Spierpijn weg terwijl u wacht! Hubel Marine B.V. Io Natuurlijke Azoren Administratief/Commercieel medewerker (M/V) Zï www.nieuwestadsblad.nl nieuwe stadsblad woensdag 27 februari 2013 37 Klik&Win ga snel naar www.deweekkrant.nl/actie Wetenschappelijk bewezen Sportgel blijkt eerste echt effectieve spiergel Met het wisselen van de seizoenen krijgen veel Nederlanders er last van: Reumatische klachten, stijve spieren en stramme gewrichten. Nagenoeg iedereen, maar zeker mensen die wat ouder beginnen te worden hoor je dan vragen: is er echt niets aan te doen? Voor deze mensen is er nu iets nieuws dat echt helpt! De eerste effectieve wetenschappelijk bewezen spiergel! MEDISCH HULP MIDDEL UIT DUITS LAND VEROVERT OOK NEDERLAND Ook zo moe van de pijn? Duitse Wetenschappers hebben nu een speciale gel ontwikkeld die zo effec- korte periode intensief te gaan gebruiken. De oorzaak van de klachten wordt dan bij de kern aangepakt, het gehele bewegingsapparaat wordt doorgesmeerd en krijgt als het ware een zeer grote beurt! Ook in Nederland is het kwartje al gevallen; Bijna alle professionele voetbal ploegen gebruiken nu voor hun duurbetaalde sporters deze 'wondergel'. Dat is natuurlijk niet voor niets! Deze gel werkt zo snel en effectief dat iedereen die hem gebruikt heeft direct laaiend enthousiast is over de snelle werking. Eindelijk een spiergel die alle klachten aan kan! Of het nu een kortdurende klacht of blessure is .of chro- SpertCef nische pijn of stijfheid in alle spieren en gewrichten, Rowo sportgel is de onover troffen supercrème die u zal overtuigen. Het werkt heel simpel. Bij blessures of pijn tjes van kortdurende aard de gel minimaal drie maal per dag inmasseren totdat de klachten verdwenen zijn. Al binnen twee minuten zult u de heilzame werking kunnen ervaren. Heeft u chronische problemen zoals reumatische pijnen aan spie ren en gewrichten dan dient u de pijnstillende spiergel drie tot zes maal per dag op de aangedane plaatsen aan te brengen. Het resultaat zal niet lang op zich laten wach ten en u zult zich verbazen dat een natuurlijk middel zo goed en snel kan helpen. Aanbieding Rowo Sportgel is verkrijg baar bij alle reform- en (G&W) gezondheidswin kels, bij de betere drogist en tief is dat dit product het natuurlijk op www.natusor. meest verkochte medisch hulpmiddel voor spieren en gewrichten is geworden in Duitsland. Artsen en Fysiotherapeu ten geven hun patiënten massaal het advies om deze uitermate krachtige pijn stillende en ontstekings- remmende spiergel, die eerst flink koud wordt en daarna heerlijk warm, een nl. De advies verkoopprijs' voor één tube Rowo Sportgel is tijdelijk verlaagd van €17,95 naar €12,95. Twee tubes voor slechts €19,95; uw korting is nu dus €15,95! 8 DAGEN VANAF379 P.P. Smaragdgroene lagunes, kleurrijke bloemenvel den, heldere kratermeren, azuurblauwe zee, meer dan twintig soorten walvissen en dolfijnen en authentieke dorpjes. Dat zijn de Azoren! U vliegt naar het prachtige Sao Miguel, het grootse ei land van de Azoren. De Por tugese eilandgroep is een waar paradijs voor de actie ve natuurliefhebber. Geniet van de vele wandelmogelijk heden, een zacht klimaat, leuke kleine strandjes, wal vissen en dolfijnen, die er in groten getale voorkomen! Vila Nova*** Het comfortabele hotel ligt rustig op loopafstand van de haven van Ponta Delgada en op ca. 5 km van het strand. In de omgeving vindt u veel interessante bezienswaar digheden en een leuk win kelgebied. Het hotel beschikt over een restaurant, er zijn diverse (sport)activiteiten en het biedt aantrekkelijke korting op greenfees. Inclusief Retourvlucht Sao Miguel met ArkeFly of SATA In ternational in de laagst be schikbare Economy Class Luchthavenbelasting en brandstofheffing Retourtransfer van lucht haven naar accommodatie 7 overnachtingen in een tweepersoonskamer 7x uitgebreid ontbijtbuffet Nederlandssprekende reisleiding Prijs vanaf 379,- p.p. Vanafprijs op basis van twee personen. Reisperiode: 8 april t/m 21 oktober 2013. vertrek maandag eri vrijdag. Toeslag bijboeken 'halfpen- sion vanaf 19 p.p.p.n. Informatie en boekingen Zie www.arke.nl/wegener. Of bel met Arke tel.; 0900- 8847 (15 cpm) of ga langs bij een Arke winkel in de buurl o.v.v. Wegener - Azoren aan bieding. Op deze reis zijn de ANVR/SGR voorwaarden van toepassing. Hubel Marine B.V. is een klein bedrijf, gevestigd in Schiedam (Vijfsluizen) en gespecialiseerd in het registreren en classificeren van zeeschepen onder verschillende buitenlandse vlaggenstaten. Ter versterking van het huidige team, zijn wij per direct op zoek naar een: 40 uur per week Voor deze functie zoeken wij een enthousiast, accuraat en communica tief persoon voor het verwerken van inkomende- en uitgaande correspon dentie, het in behandeling nemen van vaarbevoegdheidsbewijzen van zeelieden, het inplannen van inspec ties en contacten onderhouden met voornamelijk buitenlandse klanten en leveranciers. alsmede de vaardigheid met de diverse Microsoft Office programma's is van belang. Vind je hei een uitdaging om in een teamverband van vijf personen te komen werken? Beschik je over de juiste dienstverlenende instelling en ben je in de leeftijd tot circa 30 jaar? Een goede beheersing van het Engels Stuur dan je brief met cv voor in woord en geschrift is een must 11 maart 2013 naar ons toe. £L MARlNfc^ T.a.v. ErikA.de Koning Karei Doormanweg 5 3115 JD SCHIEDAM Tel.: 010-4587338 erik@hubelmarine.com Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld Shell Pernis zoekt Technische HBO-ers (met maximaal 5 iaar werkervaring) voor verschillende startfuncties Wanneer je werkt voor Shell, ontwikkel je jezelf en leer je temidden van de meest ervaren mensen uit de bedrijfstak. Je draagt direct bij aan innovaties en verbeteringen op Shell Pernis die ook uitwerking kunnen hebben in de industrie. Shell Pernis heeft een enorme diversiteit aan olie chemie technologieën, installaties, proces sen en systemen. Door de mix van nieuwe en oudere installaties en complexiteit als resultaat van de hoge integratie tussen de productie eenheden, is er een grote hoeveelheid aan leermo gelijkheden en kan je significante technische bijdragen en verbeteringen leveren. Je hebt op Pernis directe impact op de business resultaten doordat je werk hebt met veel verantwoorde lijkheid, waarbij je snelle technische beslissingen moet nemen of zaken moet implementeren, bijvoorbeeld op focusgebieden als persoonlijke - en procesveiligheid en betrouwbaarheid van de installaties. Daarnaast krijg je te maken met een mix van theorie en praktijk; de ene dag zal je een 'root cause' analyse maken en de volgende dag ben je buiten in het werkveld bezig met bijvoorbeeld compressoren of pompen. Er zijn zowel persoonlijke groeimogelijkheden in diepe technische vaardigheden, als kansen om je te ontwikkelen in leiderschap. Door de grootte en complexiteit van de site zijn alle kansen aanwezigheid om een lange termijn carrière op Pernis te hebben. Je zal moeten kunnen samenwerken met een variëteit aan mensen in alle verschillende dis ciplines die vertegenwoordigd zijn in Shell in een non-stop operationele omgeving. Het zal je helpen om je persoonlijk te ontwikkelen omdat je het vertrouwen moet winnen van verschillende stakeholders, bijvoorbeeld wanneer je een groep mensen leidt in een verbeterproject. Binnen de diverse technische afdelingen hebben we de komende jaren startfuncties voor HBO- ers met een achtergrond in de volgende disciplines: Discipline Engineering (WTK, Civiel, Inspectie, Instrumentatie Electrisch) Project Engineering Maintenance Engineering Chemical Engineering Ben je in het bezit van een HBO-diploma in één van de bovenstaande disciplines (of studeer je binnenkort af), heb je maximaal 5 jaar werkervaring en ben je geïnteresseerd in een dynamische werkomgeving, veel verantwoordelijkheid vanaf de eerste werkdag, een lange termijn carrière uitdaging op Pernis en uitstekende arbeidsvoorwaarden? Laat het ons dan weten! Stuur je CV en motivatiebrief naar HBO-SNR@shell.com. Be part of the solution. Shell is een bedrijf waar alle medewerkers gelijke kansen hebben.

Het Nieuwe Stadsblad | 2013 | | pagina 37