Computerproblemen snel opgelost door iet-studenten Lezersactie Pluggy maakt elke tv tot een internet-pc ADVERTORIAL LEZERSACTIE F* PLUGGY BILDERBERG VAALSBROEK studentaanhuis.nl Vorstelijk Genieten Met korting naar terra cotta leger gnu (J*) m v m 0 GS bm 0 H SISQA»! E B B ra ©52 r www.nieuwestadsblad.nl De computeren het internet worden steeds belangrijker in ons dagelijks leven. Een leven zonder internet is inmiddels ondenkbaar. Bijna iedereen in Nederland mailt, bankiert en shopt online. Daarmee neemt de vraag naar computerhulp enorm toe. Dat merken ze LEGT DUIZENDEN HUISBEZOEKEN PER MAAND AF ook bij Studentaanhuis.nl, waar inmiddels ruim 500 iet-studenten een mooie bij baan hebben en duizenden huisbezoeken per maand af- Nathan zorgt dat de computer weer goed en veilig gebruikt kan worden. Uit het jaarlijks onderzoek naar computergebruik in Nederland en Europa van de Universiteit Twente blijkt dat 94% van de Nederland se huishoudens toegang heeft tot het internet. Dit is de hoogste score in Europa. Al die computers waarmee men het internet opgaat moeten wel goed onderhou den worden. Jan Morriën, oprichter van Studentaan- huis.nl: "Steeds meer men sen merken dat de computer na een tijdje trager wordt en men realiseert zich vaak niet dat de computer, net als je auto, eens in de zoveel tijd onderhoud nodig heeft. Wij noemen dat de computer APK." Opschonen Ongevraagd worden up dates op de computer gezet, die nodig zijn om de websi tes veilig te kunnen blijven lezen en de dingen die het internet aanbiedt te kunnen blijven doen. De technische ontwikkelingen gaan snel en er komen steeds meer mogelijkheden, zoals: film pjes bekijken in hoge reso lutie, makkelijk je bankza ken online doen, contacten onderhouden met familie en vrienden en shoppen op het web. Het nadeel is al leen dat de computer hier steeds voller door raakt en Klfk&Win snel naar www.deweekkrant.nl/actie dus langzamer. Dit kan op gelost worden door de com puter eens in de zoveel tijd te laten opschonen en goed te laten indelen. Morriën: "Onze ict-studen- ten weten heel goed welke programmaatjes overbo dig zijn en hoe de indeling van de computer moet zijn. Zij zijn hier gemiddeld een uurtje mee bezig. Als ze de computer dan goed hebben opgeschoond en ingericht, is deze vaak zo'n 50% snel ler. En zij zorgen er dan ook meteen voor dat alles vei lig werkt, zodat je met een gerust hart het internet op kan." De studenten zijn op de hoogte van de laatste ont wikkelingen en kunnen dit goed en duidelijk overbren gen, omdat ze de klanten zelf de meeste dingen laten doen en alles rustig uitleggen. Daarnaast geven de studen ten privéles, verhelpen ze computerproblemen, zoals virussen en foutmeldingen en sluiten ze nieuwe pe's of andere digitale apparaten goed aan. Tarieven Voorfietskosten: 9,- Halfuurtarief: 12,50 Lidmaatschap 12,- p/j Voor meer informatie kijkt u op wwW.studentaanhuis.nl of belt u met 0900 200 12 12 (20cpm). Midden in het prachtige Limburgseheuvellandschap pronken het kasteel en op loopafstand de moderne ho telvleugels in al hun glorie. Dit hotel in Vaals is het ul tieme vertrekpunt voor een ontdekkingstocht naar para dijselijk NJaastricht of Aken of gewoonweg lekker genie ten van de prachtige natuur rondom deze sprookjesach tige locatie. Hot Spots in de directe om geving: Drielandenpunt; Maastricht; Aken; Valken burg; Prachtige natuur voor een wandeling of fietstocht; Belgische Ardennen; Duitse Eiffel. Feestarrangement 2x overnachting in een deluxe balkonkamer 2x uitgebreid ontbijtbuffet Vip-pasje met kortingen of cadeautje in Maasme- chelen Shopping Village Omgevingsplattegrond met wandel-, fiets- en autoroutes vrij gebruik van de recreatieve faciliteiten met zwembad, sauna's en fitnesscenter Prijs p.p. 89,00; toeslag verblijf zaterdag 15,00 p.p. Voel u net als het Konings paar en boek nog een derde nacht 'Vorstelijk Genieten' voor slechts 29 per per soon inclusief ontbijt. Informatie en boeken Reserveren bij het hotel o.v.v. Lezersaanbieding Hotel of the Year, tel. (043) 308 93 50, reserveringen@vaalsbroek. nl, www.vaalsbroek.nl Geldig t/m 31-12-2013 op basis van beschikbaarheid. Prijs op basis van een ver blijf in een tweepersoons- kamer; eenpersoonstoeslag 30 per nacht. ii!?sr Leger van eerste Keizer van China, Qin Shi Huangdi OEN HAAG -De beroemde Terracotta Warriors zijn neergestreken in New Babyion, Den Haag, waar de tentoonstelling nog tot 1 juli te zien is. Bij uitstek de gelegenheid om eens kennis te gaan maken met deze laatste grote archeo logische ontdekking van de 20ste eeuw! Als u de tentoonstellings ruimte betreedt, gaat u meer dan 2000 jaar terug naar de tijd dat China nog een keizerrijk was. U hoort hoe keizer Qin Shi Huangdi zijn onder grondse leger van zowat 8000 soldaten, paarden en wagens liet bouwen. Duizenden arbeiders werkten 36 jaar lang aan het leger dat bedoeld was om hem na zijn overgang naar het hiernamaals te beschermen tegen moge lijke vijanden. En die had hij, want hij regeerde zijn volk met straffe hand. Zo was de 'beloning' voor de handwerkslieden veelal dat zij dood of levend met de keizer begraven werden, om geheim houding van de onder grondse begraafplaats te verzekeren. U ziet zo'n honderd krijgers, paarden en wagens van het leger van deze keizer, maar ook Ga meer dan 200 jaar terug in de tijd met het terra cotta leger van de eerste keizer van China. Foto: pr sieraden, kunst- en ge bruiksvoorwerpen uit zijn regeerperiode, rond de 200 jaar BC. Een interes sante documentaire ver telt meer over de ontdek king in 1974 door Chinese boeren, de opgravingen en het wetenschappelijk onderzoek naar deze adembenemende vondst. Alle gevonden beelden waren in min of meerdere mate gebroken. Nog lang niet alles van de 56 km2 grote vindplaats is opgegraven. De Chinese regering beschermt haar kostbare erfgoed - inmid dels op UNESCO's lijst van werelderfgoed - door replica's te laten reizen. Deze zijn precies en op ware grootte gereconstru eerd en verschillen van elkaar in gelaatstrekken, hoofdtooi, uniform en houding. Lezersactie Exclusief voor lezers De Weekkrant kunt u deze prachtige tentoonstel ling tot en met 31 mei in New Babyion, Den Haag (pal naast CS Den Haag) bezoeken met een heel aantrekkelijke korting op alle kaarten van 25%! Dus mis deze aanbieding niet! Zonde om zo'n kans te laten liggen! Tegen inlevering van deze lezersactie krijgt u 25% korting aan de kassa, op elk ticket. Voor meer info: www.expoterracotta.nl. DELFT - Het gaat goed met de Pluggy! Het ultracom- pacte apparaatje, dat van iedere tv een internet-pc maakt, maakt steeds meer vrienden. Niet alleen in Nederland. "We zijn nu ook in Italië doorge drongen", vertelt Peter Blok. "Daar is door onze distributeur een grote or der geplaatst. Een mooie doorbraak!" Maar ook in Nederland rukt de Pluggy op: Het apparaatje is al bij diverse winkels in het hele land beschikbaar. "De Pluggy biedt toegang tot het héle internet, er zijn geen beperkingen. Er kan zelfs een webcam op aangesloten worden zodat je met Skype kunt video- chatten via je eigen televi sie." Wie een Pluggy aanschaft Full HP De PLUGGY biedt internetten zonder beperking heeft verder geen maan delijkse kosten. Voor waarden zijn alleen draad loos internet (wifi) en een tv met een HDMI-ingang. Voor mensen met 'com putervrees' is er een instal latie optie. Er komt dan iemand bij de klant thuis de Pluggy installeren. "Je betaalt pas contant aan de installateur als alles werkt", vertelt Peter Blok. Nog meer nieuws: zeer binnenkort komt de Video- Store online, waarmee je films kunt huren. En in april gaat de ChannelStore live en krijgen Pluggy- gebruikers gratis ruim 500 TV zenders van over de hele wereld. "Een tv zonder Pluggy is eigenlijk niet compleet." korting voor lezers van deze krant INTERNET OP TELEVISIE Kijk voor meer informatie op: WWW.PLUGGY.TV/WEGENER

Het Nieuwe Stadsblad | 2013 | | pagina 27