Zoektocht de schat I WEBSHOP VOORDEEL Fabriekswinkel 10.- voor uw oude koekenpan mnb od AQ 95 .•sN: Binnenkort in het theater Concertpianist Wibi Soerjadi in Schiedam bij aankoop van een KERAMISCHE PAN wit of zwart 9.95 14.95 17.95 19.95 17.95 19.95 ACM':- AANBOD rrCTTTI il'.UÏH webshopprijs O www.nieuwestadsblad.nl Nieuwe Stadsblad woensdag 17 april 2013 31 Aap en Beer is bekroond met de Gouden Krekel 2012, een landelijke jeugdtheaterprijs voor meest indrukwekkende theatervoorstelling. foto: Jan Reinier van der Vliet Theatermakers Job Raaijmakers en René Geerlings spelen de jeugd- en familievoorstelling Aap en Beer. Van de theaterredactie SCHIEDAM - Een brutale road- trip naar het ABCboek Van Wim Hofman. Deze voor stelling heeft de Gouden Krekel 2012 gewonnen, de landelijke jeugdtheaterprijs voor de meest indrukwek kende theatervoorstelling. Aap en Beer is een span nend avontuur voor kinde- ren vanaf 5 jaar, wat begint bij A en eindigt bij Z, met tussendoor lettergrapjes op kleuterniveau, poppenspel en humor. Aap en Beer gaan op zoek naar een mysterieuze schat. Aap is een beetje dom, Beer een tikje betweterig. Gewa pend met de letters A en B op hun shirt, een zaklan taarn en een zak chips met een C zijn ze op zoek naar X. Daar ligt namelijk een schat verborgen. Maar om daar te komen moeten ze langs de letters van het alfabet. En die stellen de vrienden voor ingewikkelde en verwar rende uitdagingen. De D van Deur leidt tot een deu renslapstick en de G van Geest tot een vertoning die niet eng is, maar wel Gees tig. Met een pilotenpet en een bontmuts ver over hun oren houden ze elkaar bij de les, met telkens weer een nieuw zoekspelletje of een verkleedpartij. Kaarten Aap en Beer is zondag 21 april, om 15.00 uur, te zien in het Wennerkerpand. Toe gang is slechts 9,00. Kaarten zijn te reserveren via de kas sa van Theater aan de Schie en op www.theateraande- schie.nl. Ladies night Voor de derde keer op rij organiseert Theater aan de Schie een echte Ladies night. In de zaal schaamte loos meezingen met Vuile Huichelaar en in de thea terfoyer genieten van een modeshow, muziek van LES dj en van producten van Schiedamse ondernemers. Met nu al een bijna uitver kochte voorstelling wordt het 20 april, om 20.15 uur, een speciale avond uit voor vrouwen. Mannen mogen komen, maar: eigen risico! Goksel Yilmaz Ensemble Het Göksel Yilmaz Ensem ble brengt eeuwenoude tra ditionele Turkse liederen in een eigentijdse benade ring tijdens de voorstelling Gezgin. Ook hoort het pu bliek Arabische muziek, met name nieuwe composities van bekende namen zoals Fairuz en Marcel Khalife en composities van de Turks- Arabische zanger, gitarist en sazspeler Göksel Yilmaz. Woensdag 24 april, 20.15 uur, Wennekerpand. Topacteurs samen op toneel Oude Meesters is een gloed nieuw toneelstuk geschre ven door Ger Thijs. Hierin zijn Bram van der Vlugt en Joost Prinsen, twee topac teurs, voor het eerst, en wel licht voor het laatst, samen te zien op het podium. Zij spelen een verhaal over twee broers die elkaar haten. Op 25 april, 20.15 uur. SCHIEDAM - Wibi Soerjadi vierde in 2011 zijn 30-jarig jubileum als concertpianist met een aantal zeer bijzondere en succesvolle projecten. Hij weet met zijn indringende en beeldende pianospel een groot publiek te raken en weet als geen an der zowel kenners al minder ervaren luisteraars te impo neren. Dit maakt hem bij uit stek geschikt als vertolker van het grote romantische pianorepertoire van mees ters als Liszt en Chopin. Zijn eigen composities en trans cripties passen naadloos in de traditie die Franz Liszt twee eeuwen geleden begon met zijn soms bijna onspeel bare bewerkingen en fanta sieën op bekende thema's uit die tijd: Gedurende zijn periode van gehoorverlies schreef Wibi Soerjadi de 9- delige compositie Apuleius' Amor Psyche'. Wibi Soerjadi trapte zijn 30-jarig jubileum af met vijf concerten in de legenda rische, uitverkochte, grote zaal van Carnegie Hall in New York. Het feestelijke jaar werd afgesloten met maar liefst drie uitverkochte Kerst Gala's in het Amster damse Concertgebouw en De Doelen. Tussendoor ver scheen het AVRO program ma Onder Wibi's Vleugels en schreef hij een speciale Queen transcriptie welke hij tijdens de Queen Experien ce voor 40.000 man publiek speelde in hetGelredome. Reserveren Wibi Soerjadi is zondag 21 april, om 15.00 uur, te zien in Theater aan de Schie. Toegang is 26,50. Kaarten reserveren kan via de kassa en online op www.theater- aandeschie.nl. Tafeltje aan de Schie hiér ook mogelijk. Bij de voorstelling van Wibi Soerjadi kan een Tafeltje aan de Schie-arrangement geboekt worden. foto: Frank Doorhof ROYALE RUIL Koekenpan 0 20 cm 19.95-10.- Koekenpan0 24cm 24.95-10.- Koekenpan 0 28 cm 27.95-10.- Koekenpan 0 30 cm 29.95-10. Wok 0 28 cm 27.95-10.- Hapjespan met deksel 0 28 cm 29.95-10.- BEKEND VAN DE TV bakken, braden en wokken met pannen met een keramische anti-aanbaklaag. www.sola-fabriekswinkel.nl bestekset 70-delig 8-persoons model Milano kookset 4-delig model Folklore 179 109.95 ACTIEPRIJS kinderbestek 3-delig met leuke dierfiguren in vrolijke verpakking 17.95 ACTIEPRIJS Meent 7a+9a Rotterdam tegenover pannenkoekenhuis telefoon 010-411 66 33 panonderzetter uitschuifbaar bestekset 70-delig 8-persoons zilverwit edelstaal model Victoria ^9 75 kortingscode |vic70| ^0%

Het Nieuwe Stadsblad | 2013 | | pagina 31