t Koopzondag 3 februari uitvaartcompact.nl Open Huis 12.00 - 17.00 uur Otu www.schiedamcentrum.nl Schiedam centrum Dr Rients Agema Donderdag 7 februari 16.00 -17.30 uur TLCO BEZOEK de website Jubil 'urn Geboren Overll In Mem Dankbetuiging CD O Email familieberichtenis wegenermedia.nl Telefoon (088)013 72 68 Internet zelf opgeven kan via www.familieberichtenonline.nl Vergeet niet uw volledige adres gegevens te vermelden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op: www.mensenlinq.nl* Indien de advertentie niet geplaatst dient te worden op Mensenlinq, gelieve dit aan te geven bij opgave van de advertentie. Q CD familieberichten Een familiebericht plaatsen is een gevoelige zaak. Dat is altijd zo geweest en dat zal altijd zo blijven. Het gaat immers altijd over het verlies van een naaste, familie, vriend of kennis. Wat wel verandert is de manier waarop dat kan gebeuren. Met familieberichtenonline.nl kunt u op een eenvoudige, snelle en zekere manier uw familiebericht samenstellen en plaatsen in de door u gewenste huis-aan-huiskrant. Eenvoudig, want stap voor stap wordt u geleid door de opmaak van het bericht, snel, u ziet direct hoe het bericht eruit komt te zien, zeker (en veilig) is de manier van betalen. Op het door u gewenste moment en in uw eigen tempo kunt u uw familiebericht maken. Want wat er ook verandert, het opgeven van een familiebericht biijft een zaak van emotie... Graag staan wij u ook telefonisch te woord voor informatie over de opgave van uw familiebericht Hiervoor kunt u contact opnemen met (088) 013 72 68. Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze zeer gewaardeerde collega Hans. Hans is 18 jaar lang een beeldbepalend gezicht en helpende hand geweest voor onze klanten en medewerkers. Hans was een echte Rotterdammer die zei waar het op stond maar waar we altijd op konden rekenen. Wij zullen hem missen. Hans Gouw 22 januari 2013 Wij wensen zijn vrouw en alle anderen die dicht bij hem stonden veel sterkte toe om dit enorme verlies te dragen. Directie en medewerkers Micros B.V. familieberichten Geef uw overlijdensbericht op via familieberichten- online.nl Alle overlijdensberichten zijn zichtbaar op fHensentinq.nl Robert - zenuwarts Haskerland, 14 september 1926 Schiedam: Driebergen-Rij senburg Reeuwijk: Schiedam: Schiedam: Vlaardingen, 25 januari 2013 Mar Willem en Iris Lucas en Marleen Louisette, Josephine Patrice Justus Juliette Jens, Roos Ruben en Manon Sybe, Juup, Rinck Correspondentieadres Familie Agema p/a Monuta Uitvaartzorg Burg. Honnerlage Gretelaan 377 3118 BA Schiedam De begrafenis heeft in familiekring plaatsgevonden te Schiedam. uitvaartbegeleiding Telefoon 010 - 273 24 24 www.matrice.nl Prins Bernhardlaan 121 Schiedam 02-02-2012 02-02-2013 In liefdevolle herinnering Alie Klepke-de Bok Uit het oog, maar niet uit het hart liefs Thijs 8MP Grafmonumenten maakt unieke, gedenktekens Industrieweg 29 3133 EE VLAARDINGEN Tel. 010-4601310 www.rmpgrafmonumenten.nl Dit is Sanne. Een vechtertje. Twee maanden te vroeg geboren En morgen misschien blind. Giro 3910 www.oogfonds.nl QC OOG 00 FONDS Home Presents - Broersveld 133 Sonja Palte CC Onze gezellige sfeervolle ca deauwinkel wordt als een knusse huis kamer ervaren. Er zijn alleen die arti kelen te vinden, die een huis tot een thuis maken. De beroemde Bridge- water geurkaarsen, quilts, kussens en (klein)meubels dragen bij aan de sfeervolle en luxe uitstraling/Wij zijn exclusief dealer van Jeanne dArc Li ving. Ook voor lampen en lampenkap pen is Home Presents het adres in Schiedam. www.schiedamcentrum.nl Met meer dan 200 bedrijven De goedkoopste uitvaart die u online kunt regelen. Vooraf regelen: betaling ineens of periodieke premiebetaling. thuiswinkel waarborg Gratis parkeren op koopzondagen in de parkeervakken in het centrum in de parkeergarage van de Nieuwe Passage ABC garage 1e uur gratis.

Het Nieuwe Stadsblad | 2013 | | pagina 6