'MODI WONEN IN EEN GROENE EN WATERRIJKE OMGEVING' Nieuw seizoen l6 START VERKOOP 4 MEI A.S. Start verkoop zaterdag 4 mei a.s. van 12.30 -14.30 uur Restaurant Mooii, Wijnstraat 8 -16 te Rotterdam Binnenkort in het theater Feestelijke afsluiting met Avond van het Cabaret 1U eengezinswoningen 7 appartementen TUINWONINGEN 3 www.nieuwestadsblad.nl Nieuwe Stadsblad woensdag i mei 2013 22 Avond met Jon van Eerd Jon van Eerd zit 25 jaar in het vak en dat moet gevierd worden! Jon van Eerd en Lone van Roosendaal ken nen elkaar al jaren en heb ben in meerdere producties samen gespeeld. Die vriendschap en het ge deelde vakmanschap heeft geleid tot deze voorstelling waarin ze zij aan zij her inneringen ophalen door middel van hilarische anek dotes, mooie, herkenbare ballades en chansons en swingende Broadway num mers. De voorstelling Jon en de jongens is woensdag 1 mei, 20.15 uur, te zien in Theater aan de Schie. Toe gang 23,50 euro. Jochem Myjer 3X uitverkocht Vorig seizoen stond Jochem Myjer al op het programma met zijn nieuwe voorstel ling Even geduld aub!. Helaas werd zijn tournee onderbroken omdat Jochem aan een tumor moest wor den geopereerd. Onder de toepasselijke titel Even ge duld aub! is Jochem met zijn nieuwe voorstelling terug in het theater. Het is na de shows Gegabber, Adéhadé, Yeee-haa! en De Rust Zelve het vijfde avondvullende programma van de cabare tier. Jochem Myjer is dins dag 14, woensdag 15 en donderdag 16 mei te zien in Theater aan de Schie. Voor deze voorstelling zijn geen kaarten meer beschik baar. Met nog een aantal voorstellingen te gaan, komt het einde van theaterseizoen 2012- 2013 in zicht. Maar niet getreurd, de voorbereidingen voor het nieuwe theaterseizoen zijn al in volle gang. Door het theater SCHIEDAM - Het programma is rond, de brochures lig gen bij de drukker en de voorverkoop gaat bijna van start. Het nieuwe program ma staat op vrijdag 10 mei, om 13.00 uur, online op de website www.theateraande- schie.nl. Vanaf dat tijdstip kunnen mensen al een kijk je gaan nemen en hun wen sen op een lijstje zetten. Het is dan nog niet mogelijk om te reserveren. Op maandag 13 mei, om 20.15 uur, vindt de presentatie van het nieu we theaterseizoen plaats in Theater aan de Schie. Deze avond krijgen de gas ten alvast een voorproefje van wat er het komende sei zoen te zien zal zijn en krij gen zij als eerste de nieuwe theaterbrochure in handen van het komende seizoen 2013-2014. Voorverkoop De voorverkoop start vrijdag 17 mei om 13.00 uur. Vrien den van het theater kunnen vanaf 13 mei om 22.00 uur met voorrang kaarten be stellen. Kaarten reserveren voor het nieuwe theatersei zoen is voordeliger in de voorverkoop. Tijdens de voorverköop- periode, vrijdag 17 mei tot dinsdag 18 juni, maakt het publiek kans op betere plaatsen en worden er geen reserverings- en verzend kosten berekend. In de voor verkoop is reserveren alleen online mogelijk of via een bestelformulier. SCHIEDAM - Sluit het theater seizoen feestelijk af tijdens de Avond van het Cabaret en maak kennis met cabaretta lenten Dara Faizi, René van Meurs, Caroiien Borgers, Jo- han Goossens en Silvester. De presentatie is in handen van Marjolein Meijers. De cabarettalenten Sinds Dara Faizi zowel de jury- als publieksprijs tij dens het Groninger Studen ten Cabaret Festival binnen sleepte gaat het hard met hem. Zo levert hij onder an dere een bijdrage op 3fm bij Giel Beelen en is hij is regel matig te zien als comedian op stand-up podia. René van Meurs is de winnaar van de jury- en publieksprijs van Cameretten 2012. Als goed getraind improvisator ontwikkelt hij zich met zijn adembenemende tempo tot een publieksfavoriet. Johan Goossens is winnaar van meerdere prijzen op het Groninger Cabaret Festi val. De shows van Silvester Zwaneveld bieden unieke visuele scènes, interactieve sketches en vooral veel, heel veel grappen. Caro iien Borgers liep stage in de rockopera van Acda en de Munnik. Naast haar avond vullende voorstellingen is ze columnist bij het pro gramma Altijd Wat van de NCRV en in de radioshow van Giel Beelen. Dit seizoen heeft ze meegedaan aan het programma Wie is de Mol 2013. Kaarten Deze avond vormt, met mu ziek van LES dj in de foyer, meteen de feestelijke afslui ting van seizoen 2012-2013. Zaterdag 25 mei, om 20.15 uur, in Theater aan de Schie. Toegang 24,50 euro. Tijdens de Avond van het Cabaret kan genoten worden van verschillende cabarettalenten. foto-.pr park HOVEN Het nieuwe theaterseizoen 2013/2014 in Theater aan de Schie komt er weer aan. De voorverkoop start binnenkort! foto: pr Woonoppervlak vanaf 180 m- 4 slaapkamers Vaste trap naar ruime zolder Tuin aan het water Prijzen vanaf 337.500,-

Het Nieuwe Stadsblad | 2013 | | pagina 22