%v*eetdgaiy die leukste (Xe<*ls «Ket kortwv& Handbalsters DWS gaan voor kampioenschap op1 www.&weetde<al.*l ew ovitvcaWOy i& de wieow&kmef 'Helius benutte de kansen' Opnieuw winst Scyedam Weer samen VR-toernooi Judoka's presteren Volg ons op Twitter en Facebook @SWEETDEALNL f JP FB.COM/SWEETDEALNL in samenwerking met www.nieuwestadsblad.nl SCHIEDAM - Natuurlijk heers te in het Schiedamse kamp teleurstelling over de neder laag (37-30) bij concurrent Helius. In Hellevoetsluis zegevierde de routine over het aanstormende DWS-ta- lent. Weggespeeld zijn de Schiedamsen echter niet. „Zij waren effectiever bij het benutten van de kan sen", had trainer Ricardo Clarijs gezien, „Wij missen acht zeven meter-worpen eri krijgen daarnaast nog zeker tien honderd procent kansen, die geen bekroning krijgen. Ze creëren 40 kan sen en benutten er 37." DWS en Helius delen nu de eerste plaats. Daarna volgen Oliveo met 12-17 en Foreholte met 13- 17. Niets moet, alles mag. Dat was het motto waarmee Ricardo Clarijs (22) zijn debuut maakte als trainer/coach van de handbaldames. Gerard S. Verver SCHIEDAM - Een groep met twee routiniers en verder meiden van rond de 20 en A-junioren. De door de club leiding verstrekte opdracht was simpel: „Maak er een leuk team van." Het werd meteen al meer. „We zijn inderdaad lekker bezig", meldt hij, nadat is vastgesteld, dat de dames zich uitstekend manifeste ren. Twee nederlagen Tot zondag leden ze slechts twee nederlagen. „Nota bene tegen nummers laatst en voorlaatst", mokt hij. Op dat moment was, gezien het resultatenlijstje al duidelijk, Ricardo Clarijs (staande links): „Onze ploeg bestaat uit twee routiniers. Verder spelen we met meiden van rond de 20 en A- junioren." foto-.pr dat ze meer in hun mars hadden dan het vervullen van een anonieme rol. „Dan is het natuurlijk zonde om juist tegen de laagvliegers punten te laten liggen. Dat heb ik ze ook gezegd." Geen vrouw overboord Mocht het toch verkeerd af lopen en de titel bij een an dere ploeg terecht komen, is er geen vrouw overboord. „We zijn een ploeg met een missie. Zondag verloren we van Helius. Jammer. Het is geen ramp. Die ploeg was, omdat het vooral uit wat ou dere spelers bestaat, gewoon wat slimmer. Wij zijn in een opbouwfase. Van dit soort wedstrijden leer je." SCHIEDAM - Holy/Schiedam en Schiedam/Holy treffen elkaar ook komend honk balseizoen in dezelfde afde ling. De tegenstanders 'zijn Adegeest, Euro Stars 2, Blue Birds 2, Euro Stars 3, Blue Hitters, Birds, Neptunus 2 en Wassenaar. De competi tie begint in het weekeinde van zaterdag 14 en zondag 15 april. In de aanloop oe fent (prestatieteam) Holy/ Schiedam tegen Thamen Zwijndrecht, Blue Birds, Euro Stars 2 en Neptunus 2. (Opleidingsteam) Schie dam/Holy krijgt als spar ringpartners Neptunus 2, Euro Stars 2, Blue Hitters en Adegeest. De thuiswedstrij den zijn in Vlaardingen en Schiedam. SCHIEDAM - In een ver ver leden was Scylla een ge vreesde tegenstander. Anno-nu is dat anders en is het Leidse drietal een mak kelijk te nemen horde. Zeker als je, zoals Scyedam, over een routinier als Michel de Boer en een talent als Rajko Gommers beschikt. De twee lieten geen spaan heel van hun tegenstanders. Alleen Gerard Bakker junior (in derdaad: de zoon van) wist door winst op Mernin Sma- jic een punt te bemachtigen. Daar bleef het bij. Gommers opende met winst op Benit. De Boer had het daarna te gen Bakker junior alleen las tig in de tweede game, maar herstelde zich en pakte de volle winst. Smajic won in vijf games van Altenburg. Het winnende punt werd gescoord door het dubbel De Boer/Gommers. Daarna was het duel een formali teit. De Boer won van Benit en Gommers van Altenburg. Bakker redde voor Scylla te gen Smajic de eer: 6-1. Korfbal Harga had geen moeite met Eureka, dat wel als eerste scoorde. Daarna namen de Schie dammers het heft in handen en wonnen met 6-26. Top scorers waren Sanne van de Hengel, Sven Pappers, Jordy Majoor met ieder 5 doelpun ten. SCHIEDAM - PPSC en Excel- sior'20 hebben de derde ronde van het VoetbalRot- terdam-toernooi gehaald. De loting leverde voor PPSC een thuiswedstrijd op tegen Leonidas/za en voor Excel- sior'20 een uitbeurt bij Le- onidas/zo. De speeldatum is dinsdag 19 februari met &ls aanvangstijd 20.00 uur. Ook Vlaardingen heeft in ie der geval twee clubs in deze ronde. Cion krijgt JHR op bfezoek, terwijl CWO/za het in Maassluis moet opnemen tegen Excelsior M. Wellicht voegt ook Zwaluwen zich bij het Waterwegkwartet. De leklasser moet dan eerst winnen van De Jodan Boys. Lukt dat, dan is het 19 febru ari tegen Xerxes DZB. Het Groot Vlaardingen-lnternationale toernooi heeft judoda's van Sportinstituut Schiedam veel ereplaatsen opgeleverd. Süheyl Uyar (foto), Owen Bruinsel en Mick van de Bos werden 1e, Mark Roon 2e en Tim Banen, Patricia van Hees, Hidde van Hemen, Ruben Clauss, Ruby Banen en Lieke Breedveld 3e.

Het Nieuwe Stadsblad | 2013 | | pagina 10