FEYENOORD Kom naar de Feyenoord Supportersavond a I I FEYENOORD F VITESSE d3P I staalkabel-, hijs- en heftechniek Verleng je seizoenkaart! Engineer stempels en gereedschappen dï 3 www.nieuwestadsblad.nl Nieuwe Stadsblad woensdag 17 april 2013 32 Feyenoord organiseert op donderdag 25 april voor het vierde seizoen op rij de Feyen oord Supportersavond in De Kuip. Tijdens deze avond kunnen supporters op allerlei manieren in contact komen met spelers, oud-spelers, trainers, sponsors en natuurlijk ook medesupporters van Feyenoord. Ook dit jaar is weer een gevarieerd program ma samengesteld voor de Supportersavond, met onder meer de talkshow Studio Feye noord, de presentatie van het nieuwe wed strijdtenue door Puma en rondleidingen door het stadion. Ook kun je spelers van Feyenoord uitdagen voor een wedstrijdje op de PlaySta tion of hen interviewen voor de camera's van Feyenoord TV Voor degene die durven is het zelfs mogelijk om te abseilen vanaf De Kuip! De deuren van het Maasgebouw gaan op 25 april vanaf 19.30 open voor deze speciale avond. Het programma start om 20.00 uur en eindigt om 23.00. Kijk voor meer informatie of om direct kaarten te bestellen 10,- per stuk) op www.feyenoord.nl/supportersavond. ZONDAG 21 APRIL 16:30 UUR NÜÜRD.NL/TICKETS Mennens heeft een sterke reputatie opgebouwd op het gebied van "Staalkabel, Hijs- en Heftechniek". Met 360 medewerkers heeft Mennens een leidende positie in de branche. Inspecteren, certificeren en onderhoud van hijs- en hefmiddelen geschiedt in eigen werkplaats of desgewenst op locatie. Groei in projecten op het gebied van kranen, valbeveiliging en staalkabelprojecten. Met een assortiment van internationaal bekende merken op het gebied van staalkabels, touw, kettingen, takels, lieren, kranen, vijzels, hijs- en sjorbanden enz. heeft Mennens zich verzekerd van een stevige positie in de markt. Vestiging: Schiedam Postbus 106, 3100 AC Schiedam Kommiezenlaan 16, 3125 AN Schiedam www.mennens.nl Vanwege verdere groei, heeft Mennens de volgende vacaturefs) voor onze vestiging in Schiedam: INSPECTEUR/MONTEUR BUITENDIENST fulltime Werkzaamheden bestaan o.a. uit: het uitvoeren van Veiligheidsinspecties aan hijs- en hefgereedschappen en hijs en hefwerktuigen bij klanten en naar aanleiding hiervan het uitvoeren van de noodzakelijke reparaties en/of onderhoudswerkzaamheden. Voor deze functie vragen wij: MTS-WTB, aangevuld met praktijkgerichte cursussen zoals VCA en WA1 of gelijkwaardig. Elektrotechnische opleiding en rijbewijs zijn vereist. Voor een interne opleiding wordt gezorgd. Inzet en de wil om problemen op te lossen en goede contactuele eigenschappen zijn belangrijk. HOOFD TUIGAGE PLOEG fulltime Werkzaamheden bestaan o.a. uit: het uitvoeren van staalkabel montageklussen, inspectie van staalkabels ter plaatse en adviseren van klanten. Het leiding geven aan een team mensen tijdens eerder genoemde werkzaamheden en het verantwoordelijk zijn voor de juiste uitvoering. Het op correcte wijze Vastleggen van bevindingen en rapporteren aan hoofd tuigage. Voor deze functie vragen wij: MBO aangevuld met praktijkgerichte cursussen zoals VCA en WA1 of gelijkwaardig. Affiniteit met grote (haven) kranen is een pre. MEDEWERKER TUIGAGE PLOEG fulltime Werkzaamheden bestaan o.a. uit: het uitvoeren van staalkabel montageklussen en eventuele inspectie van staalkabels ter plaatse bij klanten. Het vastleggen van de tijdens staalkabel inspecties opgenomen gegevens en bevindingen in de daarvoor bestemde rapporten. Voor deze functie vragen wij: LBO aangevuld met praktijkgerichte cursussen zoals VCA en WA1 of gelijkwaardig. Voor de genoemde functies geldt een beloning, die zowel primair als ook secundair aantrekkelijk en in overeenstemming met de functie is. Uw sollicitatiebrief voorzien van C.V. kunt u zenden naar: Mennens Schiedam B.V., T.a.v. mevrouw M. Landsbergen. I Of reageer via e-mail: mandy.landsbergen@mennens.nl acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Sta jij ook komend seizoen achter Feyenoord? Verleng dan nu je seizoenkaart! Verlengen van je seizoenkaart kan via www.feyenoord.nl/seizoenkaart. Net als vorig seizoen moeten seizoenkaarthouders hun kaart actief verlengen. Sinds seizoen 2010-2011 is de seizoenkaartprijs ongewijzigd. In seizoen 2012-2013 is na de verlengingsperiode de seizoenkaartprijs met 5% geïndexeerd. Deze geïndexeerde prijs is de vroegboekprijs voor de seizoenkaart 2013-2014. Seizoenkaarthouders die hun seizoenkaart vorig seizoen in de voorrangsperiode hebben verlengd, krijgen als gevolg daarvan voor dit seizoen te maken met een prijsstijging. De vroegboekprijs geldt tot het einde van de competitie seizoen 2012-2013. Na afloop van de competitie worden de seizoenkaartprijzen met 2,5% geïndexeerd. Besluit je jouw seizoenkaart vóór het einde van seizoen 2012-2013 te verlengen, dan betaal je geen 2,5% indexatie. Na afloop van de competitie vervalt de voorrangsperiode voor huidige seizoenkaarthouders. Verlengen van je huidige seizoenkaart is dan niet meer mogelijk. Uiteraard kun je wel een nieuwe seizoenkaart aanschaffen, zonder prijsvoordeel. In de seizoenkaart 2013-2014 zijn de volgende wedstrijden inbegrepen: Toegang tot de zeventien thuiswedstrijden en eventuele play-offs; Toegang tot de traditionele openingswedstrijd van het seizoen; Toegang tot de eerste Europese thuiswedstrijd*; Toegang tot de eerste thuiswedstrijd voor de KNVB beker (tot l/8e finale)*; •Voorrang op kaartverkoop voor (door Feyenoord georganiseerde) thuiswedstrijden; Gratis lidmaatschap Het Legioen (Kameraadjeslidmaatschap voor kinderen tot 14 jaar) 10% korting op de aankoop van artikelen in de Feyenoord Fanshop (ook online). indien van toepassing Geen internet? Heb je geen internet? Laat dan een verlengingsformulier toesturen. Bel 0900-1908 0,15 p/m) en kies voor optie 9 in het keuzemenu. Als je daar je achtcijferige relatienummer intoetst (beginnend met 02, te vinden in de rechter bovenhoek van je seizoenkaart), stuurt Feyenoord het verlengingsformulier zo snel mogelijk toe. In verband met pensionering van onze collega, zoeken wij een VAN DER VALK VAN DER VALK Van der Valk Systemen BV Van der Valk Solar Systems BV Monster Omschrijving bedrijf Van der Valk Systemen is al sinds 1963 een wereldwijd begrip op het gebied van bewegende systemen en bevestigingscömponenten in de glastuinbouw en industrie. Onder de naam van ons zusterbedrijf Van der Valk Solar Systems ontwikkelen en produceren wij sinds 2007 solar montagesystemen. Al ons personeel werkt voor beide bedrijven. Van der Valk Systemen en Van der Valk Solar Systems werken op het gebied van ontwikkeling, productie en verkoop dan ook nauw met elkaar samen. Omschrijving functie In deze functie die valt onder de afdeling Product Development doe je de engineering van nieuwe stempels en gereedschappen voor de bewerking van metaal. Tevens ben je betrokken bij aanpassingen van bestaande productiemiddelen, met als doel de productiekosten te verlagen en de kwaliteit te waarborgen. Hiervoor maak je gebruik van een 3D-tekenpakket en werk je nauw samen met de technische dienst. Je bent tevens verantwoordelijk voor de kwaliteitscontrole van zowel de interne productie als de uitbestede materialen. Kortom: een veelzijdige functie in een dynamisch en innovatief bedrijf. Functie-eisen De kandidaat die we zoeken is een creatieve en oplossingsgerichte engineer met ervaring in de metaalbewerking. Verder ben je geïnteresseerd in moderne productietechnieken en ervaring met serieproductie is een pré. Je vindt kwaliteit erg belangrijk en kunt gestructureerd werken. Opleidingsniveau: MBO metaal. Wij bieden Na een gedegen inwerkperiode zul je je volledig kunnen ontplooien in deze fantastische functie. Je zult veel samenwerken met diverse mensen binnen ons bedrijf. Je kunt rekenen op een prima werksfeer in een dynamisch bedrijf met een uitstekend pakket primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Reageren op deze functie Kandidaten die zich herkennen in deze functie worden uitgenodigd om schriftelijk te reageren naar Van der Valk Systemen B.V., ta.v. Johan Broos, Zwartendijk 73, 2681 LP Monster of naar jbroos@ valksystemennl. Kijk op www.valksolarsystems en www.valksystemen.nl voor meer informatie over onze bedrijven.

Het Nieuwe Stadsblad | 2013 | | pagina 32