerstraat 550 3125 BE Schiedam telefoon 010-262 1000 e-mail info@irado.nl www.irado.nl Compleet naar-wens (gratis advertentie) (Anouk, verpleegkundige) Verpleegkundige of verzorgende? Word ook vakantievrijwiliiger! Kijk op Zonnebloem.nl/geefzorg WÊÊÊ is Nationale Vereniging Zonder elkaar is iedereen alleen. DE ZONNEBLOEM Bestellen Kaarten zijn te bestellen bij de Nationale Theaterkassa, tel. 0900 - 1505 0,45 pm), da gelijks bereikbaar van 9.00 tot 21.00 uur en in het weekend van 10.00 tot 20.00 uur of bestel vei lig via internet op musicoflife. ntk.nl. Geef bij uw telefonische reservering duidelijk de promo tiecode KWF2013. Vul bij een bestelling via internet de pro motiecode KWF2013 in! KWF Kankerbestrijding Na aftrek van kosten gaat de opbrengst na'ar KWF. Alge mene informatie over KWF Kankerbestrijding op www. staoptegenkanker.nl/kwfforlife of surf naar www.musicoflife.nl Op maandag 18 maart geeft Marianne Weber om 20.00 uur een concert in het mooi ste theater van Nederland, het AFAS Circustheater Scheveningen. Het zal het enige concert in 2013 zijn wat ze zal geven. Ze treedt

Het Nieuwe Stadsblad | 2013 | | pagina 39