Chipolataschnitte 5,- Zoetermeers molenbrood 2,- Roomboter cakes 4 stuks j"" Annelies de Jong Koffïebroodje 1," Hoog bezoek voor Ilex College met of zonder rozijnen Speciale Mnbtodlng v/üjüu maandag \dl\m U [international* KauKt&ft www.parkrotterdam.com JACKS IN ELKE MAAT Gratis naar Ahoy Vink&Evag naar Schakel Van de lezer: reacties op vuilnis en vervoer Hiakkem ammerlaan Radboud start muziekopleiding Z) www.nieuwestadsblad.nl IMieuwe Stadsblad woensdag 17 april 2013 5 ^rnaten^ 36 t/m 56 korte maten 17 t/m 25 taille-plus maten A (inclusief onbeperkt Witte en Rode Huiswijn, Tapbier, Limonade en Koffie en Thee). Aanbieding geldig tot eind mei 2013 Voor een vaste entreeprijs kunt u zelf naar believen heerlijke gerechten selecteren van het lopend buffet, zoals Chinese wokgerechten, Japanse Teppanyaki, Sushi, Döner, Dürüm en Lachmacun. Sportief draagbare jacks en gekledere jasjes. Annelies heeft ze in allerlei lengtes l en in elke maat. Vanaf maat 34 t/m 56 is er een grote keus. Ook in korte-maten, voor als u wat kleiner bent. net even anders... Alléén gevestigd aan de Molenvliet 121-123, Rotterdam-Lombardijen, tel. (010) 4193057. Tramlijn 20 v a. Centraal Station stopt voor onze deur. Maandag en koopavond gesloten. www.anneliesdejongmode.nl Deze aanbiedingen gelden van donderdag 18 t/m woensdag 24 april SCHIEDAM - Theo van De venter fotografeerde de op brengst van een week vuil nis in zijn wijk Spaland en maakt zich zorgen wat dit moet worden als de gemeen te straks een keer in de twee weken vuil op gaat halen. „Dit is de opbrengst van 1 week, er staan al grote volle containers tussen, hoe zal het zijn bij een ophaal om de 2 weken? Dubbele grote con tainers, plastic zakken naast de containers? Auto naast de berging zal nog moeilij ker gaan, eerst de contai ners verrijden! De burgers protesteren, maar is er wel inspraak? Er is wel een zeer groot voordeel, 6 euro min der in het jaar te betalen, hoe verzinnen ze het!" Vervoer „Hartelijk Dank Loeka, Emma en Frank van OBS Het Windas. Wat fijn om te lezen dat jullie inzien dat er op het vervoer van kinderen met beperking niet teveel bezuiningd mag worden. Ik snap prima als we het 2 km. beleid veranderen naar 3 km. Dat is een verhoging van 50% maar realiseerbaar voor ouders die dit op de fiets dienen te doen. Maar een verhoging van 200% snap ik niet. Dan is 6 km. fietsen heel veel om je kind weg te brengen en op te ha len. Dit houdt in dat je als ouder dagelijks 24 km. mag fietsen. Dus 2 uur per dag kwijt bent. Wat had ik graag een kind zonder bepreking gehad die ik gewoon naar de school om de hoek kon brengen. Nu betreft het de huidige kinderen met beper king en in de toekomst be treft het onze zoon. Hierna misschien de kleinkinderen van onze gemeenteraadsle den?" J. Willemse REGIO - De RET biedt gratis openbaar vervoer aan via bus, tram en metro op 30 april naar- het evenement Samen voor Oranje in Ahoy. Bezoekers van het evene ment Samen voor Oranje zijn zo niet alleen aardig onderweg, maar voor dit unieke evenement ook gra tis onderweg naar Ahoy. Zij geven bij aanschaf van hun kaarten aan dat zij gebruik maken van het gratis ver voer van de RET en krijgen dan het RET vervoerbewijs thuis gestuurd. Het gratis vervoerbewijs is uitsluitend te verkrijgen via het ticket bureau gecombineerd met toegangsbewijs en is niet te koop bij RET. SCHIEDAM - Vink Evag is recent toegetreden tot de Schakel Autogroep waar door twee sterke Ford-dea- lerbedrijven de krachten bundelen om de service aan de klanten verder te verbete ren. Beide familiebedrijven zijn in de jaren twintig als Ford-dealer begonnen en kunnen terugzien op een www.bakkerammerlaan.nl SCHIEDAM - Muziekvereni ging St. Radboud gaat een muziekopleiding starten voor jonge kinderen vanaf 6 jaar. De opleiding start met de blokfluit en na enige tijd is de overstap naar een blaasinstrument zo gemaakt. St. Radboud biedt nu 8 bijna-gratis proefles sen aan in de maanden mei en juni. De aftrap van het project 'blokflUITproberen' is óp zaterdag 20 april met een groot kinderconcert door een leerlingenorkest van wel 75 leerling-muzi kanten in de Jacobuskerk aan de Kerkweg. Aanvang 14.00 uur en toegang drie euro. Dankzij donaties van het Gemeenschapsfonds Schiedam en het Fonds Schiedam Vlaardingen kan Radboud de proeflessen voor 20 euro, de helft van de echte prijs, aanbieden. Aanmeldingen t/m 20 april en na afloop van het con cert komen in aanmerking voor deze unieke prijs. langdurige geschiedenis en een enorme ervaring. „Sa men sterk", zegt Robert Bij- loo van Vink Evag. „Dat zijn de juiste woorden die onze samenwerking sym boliseren. Wij kunnen onze klanten in Schiedam en Vlaardingen nog beter van dienst zijn." Binnenkort Theo van Deventer fotografeerde de opbrengst van een week meer in onze krant. vuil in Spaland. Reageren: redactie.ns@wegenermedia.nl Hoog en leerzaam bezoek afgelopen week op het llexcollege. De leerlingen kregen ook een onderwijskrant uitgereikt. foto:pr De president van de Algeme ne Rekenkamer, Saskia Stui veling, reikte deze week in aanwezigheid van wethou der Nathalie Gouweleeuw een speciale uitgave uit van de Onderwijskrant aan klas F van het Schiedamse Ilex College. Ook sprak zij met scholieren over het belang van goede verantwoording van de overheidsfinanciën. „De overheid geeft jaarlijks 245 miljard euro uit, meer dan er binnenkomt. De Al gemene Rekenkamer kijkt of dit geld wel zorgvuldig uit gegeven wordt."

Het Nieuwe Stadsblad | 2013 | | pagina 5