Gemeenteberichten Mededelingen en bekendmakingen vervolg <D effeweg.nl supervoordelige busreizen 4 gemeente Schiedam Informatie en reserveren Js effeweg.nl Gratis brochure 2013 Ja t ik ontvang graag de nieuwe brochure: 27 FEBRUARI 2013 - PAGINA 5 (|S5|) Vervolg omgevingsvergunning Ontwerpbeschikkingen Herenstraat; met de activiteiten bouwen en afwijken van bestemmingsplan, het reali seren van een appartement op bestaande garage. De vergunning met onderliggende stukken ligt van 28 februari 2013 tot en met 10 april 2013 als ontwerpbeschikking (weigering) ter inzage.1 Nijhoffplein/Barkentijn; met de activiteit bouwen en afwijken van het bestemmings plan, het bouwen van 3 patiowoningen. De vergunning met onderliggende stukken ligt van 28 februari 2013 tot en met 10 apri) 2013 als ontwerpbeschikking ter in zage.1 Verleende vergunningen Reguliere procedure 's-Gravesandestraat 25, 3112 JK; met de activiteit afwijken van bestemmingsplan ten behoeve van detailhandel met opslag, het- wijzigen van bestemmingsplan, verleend op 18 februari 2013.3 Anijsveld 18, 3124 VA; met de activiteit bouwen, het verwijderen van het kozijn op de hoek, verleend op 18 februari 2013.3 Hagastraat 50, 3114 ND; met de activiteit bouwen, het plaatsen van een dakkapel, - verleend op 21 februari 2013.3 Punter 43, 3123 BM; met de activiteit bouwen, het plaatsen Van een dakkapel op het voordakvlak, verleend op 21 februari 2013 3 Overig Belastingen De teamleider Belastingen maakt bekend dat op 24 januari 2013 de volgende (geactu aliseerde) beleidsregels zijn vastgesteld: Beleidsregels voor de aanwijzing van een belastingplichtige in een keuzesituatie. De beleidsregels kunnen van toepassing zijn bij de volgende heffingen: - Onroerende-zaakbelastingen; - Rioolheffing; - Afvalstoffenheffing; - Hondenbelasting. De beleidsregels zijn eveneens van toepassing voor de WOZ-belanghebbende in een keuzesituatie. Deze beleidsregels treden in werking met ingang van de eerste dag na die van de bekendmaking en werken terug tot en met 1 januari 2013. Het incassoreglement Gemeentelijke Heffingen Schiedam 2013. Hierin zijn beleids regels opgenomen die betrekking hebben op het betalen van nota's en belasting aanslagen door middel van een machtiging tot automatische incasso. Deze regeling treedt in werking met ingang van 1 januari 2013 en is van toepassing op de vanaf februari 2013 op te leggen gecombineerde aanslagen vanaf belastingjaar 2009. Beleidsregels ambtshalve vermindering 2013. De beleidsregels treden in werking met ingang van de eerste dag na die van de bekendmaking en werken terug tot 1 januari 2013. In de beleidsregels wordt bepaald hoe het team Belastingen in bepaalde situaties handelt om willekeur bij de uitvoering van gemeentelijke belastingaangelegenheden te voorkomen. De bekendmaking vindt plaats door opneming van de besluiten in de 'Verzameling belasting- en retributieverordeningen' op 20 februari 2013, nummers 17 tot en met 19. De beleidsregels liggen ter inzage bij het Klant Contact Centrum. Wegwerkzaamheden Graven in de Makkerstraat De gemeente gaat de kademuren aan de Buitenhavenweg vernieuwen, Een deel van de voorbereidende werkzaamheden betreft kabels die onder water liggen. Hiervoor moet van 4 tot en met 15 maart langs de kade gegraven worden in de Makkerstraat. Tijdens de graafwerkzaamheden is de Makkerstraat niet toegankelijk voor autoverkeer. Aangrenzende panden blijven tijdens de werkzaamheden bereikbaar. Julianapark onder handen De gemeente gaat het Julianapark renoveren. Inhoudelijk verandert het park niet; dé beplanting wordt hersteld en de wateroverlast op de paden aangepakt. De uitvoering 'staat gepland van maandag 4 maart tot en met maandag 29 april. Het park wordt tijdens de uitvoering afgesloten. Lees de officiële bekendmakingen op Boedapest, Balaton en de Poesta 8 daagse busreis Vertrek op 27 april, 7 juni, 12 oktober Boedapest, ook wel de 'Parel van de Donau' genoemd, is een stad vol historie. Bekijk hier de Matthiaskerk en de beroemde Kettingbrug. Natuurschoon vindt u in de ronding van de Donau en bij het Balatonmeer. Een bezoek aan de Poesta met een koetsrit is een unieke belevenis! Inclusief: 7 hotelovernachtingen 7x ontbijt 7x diner Stadsrondrit Boedapest o.l.v. gids Begeleiding door uw chauffeur, tevens reisleider Vervoer per Comfort Class touringcar Boek uw reis op www.effeweg.nl of bel 0529 - 46 96 67. Vraag snel de gratis brochure aan voor nog veel meer: Stedenreizen, Excursiereizen, Singlereizen, Fietsreizen en Muziekreizen. Fietsreis Donau Radweg 8 daagse fietsreis Vertrek op 10 mei, 21 juni, 5 juli, 30 augustus Tijdens deze reis fietst u delen van de Donau- radweg, één van de bekendste fietsroutes van Europa. U passeert de mooiste plekjes langs de oever van de Donau. Daarnaast fietst u door een adembenemend landschap en komt u langs mooie stadjes en interessante bezienswaardigheden Inclusief: 7 hotelovernachtingen 7x ontbijtbuffet 7x diner Nederlands sprekende fietsbegeleiding Fietsroutes Gebruik van fietshelm Begeleiding door uw chauffeur, tevens reisleider Vervoer per Comfort Class touringcar Alle fouten voorbehouden. Prijzen zijn vanaf, per persoon o.b.v. boeking van 2 personen. Exclusief excursie- en entreegelden en €18,- reserveringskosten per boeking. 30 Supervoordelige busreizen o Fietsreizen o Stedenreizen o Excursiereizen Naamdhr/mevr Adres Postcode Plaats ->»■»< Zonder postzegel opsturen naar: effeweg.nl, antwoordnummer 778, 7700 VG Nieuwleusen

Het Nieuwe Stadsblad | 2013 | | pagina 23