«9 0 Mededelingen en bekendmakingen gemeente Schiedam 6 FEBRUARI 2013 Elke woensdag publiceert de gemeente Schiedam in-dit huis-aan-huisblad de wettelijk verplichte bekendmakingen, zoals het afgeven van omgevingsvergunningen, informatie over beleidsregels, enzovoorts. Voor eventuele bezwaar- en beroepstermijnen moet worden uitgegaan van de data en informatie die bij de officiële bekendmakingen op www.schiedam.nl/bekendmakingen staan. Colofon Eindredactie Gemeente Schiedam Klant Contact Centrum Stadserf 1Schiedam Postbus 1501,3100 EA Schiedam i. www.schiedam.nl e. contact@schiedam.nl 1.14 010 f. (010) 473 70 21 Openingstijden Klant Contact Centrum Alleen op afspraak ma en vrij van 8.30 - 17.00 uur di van 8.30 - 12.30 uur woe en do van 8.30 - 20.00 uur Maak uw afspraak online of bel APV Bekendmaking Algemene Plaatselijke Verordening gemeente Schiedam 2013 De raad heeft op 31 januari 2013 de Algemene Plaatselijke Verordening gemeente Schiedam 2013 (APV 2013) vastgesteld. De APV 2013 vervangt de APV 2011 en sluit beter aan op de hogere wetgeving en de huidige uitvoeringspraktijk. Deze regeling treedt in werking op 14 februari 2013. Dit Jcesluit ligt vanaf woensdag-6 februari ge durende 12 weken kosteloos voor een ieder ter inzage bij het Klant Contact Centrum (Omgevingsloket), Stadserf 1. Langskomen bij het Klant Contact Centrum kan sinds 1 januari alleen op afspraak. Het raadsbesluit met de tekst van de regeling kunt u ook raadplegen via de gemeentelijke website, www.schiedam.nl. Bouwen Wonen Onttrekkingsvergunningen De gemeente Schiedam, heeft voor de volgende adressen een onttrekkingsvergunning verleend: Filips van Bourgondiëstraat 31B, 3117 SC; voor het omzetten van een zelfstandige woonruimte in vier (4) onzelfstandige woonruimten met totaal vijf (5) slaapplaatsen.3 Vendelhof 82, 3119 DM; voor het omzetten van een zelfstandige woonruimte in vier (4) onzelfstandige woonruimten met totaal zeven (7) slaapplaatsen.3 Horeca &evenementen Verlenging beslistermijn Land van Belofte 50, 3111 NW; met de activiteiten bouwen en reclame, het plaatsen van drie masten op scharnierende voet, verlengd met 6 weken (10 maart 2013). Verleende vergunningen Reguliere procedure Mesdagiaan 2, 3117 TJ; met de activiteit bouwen, het splitsen van bestaande winkel ruimte en woning, verleend op 30 januari 2013.3 Regoutstraat 4, 3125 BH; met de activiteiten bouwen en reclame, het-plaatsen van vlaggenmasten en reclameborden, verleend op 30'januari 2013.3 Uitgebreide procedure Warande 85 A, 3116 CD; met de activiteiten bouwen en veranderen van gemeentelijk monument, het samenvoegen van de woningen, verleend op 31 januari 2013.4 Overig Verwijdering Landelijk Register Kinderopvang Op grond van art. 10 Besluit registratie kinderopvang maken wij bekend dat per 1 februari a.s. buitenschoolse opvang Pinokkio op het adres Van Beverenstraat 40, 3117 KW te Schiedam met uniek registratienummer 481015668 op verzoek van de houder uit het Landelijk Register Kinderopvang is verwijderd. Aanvraag evenementenvergunning Bij de burgemeester van Schiedam is een vergunning aangevraagd voor het organi seren van een snuffelmarkt op het Bachplein op de zondagen 3 maart, 21 april, 19 rrj^i, 23 juni, 28 juli, 25 augustus, 15 september en 10 november 2013 van 12.00 uur tot 17.00 uur. Van 6 tot en met 20 februari ligt een afschrift van de aanvraag ter inzage bij het Klant Contact Centrum (Omgevingsloket), Stadserf 1. Gedurende deze periode kunnen belanghebbenden hun zienswijze over de aanvraag naar voren brengen onder vermelding van 'Snuffelmarkt Bachplein zondag'. (|S5|) Omgevingsvergunning Omgevingsrecht Aanvragen De Meesterstraat 40, 3119 PJ; met de activiteit bouwen, het plaatsen van een be staande kindercaravan, binnengekomen op 24 januari 2013. Fjorddal 2, 3124 ND; met de activiteit bouwen, het plaatsen van een berging, bin nengekomen op 29 januari 2013. Gerardus Blankenheymstraat 33, 3119 ZA; met de activiteit bouwen, het vervangen van de kozijnen, binnengekomen op 28 januari 2013. Parkeren vervoer Aanwijzing gehandicaptenparkeerplaats Bachplein; burgemeester en wethouders van Schiedam maken bekend dat zij, gelet op het bepaalde in artikel 26 BABW, op basis van artikel 12 BABW in het algemeen belang van het verkeer hebben besloten een parkeerplaats aan het Bachplein ter hoogte van flat 3 aan te wijzen als een gehandicaptenparkeerplaats voor een bepaald voertuig (kenteken 33-FZ-XK), aan te geven door plaatsing van het bord model E6 bijlage I RVV met onderbord. Het besluit ligt gedurende een termijn van'6 weken na de dag van deze bekendmaking ter inzage in het Klant Contact Centrum (Omgevingsloket), Stadserf 1.3 Opheffen gehandicaptenparkeerplaats Nieuwe Haven; burgemeester en wethouders vpn Schiedam fnaken bekend dat zij, ge let op het bepaalde in artikel 26 BABW, op basis van artikel 12 BABW in het algemeen belang van het verkeer hebben besloten de gehandicaptenparkeerplaats voor een bepaald voertuig (99-DB-GG aan de Nieuwe Haven bij de kruising Nieuwe Haven/ Wëstfrankelandsedijk, zijde Havenbogen, in te trekken door tiet verwijderen van het bord model E6 bijlage I RVV met onderbord. Het besluit ligt gedurende een periode van 6 weken na de dag van deze bekendmaking ter inzage in het Klant Contact Centrum (Omgevingsloket), Stadserf 1.3 Aangevraagde vergunningen en ontheffingen: hoe kunt u reageren? 1. Zienswijze college van burgemeester en wethouders Voordat de gemeente een besluit neemt over een aangevraagde vergunning, ontheffing of ander besluit kunt u hierop binnen zes weken (vanaf datum ter inzagelegging) mondeling of schriftelijk uw zienswijze indienen. U schrijft een brief naar het college van burgemeester en wethouders (postbus 1501, 3100 EA Schiedam) waarin u uw zienswijze, op het voorgenomen besluit gemotiveerd uiteenzet. Voor een monde linge zienswijze neemt u telefonisch contact op met de gemeente Schiedam via 14 010. 2. Zienswijze gemeenteraad Voordat de gemeente een besluit neemt over een aangevraagde vergunning, ontheffing of ander besluit kunt u hierop binnen zes weken (vanaf datum ter inzagelegging) mondeling of schriftelijk uw zienswijze indienen. U schrijft een brief naar de gemeenteraad (postbus 1501, 31*00 EA Schiedam) waarin u uw zienswijze op het voorgenomen besluit gemotiveerd uiteenzet. Voor een mondelinge zienswijze neemt u telefo nisch contact op met de gemeente Schiedam via 14 010. 3. Bezwaarschrift Belanghebbenden die het niet eens zijn met een besluit kunnen binnen 6 weken na datum waarop het besluit is genomen een gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij het college van bur gemeester en wethouders (postbus 1501, 3100 EA Schied.am). In het bezwaarschrift dient in ieder geval uw naam, adres en telefoonnummer, de datum en een omschrijving van het betref fende besluit (kenmerk) te staan. Vergeet niet uw bezwaarschrift te ondertekenen. 4. Beroepschrift Rechtbank Rotterdam Indieners van een zienswijze die het niet eens zijn met het genomen besluit, kunnen hiertegen binnen 6 weken na verzending van het besluit een gemotiveerd beroepschrift indienen bij de Rechtbank Rotterdam (postbus 50951, 3007 BM). In het beroepschrift dient in ieder geval uw naam, adres en telefoonnummer, de datum en een omschrijving van het betreffende besluit (kenmerk) te staan. Vergeet niet uw beroep schrift te ondertekenen. Hieraan zijn kosten verbonden. 5. Beroepschrift Raad van State Indieners van een zienswijze die het niet eens zijn met het genomen besluit, kunnen hiertegen binnen 6 weken na publicatie van het besluit een gemotiveerd beroepschrift indienen bij de Raad van State (postbus 20019, 2500 EA Den Haag). In het beroepschrift dient in ieder geval uw naam, adres en telefoonnummer, de datum en een omschrijving van het betreffende besluit (kenmerk) te staan. Vergeef niet uw beroep schrift te ondertekenen. Hieraan zijn kosten verbonden. Aanvragen voorlopige voorziening Het indienen van een bezwaar- of beroep schrift voorkomt niet dat het besluit waartegen u bezwaar hebt, wordt uitgevoerd. U kunt dit proberen te voorkomen door, na indiening van uw bezwaar- of beroepschrift, een voorlopige voorziening aan te vragen bij de Rechtbank Rot terdam (sector Bestuursrecht) of bij de Raad van State. Hieraan zijn kosten verbonden. Lees de officiële bekendmakingen op

Het Nieuwe Stadsblad | 2013 | | pagina 16