O VOORDEEL! Hans en Regina delen gebak uit SEE C. Verkade OLFEN 14% KORTING Programma 30 april 2012:296 wapenvergunningen Tompouce met slagroom 1,- Ham-kaascroissant Krentenbollen 6 stuks Rondo s 4 stuks Argos ErOpUit vijf jaar jong Van de lezer: 'Walgelijk' akker is aMM'enaan Taart of gebak bestellen? www.bakkerammerlaan.nl Z) www.nieuwestadsblad.nl Nieuwe Stadsblad woensdag 13 februari 2013 5 SCHIEDAM - Argos ErOpUit, hét uitstapjesbureau voor senioren in de regio, viert dit jaar haar vijfjarig jubi leum. Dit lustrumjaar gaat natuurlijk niet ongemerkt voorbij. Met leuke acties en aanbiedingen zal Argos Er OpUit het hele jaar gebrui ken om haar verjaardag te vieren. Argos ErOpUit is in 2008 ontstaan na de fusie van De Cultuurkring, De Bood- schappenPlusBus en Met Anderen. Het lustrumjaar vormde een mooie gelegen heid om een aantal verande ringen door te voeren. Zo is de huisstijl opgefrist en dit jaar is de eerste ErOpUit- krant in de nieuwe huisstijl uitgebracht. Iedereen van 55 jaar en ouder uit Vlaardin- gen, Schiedam, Maassluis, Albrandswaard, Hoogvliet, Spijkenisse en Rotterdam kan deelnemen aan de uit stapjes van Argos ErOpUit. Meer info? Bel: 427 83 90 of AZS-Erop- p.nl. Groot feest bij Tankstation Nooteboom afgelopen vrijdag. Het graag geziene bedrijfsleiderskoppel Hans en Regina Visser was die dag 40 jaar getrouwd en dat hebben de klanten geweten! Van de redactie Bij het tankstation aan de Zwaluwlaan, waar op iedere tankbeurt de laagste prijsga rantie wordt gegeven, werd de hele dag door en al vanaf zes uur 's morgens gebak uitgedeeld, zogenaamde Ro bijntjes omdat een 40-jarige verbintenis een Robijnen huwelijk is. Hans en Regina Visser gaven elkaar in 1973 het ja-woord en waren dus op 8 februari 40 jaar getrouwd. Het jaar dat het jubilerend echtpaar elkaar het ja woord gaf was opmerkelijk Hans en Regina Visser tonen nog net zo gelukkig als 40 jaar geleden. Voor hun vele klanten was er afgelopen vrijdag dan ook gebak. foto: rob kamminga genoeg het jaar dat in Ne derland de eerste autoloze zondag plaatsvond, veroor zaakt door de oliecrisis. De snelwegen waren toen uit gestorven en werden alleen gebruikt door fietsers en rolschaatsers. Uitgestorven snelwegen daar kunnen de tankstation-medewerkers zich vandaag de dag niets meer hij voorstellen. Het tankstation is één van de drukstbezochte stations van Schiedam. REGIO - Prins Willem-Alexan- der wordt op 30 april even na 10.00 uur koning. Op dat moment tekent koningin Beatrix de zogenoemde Akte van Abdicatie, en daarmee doet ze afstand van de troon. Dat heeft de Rijksvoorlich tingsdienst bekendgemaakt. Tussen 10.30 en 10.50 uur vindt de balkonscene bij het Koninklijk Paleis op de Dam. Tussen 14.00 en 15.30 uur vindt de beëdiging en inhuldiging van koning Willem-Alexander plaats in De Nieuwe Kerk. Hij houdt een toespraak en legt de eed af. Zet deze tijden alvast in de agenda, zodat u weet wanneer u eventueel thuis voor de buis wilt zitten. SCHIEDAM - RTL Nieuws meldt dat het met de wapen dichtheid in Schiedam be hoorlijk meevalt, mochten sommigen anders denken. In Schiedam zijn in 2012 296 wapenvergunningen afgege ven, dat zijn er omgerekend 4 per inwoner. Opmerkelijk genoeg staat de gemeente Tubbergen bovenaan in het lijstje wapenvergunningen. In 2012 werden daar voor 1220 wapens vergunningen verleend. Dat zijn 58 wapens per 1000 inwoners. Daarmee heeft de Twentse gemeente de hoogste wapendichtheid van alle gemeentes in Neder land met meer dan 20.000 inwoners. Op Ameland is de wapendichtheid zelfs nog hoger, namelijk 73 wapens per 1000 inwoners. Ook op de andere Waddeneilanden is de wapendichtheid hoog. Het is voor het eerst dat de politie bekendmaakt hoe veel wapenvergunningen in iedere gemeente zijn uitge deeld. De politie trok dit jaar overigens al 280 vergunnin gen in. „Lees ik in het Nieuwe Stadsblad dat de woningin braken in Schiedam met 10% zijn gestegen en de overvallen en straatroven een andere grote zorgenpost zijn, word ik bekeurd omdat ik de auto stil had gezet om even te gaan pinnen! Dan denk ik toch echt bij mezelf: hebben die stadswachten op hun fiets dan echt niets zinnigers te doen dan achter een auto te wachten totdat ik mijn auto stilgezet heb en de auto uitga (lichten had ik laten branden] om even te gaan pinnen op de Broers- vest naast 't Vierkantje? Zo walgelijk, de stadswacht ging aan de voorkant van mijn auto staan om mij te bekeuren zodat ik hem vanaf de pinautomaat niet kon zien. Ik was wat doorge reden zodat ik voetgangers, fietsers en automobilisten niet zou hinderen. Het was afgelopen zaterdag 19.06 uur en erg stil in het cen trum, ik stond niemand in de weg. De pinautomaat was vrij toen ik aankwam, dus langer dan 2 minuten heb ik daar niet gestaan. Toen ik de verbalisant zei dat hij op het hoekje moest hebben ge staan omdat hij anders nooit zo snel ter plaatse kon zijn, vertelde hij dat dit het geval was maar dat hij niet de hele dag iedereen kon waarschu wen die in overtreding was, hij deelde meteen boetes uit. Ik weet niet hoor, maar vol gens mij is de orde handha ven zijn taak!" Carola Franken Deze actie is geldig t/m 31 maart OLF En speel binnenkort op onze schitterende 27-holes golfbaan! DEZE GOLFCURSUS IS INCLUSIEF: 8 lessen van 50 minuten 1 Theorieles Een kennismakingsronde van 50 minuten c de 9-holes baan Tijdelijk lidmaatschap gedurende de cursus Tijdens de cursusperiode GRATIS onbeperkt toegang tot de par 3/4 golfbaan, de Driving Range, Putting Green en Chipping Green. Ook benieuwd naar de Free Golf Jeugd- of GVB cun DONDERDAG 14 FEBRUARI! VALENTIJNS kijk op-www.freegolf.nl J u w Hoogstraat 90 3111 HL Schiedam tel. 010-4267789 www.juwelierverkade.nl Deze aanbiedingen gelden van donderdag 14 t/m woensdag 20 februari

Het Nieuwe Stadsblad | 2013 | | pagina 5