de leuks-te deals **et kortiw^ f Schiedam/H verliest de broederstrijd terecht 3» www.&weeWUMUl Spirit en Eikenhout verder ev*. owtvawoj de vüeuw&kmef in samenwerking met Tennistoernooi Scyedam verrast bij FVT Driemaal prijs Oude kleding Volg ons op Twitter en Facebook 3 www.nieuwestadsblad.nl De kop is er af. Schiedam/ SCHIEDAM - Hockeyclub Spi rit heeft het contract met Maurits Eikenhout met een jaar verlengd. De van Union afkomstige trainer/coach streek vorig jaar aan de Hargalaan neer. Hij vond een damesteam, dat zich ternauwernood van degradatie had weten te red den. In de huidige competitie tonen de vrouwen zich een goede subtopper. „Eikenhout heeft goed werk verricht", verklaart voorzit ter Rene van der Klink. Het ziet er naar uit, dat as sistent Paolo Icario, loop trainer Edwin de Blois, vi deo-man Justin Bagchus en teammanager Peet Maat ook allen hun verblijf op Harga verlengen. SCHIEDAM - Tot juni wor den de tennissers bezig ge houden met de competitie. Daarna begint een lange reeks toernooien die in sep tember wordt afgesloten met de Masters. Het Van Vliet Open is tussen 24 en 30 juni in de regio Vlaardingen en Schiedam het eerste toer nooi. Daarna begint op 8 juli het Holy Open, op 15 juli het Los Amigos Open Dub- beltoernooi op 29 juli het VLTC Open en 5 augustus het TSN Open. Het niet voor het Masters Circuit meetel lende Spieringshoek Hei- neken Open van tennisclub Rebounce sluit het toernooi- en-seizoen af. Op 10 juli is er bij Holy een open jeagd- toernooi. SCHIEDAM - Nog steeds zon der kopman Michel de Boer heeft Scyedam een goed resultaat neergezet in de eerste halve finale van de eredivisie-playoffs. Verlo ren de Schiedammers eer der de competitiewedstrijd (toen met De Boer) met 5-2 van FVT, ditmaal werd de Rotterdammers de duim schroeven aangedraaid en mochten ze blij zijn met- 3-4 winst. In de openingspartij toonde de naar E&D/Ta- verzo vertrekkende Rajko Gommers zich een uitste kend interim-kopman en gaf de Schiedamse burger moed met 3-1 winst. Daarna tilde Britt Eerland de voorsprong via een (vijf games) zege op Barry Wijers naar 2-0. Die werd echter teniet gedaan door het verlies van Nermin Smajic en de dubbelpartij. Scyedam kwam door een zege van Gommers op Wij ers weer op voorsprong. Oogsten Daarna was het oogsten voorbij. Smajic werd geklopt door Tromer en Eerland moest na vijf games haar meerdere erkennen in Mar tin Khatchanov. De return is op vrijdag 19 april in Rot terdam. De Scyedam-dames wonnen met 0-10 van US2 en hebben in de wedstrijd tegen De Treffers nog drie punten nodig om de titel ze ker te stellen. Holy-coach Gé Hoedt beloofde een stunt, maar die kwam er niet. Door Gerard S. Verver SCHIEDAM - De broeder strijd tussen de routiniers van Hcdy/Schiedam en het door Gé Hoedt en Tony Ho well geleide opleidingsteam Schiedam/Holy leverde een duidelijke 15-5 zege op voor de door John Jonkers en Ger Droog geleide tegenpartij. „Terecht, maar wel geflat teerd", is de aantekening van Hoedt, die best wel tevreden terugkijkt op het optreden van zijn youngsters maar een gepikeerde kantteke ning plaatst bij de beslissing van hogerhand om werpers te verplichten om, zoals het heet, 'recht door de pijp te gooien". Hij weet dat zoiets tegen geroutineerde slagmensen zelfmoord is. „Dan krijg je Holy/Schiedams eerste honkman Kim Maltha was het jeugdige Schiedam/Holy met een slaggemiddelde van .750 te machtig. Foto: Judith Droog ze om de oren." Het leverde Holy/Schiedam 17 honksla- gen op. Echter niet getreurd, want het coachduo gaat er van uit, dat hun mannen in staat moeten zijn om zich ruim schoots in de tweede klas te handhaven. „Een jaar geleden streden we tegen degradatie. Sprokkelden we punten. Dat gaat niet weer gebeuren. Er staat nu een ruime selectie, die enorm eerzuchtig is. Die zich niet zomaar laat weg zetten. Dat we van Holy/Schiedam verliezen is geen schande. Maar er zijn tegen anderen voldoende punten te pakken om veilig in de middenmoot terecht te komen." De Axia-turnsters Romy Melief, Sanne Pruijsen en Raven Baird (vlnr) hebben de competitie van rayon Delfland afgesloten met een plek op het ereplatform. Melief werd derde en Baird tweede. Pupil Pruijsen spande de kroon. Zij sloot de reeks wedstrijden af met een eerste plaats. foto: pr SCHIEDAM - Soft-en Honkbal- vereniging Schiedam gaat in samenwerking met het Leger des Heils en ReShare kleding inzamelen. Op het complex in Bijdorp wordt een container geplaatst waarin textiel, maar ook schoenen, accessoires en knuffelbeesten, verzameld worden. Op deze manier draagt de club een steentje bij aan de maatschappij. Schie dam ontvangt daarnaast een kleine vergoeding voor elke ingeleverde kilo. Aan het einde van het jaar zal de opbrengst beschikbaar wor den gesteld aan activiteiten voor de jeugdleden. De ver eniging werkt ook al langer samen met Right to Play en Kinderen Kankervrij. @SWEETDEALNL FB.COM/SWEETDEALNL

Het Nieuwe Stadsblad | 2013 | | pagina 12