Nationale Bandencheck van start Zeilmakerij de Bruijn Meijer stakker <9 Een tas gevuld met.... ammerLaan Courtelle Mode een brood naar keuze 6 krentenbollen een Paasstol ca. 500 gram 2 gevulde koeken Het juiste adres voor eerlijk advies uitstekende service! Uw (reclame)drukwerk verder dan de deurmat! WGGGNGR Media Fiets mee langs Kunst in Noord Notaris introduceert Vintage 1996 Jubilarissen Alliantie Di Nice vrijdag in #EDN Tevredenheid over gratis RET voorjaarscollectie Nieuwe Stadsblad woensdag 20 maart 2013 5 de Loper 45, Vlaardingen-Holy van 11,95 nu j Z* k Deze aanbieding geldt van donderdag 21 t/m woensdag 27 maart www.bakkerammerlaan.nl Wilhelminahaven N.Z. 2 3134 KE Vlaardingen (ingang Doggerstraat) Telefoon 010 - 4343747 www.zeilmakerij.bm.nl Met uw (reclamedrukwerk écht opvallen in uw eigen regio? Verspreid uw boodschap met de huis-aan- huiskranten van Wegener. Uw drukwerk wordt exclusief verspreid met een beperkt aantal folders. Hierdoor bent u verzekerd van uitstekende bezorgkwaliteit en boven dien: optimale aandacht! Meer weten? Bel 088 - 013 88 90 of mail naar: reclameverspreiding@wegenermedia.nl SCHIEDAM - De Schiedamse cultuurscouts organiseren zondag 24 maart de (door het slechte weer uitgestelde) fietsroute langs kunst in Schiedam-Noord. De route gaat om 11.00 uur van start met een ontvangst in het atelier van beeldend kun stenaar Sjef Henderickx in Tuindorp: Iepenlaan 45. Rond 15.00 .uur eindigt de tocht in 't Oude Raedthuys, Schiedamseweg 26, met een drankje en een hapje. Tijdens de route is er ook een pauze om op te warmen en een broodje te eten. Bij zeer slecht weer wordt de route verplaatst of wordt er met een personenbusje gereden. Deelname is gratis. Aanmel den: 273 47 80 of mail post@ stichtingmooiwerk.nl. SCHIEDAM - Notaris Jenever introduceert op het Jenever festival zijn Master Distil lers choice, een single cask Notaris Vintage 1996. Deze jenever komt uit een eiken houten vat dat opgelegd is in 1996. De Notaris Vintage 1996 is op de World Spirits Award 2013 beloond met een gou den medaille, Een uitmun tende prestatie, waarmee de vintagecollectie van Notaris voor het tweede opeenvol gende jaar bewijst van zeer goede kwaliteit te zijn. Openingstijden: dinsdag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur mei, juni en juli ook zaterdag 09.00-13.00 uur 's Maandags gesloten SCHIEDAM - Tijdens de al gemene ledenvergadering heeft turnvereniging Al liantie afgelopen week ook een groot aantal jubilarissen gehuldigd. R. Hagendoorn- v/d Berg, A. Poot-Verkade, A. Valkenburg-Bijlo, J van Klaveren en J. van der Geer waren in 2012 allemaal 25 jaar lid van de vereniging. Daarnaast reikte de vereni ging de LIPS-prijs uit aan een lid dat zich het afgelo pen jaar bijzonder verdien stelijk heeft gemaakt. Deze ging dit jaar naar Edwin Boin. Tenslotte werd nog een nieuwe voorzitter gekozen. De meeste stemmen gingen naar Madeion Snijders. SCHIEDAM - De drie danseres sen van Di Nice, de Schie damse Chloe (14), Sharon (15) en Nori (15) staan vrij dag in de eerste liveshow van de RTL-televisieshow Everybody Dance Now. Zij kunnen tijdens die show de stemmen van de Schiedam mers goed gebruiken want uiteraard willen de drie danseressen naar de grote finale, die ergens in april wordt uitgezonden. De da mes gooiden vorig jaar nog hoge ogen tijdens Junior Dance, maar verpletterden ook de jury van EDN enkele weken geleden tijdens de voorrondes van dit nieuwe dansprogramma. Van het publiek kregen zij zoveel stemmen dat ze afgelopen vrijdag direct door waren naar de liveshows. Op hun twitteraccount - (@DiNice- girls) valt te lezen dat er da gelijks hard getraind wordt. Of Dan Karathy, Lieke van Lexmoiid en Jan Kooijman dat kunnen zien, zullen we vrijdag 22 maart om 20.30 uur ontdekken op RT-L4. SCHIEDAM - De RET heeft afgelopen zondag louter positieve reacties gekregen na afloop van de wedstrijd Feyenoord-Utrecht. Het was de eerste keer dat suppor ters van de club vanaf drie uur voor tot drie uur na de wedstrijd gratis met de RET konden reizen naar stadion De Kuip op vertoon van hun seizoenskaart of toegangs bewijs. Ook door Schiedam mers werd gretig gebruik van deze regeling. De tram lijnen 21 en 24 zaten al voor 13.00 uur vol met roed/wit getooide supporters. Na afloop van de wedstrijd, die overigens met 2-1 ge wonnen werd door Fey- enoord, was de menigte zo weggewerkt door de inzet van extra trams. Ook directeur Pedro Peters bleek achteraf tevreden op Twitter: „#Feyenoord #RET OV afgelopen zondag: dui delijk meer reizigers in tram, twee extra trams, bus niet veel extra, veel leuke reacties klanten." De Nationale Bandencheck is ook in Schiedam officieel van start gegaan. Een team van deskundige bandenspecialisten van Profile Tyrecenter Nooteboom controleerde, samen met de strenge 'Profile Police', de banden van honderden auto's. Door de redactie SCHIEDAM - De uitkomsten hiervan kwamen overeen met het eerder gehouden VACO-onderzoek, waaruit bleek dat een onverant woord hoog percentage van de Nederlandse bestuurders met onveilige banden rijdt. Bij de eerste controle bleek 1 op de 4 auto's bandenschade te hebben. Bij meer dan 10 procent procent van de au to's vertoonde minimaal één band een onregelmatige slij- Ook in Schiedam kwam de Profile Police langs om de banden te checken. Meer informatie over banden op www.nationalebandencheck.nl. foto: PR tage. Het meest verontrus tend is dat één op de twintig auto's onvoldoende banden- profiel bleek te hebben. Om zoveel mogelijk autombilis- ten te attenderen op de geva ren van rijden met versleten banden wordt het serieuze team bandencontroleurs ondersteund door aantrek kelijke, doch strenge, Profile Police dames. In ieder geval dames waar, zeker manne lijke, bestuurders graag wat van aannemen. relkom De nieuwe is binnen

Het Nieuwe Stadsblad | 2013 | | pagina 5