Schoenmakers Een persoonlijk graf met een eigen monument Speciaal voor Moederdag! Versaanbieding TOTALE ZOMERUITVERKOOP schoenmode fOP^ÖF ADVERTORIAL Vele bekende merken worden verkocht met kortingen van 10 tot 70 Wij beginnen op donderdag 2 mei 9.30 uur Hair Care Shampoo Milkshake Studenten haver Pays d'Oc Korte Hoogstraat 1 7a Vlaardingen Dag- of nachtcrème Oogcrème Ontharingsapparaat Serum Appelen royal gala Witlof Nieuw op Begraafplaats Beukenhof: De mooie, parkachtige be graafplaats Beukenhof, aan de rand van Schiedam, biedt sinds kort een nieuwe be- graafvorm: "algemeen één- diep". Een goed alternatief voor mensen die geen parti culier graf willen, maar wel meer inspraak willen heb ben in de grootte en vorm van het grafmonument. De nieuwe algemene graven liggen op een aparte akker van de begraafplaats. Hier is een schone grondlaag aan gebracht binnen een beton nen omranding. Daarmee lijkt deze vorm van begraven een tussenweg tussen "in de grond" en bovengronds begraven, een fenomeen dat met name in de zuidelijke landen veel voorkomt. Gulden middenweg Maar dat is niet het enige waarin het nieuwe algemene graf een tussenweg biedt: 'Deze vorm van begraven is voor nabestaanden ook een middenweg tussen particu lier en algemeen begraven', licht Locatiemanager Henk Kroon toe; 'net als bij een gewoon algemeen graf is de grafrusttermijn 15 jaar. Deze kan niet, zoals bij particulie re graven, verlengd worden. Het grote verschil met een gewoon algemeen graf is dat in dit graf slechts één per soon wordt begraven.' Grote keuzevrijheid Omdat het graf niet met on bekenden gedeeld wordt, hebben de nabestaanden grote keuzevrijheid in de afmetingen en vorm van het monument. Henk Kroon: 'Bovendien kunnen zij zelf een plek op deze akker uit kiezen. We komen zo op meerdere manieren tege moet aan de groeiende wens van nabestaanden om het af scheid van hun dierbare op een persoonlijke wijze in te vullen.' Kosten Bij deze vorm van begraven is gekozen voor een passen de tariefstelling, die het mid den houdt tussen de kosten voor een algemeen en een particulier graf. Het grafon derhoud en het gebruik (bin nen standaardtijden) van de aula en condoleanceruimte zijn in dit tarief inbegrepen. Meer informatie? Voor meer informatie over de algemene graven één-diep en de tarieven: Yarden Begraafplaats Beukenhof Burg. Van Haarenlaan 1450 3118 GR Schiedam T 088 927 2250 E cre.beukenhof@yarden.nl RAVELLP waldlAufer 300 ml 200 ml 0.75 Voor het verbeteren Jt van de contouren rondom uw ogen. Permanente haarverwijdering voor lichaam en gezicht nu ook voor thuis met de HPL- 3Jaar technologie van Silk'n. Verfijnt de huidporién en verzacht rimpels. Vanaf mensdag 01-05-2013 500 g Versaanbieding geldig vanaf woensdag 01-05-13 t/m dinsdag 07-05-13. Zet- en drukfouten zijn voorbehouden. HOGE KWALITEIT - LAGE PRIJS

Het Nieuwe Stadsblad | 2013 | | pagina 7