Gemeenteberichten Mededelingen en bekendmakingen vervolg R0GE£s voordeelweken gemeente Schiedam IK KAN Stralen Geven? www.lightfortheworld.nl ^/irriAr Annelies de Jong v OPENBARE BESTUURSVERGADERING ROGplus OPENINGSTIJDEN ROND FEESTDAGEN :o *£#5 SPORTNIEUWS Kijk ook op: deweekkrantnl 1 MEI 2013 - PAGINA 5 Omgevingsvergunning vervolg Verleende vergunningen Reguliere procedure Lange Nieuwstraat 177B, 3111 AJ; met de activiteiten bouwen en veranderen van een gemeentelijk monument, het plaatsen van zonnepanelen op een frame, ver leend op 23 april 2013.3 Geweigerde vergunningen Reguliere procedure Herenstraat, 3111 NL; met de activiteit bouwen, het realiseren van een appartement op bestaande garage, geweigerd op 22 april 2013.3 Ontwerp-omgevingsvergunning 'Verleggen aardgastransportleiding' (Kethelplein) Burgemeester en wethouders van de gemeente Schiedam maken ingevolge het be paalde in artikel 3.10.van de Wet algemene bepalingen omgevingsrecht juncto artikel 3:12 van de Algemene wet bestuursrecht en artikel 6.14 van het Besluit omgevingsrecht bekend dat met ingang van 2 mei 2013 de ontwerp-omgevingsvergunning voor het ver leggen van de aardgastransportleiding aan de noordzijde van knooppunt Kethelplein ter inzage ligt. Projectomschrijving Door de Nederlandse Gasunie is een omgevingsvergunning gevraagd voor het verleg gen van de ondergrondse aardgastransportleiding aan de noordzijde van knooppunt Kethelplein. De bestaande leiding wordt ter hoogte van de Laan van Bol'es over een lengte van 150 meter ongeveer 30 meter naar het. noorden verlegd. Het verleggen van de leiding is noodzakelijk in verband met de aanleg van de A4 Delft-Schiedam. Het project is in strijd met de ter plaatse geldende bestemmingsplannen. Omgevingsvergunning is gevraagd voor de volgende activiteiten: het uitvoeren van een werk, geen bouwwerk zijnde, of van werkzaamheden (artikel 2.1, eerste lid, sub a van de Wabo); het handelen in strijd met de regels van het bestemmingsplan (artikel 2.1, eerste lid, sub c juncto artikel 2.12, eerste lid, sub a, onder 3 van de Wabo). Verklaring van geen bedenking De-gemeenteraad van Schiedam heeft op 25 april 2013,een (ontwerp) verklaring van geen bedenkingen verleend voor het verleggen van de aardgastransportleiding aan de noordzijde van knooppunt Kethelplein. Het ontwerp van de omgevingsvergunning, de ruimtelijke onderbouwing, verklaring van geen bedenkingen en andere op de procedure betrekking hebbende stukken lig gen vanaf 2 mei 2013 gedurende zes weken ter inzage bij het Klant Contact Centrum (Omgevingsloket), Stadserf 1.1 Overig Aanwijzingsbesluit inzamelvoorziening Panoramaflats Burgemeester en Wethouders van de gemeente Schiedam hebben krachtens hun bevoegdheid op grond van artikel 4.6i APV Schiedam 2011 besloten: voor de 88 gesta pelde woningen Panoramaflat I en II aan de Havendijk 91 t/m 177 en 217 t/m 303 (on even nummers) ondergrondse verzamelcontainers aan te wijzen als inzamelvoorziening Voor de inzameling van restafval en het plaatsingsplan voor ondergrondse afvalcontai ners voor restafval vast te stellen. Dit besluit treedt in werking de dag na publicatie in 'Het Nieuwe Stadsblad' en ligt gedurende een periode van zes weken na de dag van de bekendmaking ter inzage in het Klant Contact Centrum (Omgevingsloket).3 Lees de officiële'bekendmakingen op Kil NT 11 voor een staar°Peratie Giro 131 Veenendaal FOR THE WORLD Voorheen Stichting Dark Light p aJlOJ.1^1. net even anders... Modische shirts en tops... nu v.a. 29.- r\ Erfo blousesnu v.a. 39.- mLL Zomerse rokkennu v.a. 49.- Pantalons en kuitbroeken... nu v.a. 49.- Jumpers en vestjesnu v.a. 59.- Jacks en jasjesnu v.a. 69.- Alléén gevestigd aan de Molenvliet 121-123, Rotterdam-Lombardijen, tel. (010) 4193057 - Tramlijn 20 Centraal Station stopt voor onze deur - Maandag en koopavond gesloten - www.anneliesdejon; Het bestuur van het Gemeenschappelijk Orgaan van ROGplus Nieuwe Water weg Noord vergadert op donderdag 16 mei 2013 om 15.30 uur in het stadhuis van Vlaardingen, Markt 11Geïnteresseerden kunnen deze openbare vergadering als toehoorder bijwonen. De vergaderstukken liggen vanaf 8 mei 2013 ter inzage bij het secretariaat van ROGplus Nieuwe Waterweg Noord, Uiverlaan 20b te Maassluis. ROGplus is gesloten op dinsdag 30 april (Koninginnedag), donderdag 9 en vrijdag 10 mei (Hemelvaart) en maandag 20 mei (Tweede Pinksterdag).

Het Nieuwe Stadsblad | 2013 | | pagina 17