Mededelingen en bekendmakingen gemeente Schiedam Elke woensdag publiceert de gemeente Schiedam in dit huis-aan-huisblad de wettelijk verplichte bekendmakingen, zoals het afgeven van omgevingsvergunningen, informatie over beleidsregels, enzovoorts. Voor eventuele bezwaar- en beroepstermijnen moet worden uitgegaan van de data en informatie die bij de officiële bekendmakingen op www.schiedam.nl/bekendmakingen staan. 27 FEBRUARI 2013 Colofon Eindredactie Gemeente Schiedam Klant Contact Centrum Stadserf 1Schiedam Postbus 15013100 EA Schiedam i. www.schiedam.nl e. contact@schiedam.nl t. 14 010 f. (010) 473 70 21 Openingstijden Klant Contact Centrum Alleen op afspraak ma en vrij van 8.30 - 17.00 uur divan 8.30-12.30 uur woe en do van 8.3Q - 20.00 uur Maak uw afspraak online of bel Bouwen wonen Bekendmaking project Barkentijn Burgemeester en wethouders van de gemeente Schiedam maken bekend dat .met ingang van 28 februari 2013 de ontwerp-omgevingsvergunning, ruimtelijke onderbou wing en bijbehorende stukken voor het project Barkentijn, gedurende zes weken voor .een ieder ter inzage liggen. Op 28 september 2012 is door SIR 55 een aanvraag omgevingsvergunning ingediend voor de realisatie van 3 patiowoningen aan de Barkentijn. Het ingediende bouwplan is in strijd met het geldende bestemmingsplan Woudhoek. Op grond van de Wabo dient een verzoek om omgevingsvergunning voor de activiteit bouwen welke in strijd is met het bestemmingsplan, tevens te worden aangemerkt als een verzoek om omgevings vergunning voor het afwijken van het bestemmingsplan. De Wabo biedt op grond van artikel 2.12, eerste lid, sub a, onder 3° van de Wet algemene bepalingen omgevings- recht de mogelijkheid om ten behoeve van djt project af te wijken van tjet bestem mingsplan. Voorwaarde is dat het besluit voorzien is vaneen ruimtelijke onderbouwing waaruit blijkt dat het plan niet in strijd is met een goede ruimtelijke ordening. Aan deze voorwaarde wordt voldaan, blijkens de bijgevoegde ruimtelijke onderbouwing. Het pro ject valt onder de reikwijdte van artikel 2, eerste lid, onder a van de op 20 september 2012 door de gemeenteraad vastgestelde 'Algemene verklaring van geen bedenkingen Wabo' (woningbouwprojecten van maximaal 30 woningen). De locatie van Barkentijn ligt aan de noordzijde van de langzaamverkeersroute bij het Martinus Nijhoffplein en aan de westzijde van de Harreweg, een oude landweg. De ontwerp-omgevingsvergunning, ruimtelijke onderbouwing en bijbehorende stukken liggen vanaf 28 februari 2013 gedurende zes weken op afspraak ter inzage in het Klant Contact Centrum (Omgevingsloket), Stadserf 1 te Schiedam.1 Milieu Besluit uniforme saneringen Westerkade 22, 3116 GK; burgemeester en wethouders van Schiedam maken bekend dat zij 7 februari 2013 een melding als bedoeld in de artikelen 28 en 39b van de Wet bodembescherming hebben ontvangen van Bouwburo Vitruvius B.V met het voorne men de bodem op de locatie Westerkade 22 te-saneren volgens het Besluit uniforme saneringen categorie immobiel (art. 1.2.a). Indien de melding in overeenstemming is met het Besluit uniforme saneringen kunnen de saneringswerkzaamheden binnen vijf weken na ontvangst van de melding aanvan gen tenzij, binnen een termijn van circa 4 weken na ontvangst van de melding schriftelijk is medegedeeld dat de melding niet in overeenstemming is met het Besluit uniforme saneringen. Indien de melding in overeenstemming is met het Besluit uniforme sa-' neringen moet de saneerder uiterlijk 12 maanden na ontvangst van de melding zijn aangevangen met de saneringswerkzaamheden. Deze mededeling betreft geen beschikking in de zin van artikel 1:3 van de Algemene wet bestuursrecht (Awb). Het Besluit uniforme saneringen kent geen inspraak-, terin- zageleggings-, zienswijzen-, bezwaar- en beroepsprocedure naar aanleiding van de melding. Wet bodembescherming Ringerstraat 1, 3125 BP; burgemeester en wethouders van de gemeente Schiedam hebben naar aanleiding van de melding van Aannemingsbedrijf W. Visser Zn. op grond van de artikel 28 van de Wet bodembescherming voor de locatie Ringerstraat 1 met daarin het verzoek een uitspraak te doen inzake de ernst van een geval van bodemverontreiniging en de spoedeisendheid van de uit te voeren sanering alsmede het verzoek in te stemmen met een saneringsplan, besloten dat er sprake is van een geval van ernstige bodemverontreiniging als bedoeld in artikel 29 Wbb, dat op basis van het huidige dan wel voprgenomen gebruik van de bodem en het ontbreken van humane-, ecologische- en verspreidingsrisico's het uitvoeren van een spoedige sanering als bedoeld in artikel 37 Wbb niet noodzakelijk is, dat wijzigingen in het gebruik van de locatie gemeld dienen te worden bij het bevoegd gezag als bedoeld in artikel 37, lid 5 Wbb, instemming te verlenen aan het saneringsplan op grond van artikel 39, lid 2 Wbb, instemming te verlenen aan het uitvoeren van het door Inpijn Blokpoel opgestelde saneringsplan (kenmerk 13P000587-02, d.d. 4 februari 2013), als bedoeld in artikel 40, lid 2 Wbb, dit in het kader van de voorgenomen herinrich tingswerkzaamheden. De beschikking ligt vanaf 27 februari gedurende 6 weken op afspraak ter inzage bij het Klant Contact Centrum (Omgevingsloket), Stadserf 1.3 Burgemeester Honnerlage Gretelaan 16-263, Tamboerstaat, Officierenpad, 3119 AD; burgemeester en wethouders van de gemeente Schiedam hebben naar aanleiding van de melding op grond van artikel 39d van de Wet bodembescherming van de heer E.L.D. Korving met-daarin het verzoek in te stemmen met een monitoringsplan c.q. nazorgplan voor de locatie Burgemeester Honnerlage Gretelaan 16-263, Tamboers traat en Officierenpad, besloten dat de creosootverontreiniging zich onder invloed van de (op' het aangrenzende perceel) uitgevoerde saneringen, in de periode 2005 tot 2012, niet noemenswaardig heeft verplaatst, dat (nog steeds) sprake is van een geval van ernstige bodemverontreiniging in de zin van de Wet bodembescherming waarbij geen sprake is van een spoedeisende situatie, in te stemmen met het na zorg- c.q. monitoringsplan van 17 januari 2013 met kenmerk 242363 als bedoeld in artikel 39d lid 1 Wbb onder het stellen van een aantal voorschriften te weten: voor 1 juli a.s. afstemming met bevoegd gezag ten aanzien van de locatie van de moni- toringspeilbuizen* voor 1 juli a.s. afstemming met bevoegd gezag ten aanzien van .de signaalwaarde ter plaatse van de monitoringspeilbuizen dat de aangebrachte saneringsmaatregel, bestaande uit een leeflaag en verhardingen in stand gehou den en onderhouden dient te worden en waar nodig te herstellen, te verbeteren of te vervangen, zoals bedoeld in artikel 39d, lid 2 Wbb. De beschikking ligt vanaf 27 februari gedurende 6 weken op afspraak ter inzage bij het Klant Contact Centrum (Omgevingsloket), Stadserf 1.3 US5') Omgevingsvergunning YSurV Omgevingsrecht Aanvragen Havenstraat 23,3115 HC; met de activiteit reclame, het voorzien van verlicht logo aan twee zijden van het gebouw, binnengekomen op 13 februari 2013. Mgr. Nolenslaan 686, 3119 ET, met de activiteit bouwen, het plaatsen van een uit bouw, binnengekomen op 18 februari 2013. Nieuwe Sluisstraat 2 B, 3111 PJ; met de activiteit handelingen met gevolgen voor beschermde monumenten, het pand verbouwen tot twee appartementen, binnenge komen op 21 februari 2013. Overschiesestraat 13, 3111 GB; met de activiteiten bouwen en handelingen met gevolgen voor beschermde monumenten, het plaatsen van twee dakramen, binnen gekomen op 20 februari 2013. Aangevraagde vergunningen en ontheffingen: hoe kunt u reageren? 1. Zienswijze college van burgemeester en wethouders Voordat de gemeente een besluit neemt over een aangevraagde vergunning, ontheffing of ander besluit kunt u hierop binnen zes weken (vanaf datum ter inzagelegging) mondeling of schriftelijk uw zienswijze indienen. U schrijft een brief naar het college van burgemeester en wethouders (postbus 1501, 3100 EA Schiedam) waarin u uw zienswijze op het voorgenomen besluit gemotiveerd uiteenzet. Voor een monde linge zienswijze neemt u telefonisch contact op met de gemeente Schiedam via 14*010. 2. Zienswijze gemeenteraad Voordat de gemeente een besluit neemt over een aangevraagde vergunning, ontheffing of ander besluit kunt u hierop binnen zes weken (vanaf datum ter inzageiegging) mondeling of schriftelijk uw zienswijze indienen. U schrijft een brief naar de gemeenteraad (postbus 1501, 3100 EA Schiedam) waarin u uw zienswijze op het voorgenomen besluit gemotiveerd uiteenzet. Voor een mondelinge zienswijze neemt u telefo nisch contact op met de gemeente Schiedam via 14 010. 3. Bezwaarschrift Belanghebbenden die het niet eens zijn met. een bésluit kunnen binnen 6 weken na datum waarop het besluit is genomen een gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij het college van bur gemeester en wethouders (postbus 1501, 3100 EA Schiedam). In het bezwaarschrift dient in ieder geval uw naam, adres en telefoonnummei de datum en een omschrijving van het betref fende besluit (kenmerk) te staan. Vergeet niet uw bezwaarschrift te ondertekenen. 4. Beroepschrift Rechtbank Rotterdam Indieners van een zienswijze die het niet eens zijn met het genomen besluit, kunnen hiertegen binnen 6 weken 'na verzending van het besluit een gemotiveerd beroepschrift indienen bij de Rechtbank Rotterdam (postbus 50951, 3007 BM). In het beroepschrift dient in ieder geval uw naam, adres en telefoonnummer, de datum en een omschrijving van het betreffende besluit (kenmerk) te staan. Vergeet niet uw beroep schrift te ondertekenen. Hieraan zijn kosten verbonden. 5. Beroepschrift Raad van State Indieners van een zienswijze die het niet eens zijn met het genomen besluit, kunnen hiertegen binnen 6 weken na publicatie van het besluit een gemotiveerd beroepschrift indienen bij de Raad van State (postbus 20019, 2500 EA Den Haag). In het beroepschrift dient in ieder geval uw naam, adres en telefoonnummer, de datum en een omschrijving van het betreffende besluit (kenmerk) te staan. Vergeet niet uw beroep schrift te ondertekenen. Hieraan zijn kosten verbonden. Aanvragen voorlopige voorziening Het indienen van een bezwaar- of beroep schrift voorkomt niet dat het besluit waartegen u bezwaar hebt, wordt uitgevoerd. U kunt dit proberen te voorkomen door, na indiening van uw bezwaar- of beroepschrift, een voorlopige voorziening aan te vragen bij de Rechtbank Rot terdam (sector Bestuursrecht) of bij de Raad.van State. Hieraan zijn kosten vérbonden. Lees de officiële bekendmakingen op

Het Nieuwe Stadsblad | 2013 | | pagina 22