Ode aan Chet Baker Frankeland Subhoofd Binnenkort in het theater Jubileum van Het Volk in het Theater aan de Schie centrum voor verzorgd wonen, verpleging en welzijn Frankelandgroep voor minimaal 32 uren per week www.nieuwestadsblad.nl Nieuwe Stadsblad woensdag 3 april 2013 28 Speciale vrouwenavond Voor de derde keer op rij organiseert Theater aan de Schie een echte Ladies night. In de zaal schaamte loos meezingen met Vuile Huichelaar en in de thea terfoyer genieten van een modeshow, muziek van LES dj en van producten van diverse Schiedamse onder nemers. Met nu al een bijna uitverkochte voorstelling wordt het zaterdag 20 april, om 20.15 uur, een speci ale avond uit voor vrouwen. Mannen mogen best komen, maar op eigen risico! Toe gang 22,00. Bizar avontuur Een ding is zeker: dit bizarre avontuur begint bij A en ein digt bij Z. Aap en Beer zijn op zoek naar een mysterieu ze schat, onderweg komen ze, met humor, lettergrapjes op kleuterniveau en pop penspel, de meest uiteenlo pende dieren en dingen te gen. Aap en Beer is zondag 21 april, 15.00 uur, te zien in het Wennekerpand. Toe gang 9,00. Concert Wibi Soerjadi Wibi Soerjadi weet met zijn indringende en beeldende pianospel een groot publiek te raken en weet als geen ander zowel kenners als minder ervaren luisteraars te imponeren met zijn fa belachtige pianotechniek. Het nieuwe theaterconcert is zondag 21 april, om 15.00 uur, te zien: 26,50. De Avond van de Blues wordt dit jaar in een nieuw jasje gestoken, het toneel van het theater en niet verspreid over allerlei locaties. Theater aan de Schie organiseert opnieuw een Avond van the Blues, maar steken het wel in *~\2en nieuw jasje. Door de theaterredactie SCHIEDAM - Het programma wordt niet verspreid over diverse plekken in het the ater, maar bevindt zich uit sluitend op het toneel van theater. Tijdens dit stacon- cert kan het publiek genie ten van Rusty Roots, Little *v2.ouis (solo), Gene Taylor Fried Bourbon en Barrel- house. Het ultieme bluesgevoel, dat wil Theater aan de Schie creëren op de Avond van the Blues. Met elkaar genie ten van prachtige muziek. Het roer wordt dit jaar he lemaal omgegooid. Om te beginnen worden de gasten verwelkomt bij een speciale 'bluesingang', dus niet hij de hoofdingang van het theater. Deze avond zitten de men sen niet in de theaterzaal, maar bevinden zich staand op het podium. Er staat geen bar in de foyer, maar er staat een bar op het toneel. Er be vinden zich twee podia op het toneel, één aan de lin kerkant en één aan de Er is alleen blues te vinden op foto: Ron Rutten rechterkant. Tussen deze twee podia kunnen de gasten, onder het genot van een drankje, ge nieten van de diverse bands die afwisselend op deze po dia te zien en te horen zijn. Kaarten Avond van the Blues is vrij dag 12 april, om 21.15 uur, te zien in Theater aan de Schie. Toegang tot de voorstelling is 26,00. 3 Kaarten reserveren kan via de kassa en online via www. theateraandeschie. nl. SCHIEDAM - Het jaar 2012 is voor de Haarlemse Toneel groep Het Volk een bijzonder jaar: al 35 jaar is dit gezel schap actief met het maken en spelen van haar, meestal zelfgeschreven voorstel lingen. Het gezelschap is dan ook van mening dan dit een jubileumjaar moet worden, vandaag de nieuwe voorstelling Het Jubileum. Deze voorstelling kan mis schien het best getypeerd worden als een magisch re alistische komedie. Heden, verleden en toekomst lopen op grillige wijze door elkaar in deze bij vlagen macabere voorstelling, waarin vergan kelijkheid de hoofdrol speelt. Een verhaal over drie vau devilleartiesten (variétéach tige theatervorm geïntrodu ceerd in de 19e eeuw) op leeftijd, de sinds jaar en dag met een inmiddels tot op de draad versleten amuse mentsprogramma door het land toeren. Na de dood van de vaste pianist, is het ge noeg geweest. Nog eenmaal bestijgen ze het podium voor een jubileumvoorstel ling. Wat uit zou moeten groeien tot een memorabele en vlammende afscheids- voorstelling, wordt meer en meer een uiterst troosteloze en pijnlijke confrontatie. Reserveren Deze voorstelling is woens dag 10 april, om 20.15 uur, te zien in het Wennekerpand. Toegang tot de voorstelling is 18,00. Kaarten reserve ren kan via de kassa van Theater aan de Schie, ge opend op dinsdag van 13.00 - 16.00 uur en één uur voor aanvang van iedere voorstel ling. Telefonisch is de kassa bereikbaar op telefoonnum mer (010) 2 467 467. Een jubileumjaar gegoten in een magisch-realistische komedie van Het Volk. foto: pr De Frankelandgroep onderscheidt zich als een ondernemende en kwaliteitsbewuste organisatie in de ouderenzorg. Alle locaties van de Frankelandgroep zijn in het bezit van het Gouden kwaliteits keurmerk in de zorg. Frankeland is sinds 1850 een gevestigde organisatie die verpleging, verzorgd wonen en welzijn hoog in het vaandel heeft staan. Vanuit ons verpleeghuis wordt zorg, welzijn en (para)medische behandeling geïntegreerd geboden, ook in de thuissituatie. Frankeland heeft een Behandel- en Expertisecentrum en daarnaast een Morbus Parkinson expertisecentrum en een Korsakov afdeling. Voor onze somatische afdeling zijn wij op zoek naar een enthousiast Uw werkzaamheden: samen met het afdelingshoofd en collega subhoofd op enthousiaste wijze leiding geven aan een team van circa 27 medewerkers; samen met het afelingshoofd en collega subhoofd zorgdragen voor een belevingsgericht leefklimaat gericht op het welzijn van de bewoners; medeverantwoordelijk zijn voor de uitvoering van verpleegkundige en verzorgende werkzaamheden op een dusdanige wijze dat er sprake is van optimale zorg- en dienstverlening aan cliënten; uitvoeren van verzorgende en verpleegkundige werkzaamheden; in nauwe samenwerking met de cliënt en/of familie in multidisciplinair verband gestalte geven aan het individuele behandelplan. Uw profiel: een diploma op kwalificatieniveau 3-4 en leidinggevende ervaring; een klantgerichte instelling waarbij het respecteren van privacy, oog voor welbevinden en het leveren van kwaliteit Voorop staan; Sollicitatie en informatie: Bent u geïnteresseerd en wilt u nadere informatie? Belt u dan, bij voorkeur tussen 14.00 en 15.30 uur, met mevrouw Hester van den Berg, afdelingshoofd, telefoon 010-426 49 25. Wij vragen voor deze functie een Verklaring Omtrent Gedrag (V0G). Uw schriftelijke sollicitatie met cv kunt u tot uiterlijk 18 april 2013 sturen naar de afdeling Personeel Organisatie van Frankeland, Sint Liduinastraat 10,3117 CS Schiedam of per e mail naar: a.scheeres@frankelandgroep.nl Voor meer informatie kunt u terecht op onze website: www.frankelandgroep.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. mede vorm geven aan veranderingen met een duidelijke visie op zorg; zelfstandig werken in een multidisciplinair dienstverband; goede verzorgende, sociale en communicatieve vaardigheden. Wij bieden: een uitdagende functie in een kwaliteitsbewuste organisatie die altijd in beweging is en alle ruimte biedt voor ontplooiing; een prettige, collegiale en open werksfeer; salariëring volgens CAO WT op basis van kennis en ervaring in functiegroep 45 (min. 2.150,82 en max. 2.901,30); vele secundaire arbeidsvoorwaarden, waaronder een gratis lidmaatschap van onze Sport- en Recreatieclub, fietsenplan en goede opleidingsfaciliteiten. Frankeland is een centrum voor verzorgd wonen, verpleging en weizijn met een grote klantenkring binnen en buiten zijn muren. Naast verpleeghuiszorg biedt Frankeland vele welzijnsactivitehen aan klanten die verspreid in Schiedam wonen. Vanuit Frankeland wortft tevens de directie gevoerd over de zorgcentra Jacobs Gasthuis, Harg-Spaiand, Schiewaegh en Vaartland. Samen vormen zij de Frankelandgroep. De frankelandgroep biedt tevens thuiszorg aan ouderen, heeft een eigen behandel- en expertisecentrum voor eerstelijnszorg en is gespecialiseerd in Morbus Parkinson- en Korsakovzorg. Frankeland heeft regionaal en landelijk een goede naam. De afgelopen jaren hebben wij diverse landelijke keurmerk in de zorg. Wij hechten grote waarde aan het welbevinden van onze klanten en medewerkers. Hiertoe beschikken wij over een Sport- en Recreatieclub (rnet o.a. een zwembad, fiffiessruimte, midgetgolf- en jeu de bouiesbanen), een internetcafé, een brasserie en twee vakantievilla's aan zee, zowel in Rockanje als in Benissa (Spanje). De tevredenheid van onze klanten is vooral te danken aan de geweldige inzet en het grote enthousiasme van onze medewerkers en vrijwilligers. Die vormen een team waarin en waarmee het prettig werken is.

Het Nieuwe Stadsblad | 2013 | | pagina 28