Koekeloere maar NIET TE MISSEN DEALS! Binnenkort in het theater Zevende editie van Boek Bal Schiedam Let op! Geld lenen kost geld dJÊ extra inruilpremie 4 jaar 0% rente op financiering korting op Optiway Plus O www.nieuwestadsblad.nl Nieuwe Stadsblad woensdag 20 maart 2013 35 Moffel en Piertje beleven ook in het theater avonturen. Woensdag 27 maart zijn ze te zien in het Schiedamse theater. foto: PR Miljoenen kinderen kijken het wekelijks op tv, maar nu kunnen ze het ook in het theater beleven. Door het theater SCHIEDAM - Koekeloere, het van televisie bekende schooltv-programma, ge bracht door Theater Terra. In deze kindervoorstelling gaan Moffel eft Piertje samen met hun goede vriend Arie een kijkje nemen in de echte wereld, maar komen ze hier door niet in moeilijkheden? Koekeloere is woensdag 27 maart, om 15.00 uur, te zien in Theater aan de Schie. De voorstelling is voor kinde ren vanaf vier jaar. Moffel (de mol) en Piertje (de worm) hebben hun lie velingsvriend Arie te loge ren. Alles is heel gezellig tot het moment dat Arie wordt weggelokt door eekhoorn Plumo. Plumo neemt Arie mee naar het dierenmuse- um waar zij woont en werkt. De directeur van het muse um Krapuul houdt Plumo's kindje Junior gevangen en chanteert haar. Krapuul is blij met de komst van Arie, zo'n mooie struis vogel wil hij wel in zijn mu seum. Moffel en Piertje worden ongerust als Arie zo lang wegblijft en besluiten hem te gaan zoeken. De belangrijkste aanwijs- punten die zij hebben zijn een schemerlamp en een museum. Gaat het Moffel en Piertje lukken om op tijd hun lieve lingsvriend te vinden? Kaarten Toegang tot de voorstelling is 13,50. Kaarten reserveren kan via de kassa van Theater aan de Schie en online via www. theateraandeschie.nl. Laatste kaarten Ruth Jacott Ruth Jacott is, na het succes van haar one-woman-show Simply the best, terug met een nieuwe show en live orkest. Geluk en verdriet, hoogtepunten en diepte punten, meezingers en luis termomenten haar meest persoonlijke show tot nu toe. A lady on stage is don derdag 28 maart, om 20.15 uur,- te zien in Theater aan de Schie. Toegang 35,00. 0de aan Chet Baker Dit jaar is het 25 jaar geleden dat zanger/trompettist Chet Baker stierf door een nog steeds mysterieuze val uit het raam van zijn hotelka mer in Amsterdam. Zange res Fay Claassen zal dit jaar Chet Baker herdenken. Vrij dag 5 april, om 20.15 uur, brengt zij samen met haar band een ode aan Baker met- prachtige liedjes en impro visaties. Fay Claassen is te zien in het Wennekerpand. Toegang is 19,00. Orgelconcert Theaterorgel In samenwerking met de Nederlandse Orgel Federatie (NOF) heeft Theater aan de Schie vier zondagmiddag- concerten op het Standaart theaterorgel geprogram meerd staan. Het vierde or gelconcert wordt gegeven door één van de meest toon aangevende organisten uit Engeland Nicholas Martin en vindt plaats op 7 april, om 15.00 uur, in Theater aan de Schie. Toegang: 12,00. SCHIEDAM - Voor de zevende keer op een rij vindt het Boek Bal Schiedam plaats; in een vernieuwd jasje. 'Sa men in de stad' is dit jaar het uitgangsthema, waarbij ook diverse Schiedamse onder nemers een podium krijgen. Het evenement vindt plaats in Bibliotheek Schiedam en Theater aan de Schie. Op zaterdagavond 23 maart om 19.30 uur gaan de deuren open, het programma start om 20.00 uur en gaat door tot 01.00 uur. Het is een lite rair festijn voor iedereen die houdt van literatuur, schrij vers, signeersessies en lek kere muziek. Auteurs Toonaangevende schrij vers op deze avond zijn onder andere Ernest van der Kwast, (boek Spms zijn dingen mooier als er men sen klappen), Hugo Borst, ((voetbal) columnist en stad- schroniqueur van het Al gemeen Dagblad). Sanneke van Hassel, (debuteerde met haar verhalenbundel IJsregen). Bram Bakker, (debuteerde met het boek Te gek om los te lopen). Es ther Gerritsen,(In oktober 2012 verscheen haar roman Dorst). Douwe Draaisma, (bekend van het Vergeet boek), en Herman Koch, (bekende boeken Het diner en Zomerhuis en zwembad). Al deze schrijvers brengen op 23 maart een bezoek aan Schiedam en vertellen over hun succesvolle romans en geven interviews. Boeken kopen signeren Tijdens het Boek Bal Schiedam worden er boe ken verkocht van de aanwe zige schrijvers. Deze boeken kunnen later gesigneerd worden. Grote namen die langskomen zijn Hugo Borst, Herman Koch en Ernest van der Kwast. foto: PR Contantprijs Aanbetaling /inruil Totaal Krediet bedrag looptijd in maanden Debetrentevoet Jaarlijks kostenpercentage Maandbedrag Totaal te betalen bedrag Peugeot 208 13.680 €6.190 7.500 - 48 0% 0% 156 €7.500 Peugeot 208 13.690 €6.290 7.400 48 0% 0% 154 7.400 Prijzen Optiwoy Plus* Genoemde odviesprijs is incl. btw, bpm, excl. kosten rijklaarmaken, verwijderingsbijdrage en leges. Zo lang de voorraad strekt. Financiering verstrekt door Peugeot Finance, handelsnaam van PSA Finance Nederland B.V (registratienummer AFM 12007744). Meer info en voorwaarden via www.peugeot.nl. Op verzoek sturen wij u het standaard informatiedocument toe. Actie geldig tot en met 30 juni 2013, actiemaxrmum op de 208 is 7500. U bent vrij in de keuze van de partij waar u het serviceproduct (Optiway Plus) afsluit. De actiefinanciering is ook verkrijgbaar zonder het serviceproduct (Optiway Plus). *Prij2en gebaseerd op benzine-uitovering en max. 60.000 kilometer voor de lostijd van het contract. AUTOSERVICE EIGENRAAM Schiedam Fokkerstraat 576 (langs A20) Tel.: (010) 462 20 22 Vlaardingen Van Beethovensingel 124 Tel.: (010) 435 79 00 Naaldwijk Grote Woerdlaan 36 F Tel.: (0174) 64 18 18 www.eigenraam.nl PEUGEOT *1.500 Peugeot heeft nu deals die je niet kunt missen. Want u krijgt nu 1.500 extra inruilpremie als u uw huidige auto Inruilt voor een Peugeot 208. Dat is nog niet alles, want u kunt uw nieuwe Peugeot nu financieren tegen 0% rente voor 4 jaar en daarbij kunt u met korting Optiwoy Plus afsluiten: Peugeot Optiway Plus is een verlenging van de fabrieksgarantie met 2 jaar en 2 jaar extra Assistance Plus. Vraag in de showroom naar de mogelijkheden en voorwaarden Gem. verbr. (alh.-van type motor) t/lOöfcm: 3,4-5,9; fcm/L* 29,4-16,9; CO,,: 87-139

Het Nieuwe Stadsblad | 2013 | | pagina 35