Veel mensen gaan er vanuit dat ze voor hun aanvullende verzekeringen naar hun bank moeten. Wij bij De Hypotheker bieden een keur aan verzekeringen tegen voordelige tarieven. Tijdschrift abonnement cadeau!* Jazeker. De Hypotheker. SCHIEDAM IN HET KORT Beleef het voorjaar 5MB Van de heren en damesliefde Gedichten- kaarten Kort Voor Kort in Wenneker Keuring voor rijbewijs Expositie met burgemeester Fotograaf benefietavond Braderie voor het KWF Kijk op uuuuw.garantmeubel.nl voor de hele collectie van Garant Meubel of voor extra aanbiedingen! 'Bij besteding vanaf 500.- 3 www.nieuwestadsblad.nl Nieuwe Stadsblad woensdag 3 april 2013 23 Hypotheek Schiedam, Broersvest 64, (010) 473 11 50 www. hypotheker. ril Wethouder Groeneweg opent zondag 21 april om 16.00 uur in Galerie Jabelle de tentoonstelling "Van de heren en van de dames liefde". De tentoonstelling wordt gevormd door werken van kunstenaars die de ho- mosexuele medemens tot onderwerp hebben. Eman cipatie en gelijkstelling van homo's en lesbo's in de huidige maatschappij komt steeds meer onder druk te staan. De tentoonstelling is geen protest maar een uiting van schoonheid. Galerie Ja- belle is te vinden aan de Lange Haven 50. Harmonia-Schiedam ont vangt dinsdag 9 april medi um Linda Ista die haar hel derziende waarnemingen doet met haar gedichten- kaarten. Aanvang is 19.45 uur en de toegang is zes euro. De bijeenkomst wordt gehouden in MAC Branders- stad, Spinhuispad 19. Wenneker Cinema program meert 7 april een verzamel- programma van ongeveer 90 minuten, bestaande uit een aantal korte films. Het volle dige programma verschijnt binnenkort op de website www.wennekercinema.nl Enkele titels die al bekend zijn: Rubika - Franse anima tiefilm spelend in een ver vreemde wereld met speci ale zwaartekracht. Distants - film uit Estonia, over de ontwikkeling van een vader-zoon relatie in een bootje op een mistige zee. Programma is niet ge schikt voor kinderen en de aanvang is 15.00 uur. 70-Plussers, chauffeurs met C/D/E rijbewijs en overige automobilisten, die een rij bewijskeuring moeten on dergaan, kunnen op 225 lo caties in Nederland terecht bij Regelzorg. Dit kan alleen door een af spraak te maken via het landelijk afsprakenbureau, tel. 088-23 23 300. Zelf een datum plannen kan via de website www.regelzorg.nl. Er is een keuring in De 5- Molens, Nieuwe Damlaan 818 op 9 april. De Bibliotheek Schiedam is de samenwerking met het Centrum voor Beeldende Kunst aangegaan. Zes keer per jaar nodigt de Biblio theek een gastcurator uit, die werken uit de collectie van het CBK kiest. De Bi bliotheek presenteert met trots de eerste gastcurator: burgemeester Lamers van Schiedam. Deze selectie van de burge meester wordt ten toonge steld op de eerste en tweede etage van de Bibliotheek Schiedam aan het Stadserf 1 en is tot woensdag 15 mei te bezichtigen tijdens de openingstijden van de Bi bliotheek Schiedam aan het Stadserf 1. Bij de foto en het verslagje van de benefietavond Opge ven is Geen Optie ten bate van de twee Alpe dHuzes teams van PPSC en HBSS, vorige week in onze krant, is per abuis niet de naam van de fotograaf vermeld. Dat was Tino Snelleman Fo tografie. Op het Kronaplein (Sveapar- ken) wordt zaterdag 20 april een braderie/rommelmarkt georganiseerd. De opbrengst gaat in zijn ge heel naar het KWF. Het idee is ontstaan omdat er contact is ontstaan met Connie Hemerik, een en thousiaste deelneemster die de Alpe'd HuZes op gaat fietsen voor het KWF. Er zijn ook nog andere activiteiten. GARANT MEUBEL Switchline Verkrijgbaar in leder en stof. Relaxfauteuil handverstelbaar in stof vanaf 849.- Dressoir Flash B180 x H63 x D50 cm Alabama in stof vanJ249£C Voor 1999,-* Standaard met rugverstelling. Armverstelling optioneel tegen meerprijs. *Excl. sierkussens een abonnement op een tijdschrift naar keuze. Maximaal 1 per klant. Niet i.c.m. andere aanbiedingen. Gerard Burgerlaan 16 3131 KZ Vlaardingen Telefoon: 010 4260193 info@veringmeierwoninginrichting.nl

Het Nieuwe Stadsblad | 2013 | | pagina 23