I I I I 11 I! Kennisgeving in het kader van het project A4 Delft - Schiedam deweekkrant.nl deweekkrant.nl GEMEENTE 12 HEREN T-SHIRTS VAN FRUIT OF THE LOOM weekkrant.nl/webwinkel 3 www.nieuwestadsblad.nl nieuwe stadsblad woensdag 27 februari 2013 18 Rijkswaterstaat Ministerie van Infrastructuur en Milieu Op grond van artikel 20 van de Tracéwet bevordert de Minister van Infrastructuur en Milieu een gecoördineerde voorbereiding van de besluiten op de aanvragen om vergunningen en van de overige ambtshalve.te nemen besluiten met het oog op de uitvoering van een Tracébesluit. In het kader van deze coördinatie geeft de Minister van Infrastructuur en Milieu kennis van het feit dat het volgende ontwerpbesluit is genomen. Welk ontwerpbesluit is genomen en ligt ter inzage? Voor de uitvoering van het Tracébesluit A4 Delft - Schiedam is onderstaand ontwerpbesluit genomen, overeenkomstig de procedure van artikel 20, lid 4, van de Tracéwet in samenhang met afdeling 3.4 van de Algemene wet bestuursrecht. Het betreft een aanvraag van Mali v.o.f. om een omgevingsvergunning op grond van artikel 2.1, lid r sub a, artikel 2.1, lid 1 sub c en artikel 2.10 van de Wet algemene bepalingen omgevingsrecht. In opdracht van Rijkswaterstaat realiseert Mali v.o.f. de M Delft - Schiedam. De A4 Delft - Schiedam is een geprojecteerde rijksweg die de verbinding zal vormen tussen de aansluiting A4 Delft-Zuid (Kruithuisweg) en het knooppunt Kethelplein bij Schiedam. Het ontwerpbesluit (nummer 120MG292, OLO nummer 642329) voor een omgevingsvergunning voor de activiteit bouwen is op 20 februari 2013 afgegeven door het college van burgemeester en wethouders van de gemeente Schiedam en heeft betrekking op het realiseren van 5 geluidsschermen op de locatie A20 en M op en nabij het Kethelplein, kadastraal bekend gemeente Schiedam, sectie Q, nr. 5656. Waar en wanneer kunt u de stukken inzien? Het ontwerpbesluit en de bijbehorende stukken liggen met ingang van 28 februari 2013 tot en met 10 april 2013 ter inzage bij het Klant Contact Centrum (omgevingsloket), Stadserf 1,3112 DZ Schiedam. Het Klant Contact Centrum is geopend van maan dag tot en met vrijdag van 8.30 uur tot 17.00 uur en op dinsdag van 8.30 uur tot 12.30 uur. Hiervoor dient u een afspraak te maken. Dit kan op de volgende manieren: - op de website www.schiedam.nl via het kopje 'afspraken'; - telefonisch via telefoonnummer 14010 (van maandag tot en met vrijdag van 8.30 uur tót 17.00 uur); - via het e-mailadres contact@schiedam.nl; - per brief (Postbus 1501,3100 EA Schiedam). Het besluit is tevens beschikbaar via de gemeente lijkewebsite: www.schiedam.nl/M- Voorts liggen het ontwerpbesluit en de bijbehorende stukken met ingang van 28 februari 2013 tot en met 10 april 2013 ter inzage bij de publieksbalie van het Stadskantoor van de gemeente Vlaardingen, Westhavenkade 85,3133 AV Vlaardingen. De publieksbalie is geopend op maandag van 8.00 uur tot 20.00 uur en op dinsdag tot en met vrijdag van 8.00 uur tot 16.00 uur. Hiertoe dient een telefonische afspraak gemaakt te worden via nummer 010 - 248 40 00. Hoe kunnen zienswijzen naar voren worden gebracht? Van 28 februari 2013 tot en met 10 april 2013 kan eenieder tegen het ontwerpbesluit schriftelijk gemotiveerde zienswijzen kenbaar maken aan het college van burgemeester en wethouders van de gemeente Schiedam, Postbus 1501, 3100 EA Schiedam. Tevens kunnen gedurende deze termijn door eenieder mondeling gemotiveerde ziens wijzen kenbaar gemaakt worden. Degenen die mondeling willen reageren, kunnen dat, na telefonische afspraak, doen bij de heer mr. I. van der Vlist. Voor het maken van een afspraak kunt u bellen via nummer 14 010. Gewezen wordt op het feit dat alleen belang hebbenden die zienswijzen hebben ingebracht tegen het ontwerpbesluit of aan wie redelijkerwijs niet verweten kan worden dat zij geen zienswijzen hebben ingebracht op het ontwerpbesluit, te zijner tijd beroep kunnen instellen tegen het definitieve besluit. Meer informatie? Voor nadere informatie met betrekking tot het ontwerpbesluit kunt u zich wenden tot mevrouw drs. A.M. Nix, telefoon 14 010. De Minister van Infrastructuur en Milieu, namens deze, het hoofd van de afdeling Bestuurlijk-Juridische Zaken en Vastgoed, EP d mr. ing. C.G.J.M. Peeters Fruit of the Loom is een van de wereldwijde leiders op het gebied van basic t-shirts. En datis natuurlijk niet voor niets. De kwaliteit van het product waarin ze zich specialiseren is uitmuntend te noemen. De basic t-shirts van Fruit of the Loom zijn een must have voor elke kleding kast. Super Premium heren T-Shirt ronde hals Deze shirts van topkwaliteit hebben een ronde kraag en zijn verkrijgbaar in de maten S, M, L, XL XXL. Specificatie: -100% Katoen - Gewicht: wit 190g/m2 - Versterkingsband van schouder tot schouder - Dubbeldraads gestikt bij de kraag, armafwerking en boord rondgebreid Leveringsomvang: 12 witte t-shirts Adviesprijs 130,OD Lezersprijs 39,95* per set va» 12 stuks exclusief verzendkosten categorie Mode accessoires FfeATatCO* BON - Heren T-shirts met ronde hals van Fruit of the Loom Hierbij bestel ik Fruit of the Loom Super Premium heren T-Shirts ronde hals 39,95 per sét van 12 stuks» (aantal) x Maats (aantal) x Maat XL (aantal) x Maat M (aantal) x Maat XXL (aantal jx Maat l exclusief verzendkosten van C 5,95 Levertijd met bon 10 werkdagen. Levertijd webwinkel 5 werkdagen. Klantenservice: 0900 - 2021352 0,45 p.g.) Het is helaas niet mogelijk uw bestelling telefonisch of per mail door te geven. GEBOORTEDATUM Hierbij machtig ik Buckeroo Payment Service om i.c eenmalig het verschuldigde bedrag af te schrijven. BANK-/GIR0REKENING v. Wegener NieipvsMedia BV HANDTEKENING Stuur de volledig, in blokletters ingevulde, bon in een envelop naar Webwinkel, o.v.v. 'Heren T-shirts met ronde hals van Fruit of the Loom', Postbus 1090,5004 B Tilburg. Dé Weekkrant gaat zorgvuldig om met persoonsgegevens. Op alle informatie die u aan ons verstrekt is de Wet Bescherming Persoonsgegevens van toepassing. In het colofon van de krant en op deweekkrant.nl treft u nadere informatie aan. 0s et

Het Nieuwe Stadsblad | 2013 | | pagina 18