I Omrijden richting Vlaardingen |l r&w Gevulde koek Multikoren Goud Lange sprits 200 gram Valentijn op Radio Schiedam Schiedam weer even Brandersgat SP: 'Mensen te angstig OIT1 te klagen' The Cavern Beatles Jacques Tange exposeert in Mexico Live jazz in Jazz uit de Koffer EF: Internationale Ktuktn Speciale aanbieding vrsro maandag t/m €19,95 abakker ammerlaan Hazelnootslagroomtaartje 5," O www.nieuwestadsblad.nl Nieuwe Stadsblad woensdag 6 februari 2013 5 SCHIEDAM - Radio Schiedam viert donderdag 14 februari uitgebreid Valentijnsdag. In een speciaal programma kunnen luisteraars hun Va lentijn verrassen. Hiervoor kan een e-mail gestuurd worden naar va- lentijn@radioschiedam.nl waarin je aangeeft wie je wil verrassen, waarom je die gene wil verrassen en waar jouw Valentijn is de 14e. In dit mailtje moet ook het telefoonnummer worden vermeld. Inzenden Inzenden is mogelijk tot woensdag 13 februari. De inzenders met de leukste, liefste en verrassendste verhalen kunnen rekenen op leuke prijzen. Het speci ale Valentijnsprogramma op 'Radiö Schiedam begint om 12.00 uur en duurt tot 16.00 uur. Radio Schiedam is te horen öp 93.1 op de kabel, in de ether op 95.8 en digitaal via kanaal 869. De zo ongeveer^ meest gebruikte verbindingsweg tussen Schiedam en Vlaardingen, de Zwanensingel, gaat voor een paar maanden dicht. Even opletten dus als je snel even naar Vlaardingen denkt te rijden. Van de redactie SCHIEDAM- Gewoonten blij ken vaak maar moeilijk te doorbreken. Vandaar dat menig automobilist en fietser afgelopen week voor een af zetting kwam te staan doen hij van Schiedam-Noord snel even binnendoor naar Vlaardingen wilde rijden. De Zwanensingel wordt de komende maanden opnieuw ingericht. De aannemer die deze klus gaat klaren hoopt hiermee eind mei mee klaar te zijn. Dat houdt in dat er OMltidln De Zwanensingel gaat zeker tot mei op de schop. Fietsers en automobilisten moeten een andere route rijden. En dat is nu nog even wennen. Foto: Fiashphoto NL nog wel, een tijdje omgere den dient te worden richting Vlaardingen. Dat kan vanuit Schiedam- Noord het makkelijkst via de Hargalaan, vanuit andere delen via Vijfsluizen nu de oprit Schiedam-Noord ook al een tijdje tot de onmoge lijkheden behoort in ver band met de aanleg van de verlengde A4. O Reagerenredactie.ns@ wegenermedia.nl SCHIEDAM - Voor De Rietzei lers breekt een drukke tijd aan. Afgelopen zaterdag werd al het Brandersgat Bla- osfest georganiseerd, waar ruim 300 feestende mensen op af kwamen. Zes blaaska pellen streden om de cup met de grote oren, maar de Flaterbende uit Rotterdam ging er uiteindelijk met de hoofdprijs vandoor. Woensdag 6 februari ont vangt Prins Robertus II tij dens zijn bezoek aan huize Frankeland de Stadssleutel uit handen van wethouder Wijten. Tijdens de sluitings avond op 12 februari in Total Music aan de Caland- straat wordt de sleutel weer teruggeven. SCHIEDAM - Hans Meijer van de VVD opperde dat klagers maar eens met de LBB op patrouille moeten gaan om te ervaren hoe de ambtena ren van Toezicht en Veilig heid het werk verrichten. In de raad werd onlangs het rapport Code Lichtblauw: OK van de Rekenkamer besproken. Hierin werd de conclusie getrokken dat de LBB juist doelmatig en doel treffend opereert. Onze LBB loopt voorop hij de aanpak van overlast in vergelijking met acht andere steden, zo concludeert de rekenkamer- commissie trots. Ondanks het kleine aantal klachten gelooft de SP dat het optre den van de Licht Blauwe Brigade soepeler moet. „Niet gelijk een bekeuring geven maar waarschuwen", is hun reactie. Zonder achterlicht rijden, een loslopende hond moeten niet met 'pats, boem, bekeuring' opgelost worden. De actievoerders denken dat de geringe resultaten te wij ten zijn aan een angst om te klagen. REGIO - The Cavern Beatles, dè tribute band van de Beat les, geven zondag 17 februari het Zondagochtendconcert in De Doelen. Niet alleen hun uiterlijk, maar zeker ook hun stemmen en bewegingen lijken sprekend op die van de originele Fab Four. Daarnaast komen ze zon der uitzondering allemaal uit Liverpool. Aanvang: 11-OOuur, meer info: 010- 422 52 44 of bestel via www. zondagochtendconcerten, nl. SCHIEDAM - In de historische Mexicaanse stad Guana juato is een tentoonstelling geopend met schilderijen van de Schiedamse kunste naar Jacques Tange. De wer ken zijn te zien in Museo ex convento Dieguino tot en met maart 2013, daarna zal de tentoonstelling worden voortgezet bij verschillende galeries elders in Mexico. SCHIEDAM - George Tsolis Trio treedt zaterdag 9 febru ari op in Jazz uit de Koffer aan de Tuinlaan. Muziek van de bovenste plank: een oog-en oorstrelend trio met een knipoog naar Chick Corea's fusion jazz en Latin rhytm vanaf 21.30 uur. Voor een vaste entreeprijs kunt u zelf naar believen heerlijke gerechten selecteren van het lopend buffet, zoals Chinese wokgerechten, Japanse Teppanyaki, Sushi, Döner, Dürüm en Lachmacun. (inclusief onbeperkt Witte en Rode Huiswijn, Tapbier, Limonade en Koffie en Thee). Aanbieding is geldig t/m 20 maart 2013. Ingang tussen M 3029 BB Rotterdam A Tel. (010)476 44 78 mooi gelegen restourant uit) Fax(010)476 39 29 Volop parkeergelegenheid in de parkeergarage Uw auto kunt u ter hoogte van nummer 150 neerzetten Verjaardagstaart bestellen? www.bakkerammerlaan.nl Deze aanbiedingen gelden van donderdag 7 t/m woensdag 13 februari

Het Nieuwe Stadsblad | 2013 | | pagina 5