Koningsdrama A 10% 1 wwfw.Z004U.nl of JUMPER [ÜPS| KORTING ZOUT prikkelt, schuurt, brengt iets teweeg de diersiAm [jumper] celoooooooooc 52,95 8,95 www.nieuwestadsblad.nl nieuwe stadsblad woensdag 27 februari 2013 31 Jack Wouterse en Nasrdin Dchar spelen vrijdag 8 maart de eerste try-out van Oedipus in het Theater aan de Schie. Meer info: www.theateraandeschie.nl. foto: Lenny Oosterwijk Nasrdin Dchar en Jack Wouterse spelen Oedipus, het grote Griekse drama over de man die zonder het te weten zijn vader doodt en zijn moeder trouwt. Van het theater SCHIEDAM - Speciaal voor het Ro Theater herschreef Oscar van Woensel de Oedi- pus-tragedie tot een heftige en spirituele levensreis. Hij voegde de twee klassieke toneelstukken Oedipus Rex en Oedipus in Kolo- nos samen. In de regie van Alize Zandwijk krijgen de overmoed, wanhoop en het inzicht van deze immense tragedie vorm. Een Griekse tragedie over koning Oedipus die de ver schillende stadia in het le ven van Oedipus verhalen: de jonge koning Qedipus (Nasrdin Dchar) die gecon fronteerd wordt met het gru welijke lot waarin hij zon der te weten zijn eigen vader doodt en de echtgenoot blijkt te zijn van zijn moeder, en de oude koning Oedipus te Kolonos (Jack Wouterse) die zijn ogen heeft uitgestoken en zich langzaam terugtrekt uit de wereld. Inleiding Om een zo compleet mo gelijk beeld te creëren van deze voorstelling, is het mo gelijk om voorafgaand een inleiding bij te wonen. Hier bij zal er dieper ingegaan worden op de keuze voor het stuk, de bewerking, de regie en de acteurs. Toegang voor de inleiding is 2,00 en start om 19.15 uur. Reserve ren hiervoor verplicht. Kaarten en reserveren Eerste try-out vrijdag 8 maart, om 20.15 uur, toe gang 14,00. Binnenkort in het theater Meest bijzondere jeugdthea tervoorstelling In een bruisende variété- show met spel, dans, pop penspel en mime worden de verschillen tussen mensen en vooroordelen op humo ristische wijze getoond. Wat is normaal en wat niet?' En wie bepaalt er eigenlijk wat normaal is? La vie c'est dröle heeft de Zilveren krekel 2011 ont vangen, een prijs voor de meest bijzondere jeugdthea tervoorstelling. Vrijdag 1 maart, om 19.30 uur. Toegang 14,00. Laatste kaarten voor Annie, de musical Ze zit in het hart van ieder een tussen de 6 en de 110. En ze is terug! Het kleine, brutale weesmeisje met het hart van goud en een koppie vol rode krullen: Annie sa men met haar ondeugende hond. Zaterdag 9 maart, om 19.30 uur, en zondag 10 maart, om 15.00 uur. Toegang 34,00. Met Tony Neef als de rijke Amerikaan Olivier War- bucks en Gerrie van der Klei en Jenny Arean afwisselend in de rol van Miss Hanni- gan. Familiemusical voor ieder een vanaf 4 jaar! Reserveren via website Voor het reserveren van voorstellingen, kijk even op de website: www.theater- aandeschie.nl SCHIEDAM - Uitverkochte theaterzalen, lovende recen sies, genomineerd voor de Zwaan, voor beste danspro- ductie seizoen 2010/2011, én genomineerd door publiek voor de Danspublieksprijs 2012. De succesvolle cho reografie van Conny Jans sen is opnieuw te zien in de theaters: ZOUT, met zeven ijzersterke mannelijke dan sers en Anne Soldaat. Ritme van samenzijn In een sterk toneelbeeld van ontwerper Thomas Rupert zien we een groep mannen die met elkaar het ritme van hun samenzijn bepalen. Een gemeenschap met sterke eigen codes waarbij de ver bondenheid ontstaat vanuit een gemeenschappelijk ver langen hun bestaan in stand te houden. De kracht van het collectief is in eerste instantie groter dan de kracht van het indi vidu. Hun orde begint barsten te vertonen wanneer het indi vidu zich begint te verzetten tegen het patroon. Kaarten en reserveren ZOUT is zondag 3 maart, om 20.15 uur, te zien in Theater aan de Schie. De toegang is 19,00. Voorafgaand aan de voor stelling is er een inleiding, zodat meer duidelijk wordt over het danstuk en u wel licht met meer plezier zult gaan kijken. Toegang voor deze inleiding kost 2,00 en start om 19.15 uur. Reserveren hiervoor is ove rigens verplicht. Meer informatie Kijk voor meer informatie op de website van het theater: www.theateraandeschie.nl. De succesvolle choreografie van Conny Janssen is opnieuw te zien in de theaters: ZOUT. foto: L van Velzen GRATIS LATEN BEZORGEN VIA zoo4u.nl DEZE AANBIEDINGEN OOK AFHALEN VIA Jumper Rotterdam Bergweg 149 Rotterdam gjjg Maxi Adult 15 kilo vanaf 2 zakken Content Hond nu 1 20 kilo Content Kat 4 kilo Royal Canin Kitten 36, Indoor 27, Fit 32, Sensi ble 33, Sterilised 37 en Light 10 kilo Huismerk Silicaat Korrels 5 liter vanaf 6 zakken nu Huismerk Hygiene korrel 20 liter vanaf 4 zakken! nu Biokat Classic 20 kilo vanaf 4 zakken nu Aanbiedingen geldig t/m 10-03-2013 en alleen geldig bij zoo4u.nl Aanbiedingen in deze advertentie zijn ook geldig in Jumper Rotterdam

Het Nieuwe Stadsblad | 2013 | | pagina 31