Lezersactie Primeur: bibliotheek in sauna Gratis beauty-bag ter waarde van 15,00 BERICHTEN UIT DE KAMER Met mijn neus in de boter Maak kans op dagje ontspannen Vaders doen zaterdag 11 mei de boodschappen terwijl de moeders zich gratis cosmetisch laten verwennen. Branses Cosmetics Bourjous visagiste Essie nagellak L'Oreal visagiste Clarins visagiste O www.nieuwestadsblad.nl Nieuwe Stadsblad woensdag 8 mei 2013 12 SCHIEDAM - Er staat Schie dam een bijzondere samen werking te wachten. Eind mei 2013. zal de Thermen Bibliotheek Schiedam, Ne derlands eerste bibliotheek in de sauna, haar deuren openen. Dit nieuwe concept is tot stand gekomen door unieke samenwerking tus sen Thermen Holiday en de Bibliotheek Schiedam. De Thermen Bibliotheek is gevestigd in Thermen Holi- day. Deze stelt de gasten in de gelegenheid om, tussen de bezoeken aan één van de 11 sauna's door, ook voor de ontspanning en schoon heid van de geest te zorgen. In de Thermen Bibliotheek Schiedam zijn luxe fau teuils geplaatst waaraan een e-reader is bevestigd. Deze leesschermen worden regel matig voorzien van nieuwe content. Daarnaast zijn er uiteraard ook fysieke boeken te vinden in de Thermen Bibliotheek. Deze kunnen, onder de noe mer bookcrossing, mee naar huis genomen worden en hoeven niet teruggebracht te worden. Als het boek uit is, kan deze doorgegeven wor den zodat de bundelingen van letteren toch door meer dere handen gaat. Ook wordt er een beeldscherm geplaatst waar de collectie van de Bi bliotheek Schiedam inge zien kan worden. Boeken, cd's, dvd's en games kunnen hier eveneens gereserveerd en verlengd worden. De Thermengasten kunnen ken nis maken met de 'jongste' locaties van de Bibliotheek Schiedam: De Nieuwe Harg, Jeugdbibliotheek de Klinker, de Stand-Up Bibliotheek Schiedam - De Monopole en de diensten van de Bibli otheek Schiedam zoals De Voorleesbrigade, de Biblio- theek-aan-huis service en de uitgebreide programmering van De Verdieping van de Bibliotheek Schiedam. Als Tweede Kamerlid viel ik met mijn neus in de boter. Nederland kreeg een nieuwe koning en daar mocht ik bijzijn. Extreem spannend! Mijn vrouw en ik keken al weken uit naar deze dag. Al lerlei voorbereidingen werden getroffen. Aangezien de koning ingehuldigd werd tijdens een vergadering van de Staten-Gene- raal, zat ik als .parlementariër vrij vooraan. Het leverde een uitstekend zicht op de plechtige ceremonie op. De Kamerleden legden om de beurt in navolging van de Koning zelf - de eed of de belofte af. Dit symboliseert de verbondenheid tussen het volk en de Koning. In de praktijk houdt het afleggen van de eed niet meer in dan het uitspreken van een paar woorden. Maar het historische moment en de wetenschap dat het wereldwijd live wordt uitgezonden, maakten dat ik stiekem toch wat zenuw achtig was. Het meest indrukwekkend vond ik overigens de geluiden van buiten. De dikke muren van de Kerk verhinderden niet dat het gejuich van duizenden men sen op de Dam binnen goed hoorbaar was. Bijzonder was het ook om aansluitend in de prachtige Burgerzaal van het Paleis op de Dam de Koning en Koningin te mogen feliciteren. Maar het hoogtepunt moest toen nog komen; het feest 's avonds in het Mu ziektheater aan het IJ. De herinnering daar samen met mijn vrouw en vele genodigden te dansen, zal mij nog lang bijblijven! Foort van Oosten Doe mee aan de prijsvraag op www. nieuwestadsblad.nl en maak kans op een dagje gratis ontspannen bij Thermen Barendrecht. In totaal tien winnaars ontvangen een dag onbe perkt toegang tot de sauna ter waarde van 30 euro. Dit houdt in: onbeperkt entree tussen 10.00 uur en sluitingstijd, inclusief gebruik van badgoed. Thermen Barendrecht is een ideale plaats om alle dagèlijkse beslommerin gen helemaal los te laten! Rust Gelegen in een fraaie groene omgeving is Ther men Barendrecht de uitge lezen plaats om lichaam en geest volledig tot rust te laten komen. Een dagje uit in het kleinschalige Thermen Barendrecht met zijn mooie beautycenter, prachtige tuin, goede keu ken en ruime saunafacili teiten geeft evenveel rust als een dag onbezorgde vakantie. Als eerste in de regio hanteert Thermen Barendrecht een entree- prijsbeleid dat is geba seerd op de verblijfsduur Tien lezers kunnen gratis een dag lekker relaxen in Thermen Barendrecht. Foto: pr van de bezoeker. Voor een bezoek van 2 uur wordt 13,50 euro gerekend; ieder volgend uur kost 5 euro (onbeperkt entree tussen 10.00 uur en sluitingstijd bedraagt 30 euro). Vooral saunaliefhebbers met weinig tijd hebben veel voordeel van dit revolutionaire prijsbeleid. Ook is de verwachting dat mensen een kort sauna bezoek koppelen aan hun sportieve prestaties. Avondtarief Voor saunaliefhebbers die alleen 's avonds naar de sauna kunnen, hanteert Thermen Barendrecht dagelijks vanaf 17.00 uur het avondtarief van 18,50 Prijsvraag Meedoen aan de prijs vraag op www.nieu- westadsblad.nl kan tot vrijdag 31 mei. Doe mee en maak kans op een vairde tien gratis entreekaarten ter waarde van 30 euro. De winnaars krijgen bericht. Adres Thermen Barendrecht is te vinden aan de Achter zeedijk 81, 2992 SB in Barendrecht. O Bel voor meer informatie met tel. 0180-622165 of kijk op internet: www. thermenbarendrecht.nl m.m.v. (tussen 10 en 16 uur) perfecte wenkbrauwen binnen 1 minuut make up gratis nagels lakken make up Luxe make up Verzamel ten minste drie kassabonnen bij winkeliers die de moederdagaffiche zichtbaar hebben opgehangen en lever dezein bij de kraam op het centrale plein. WINKUCINTRUM SPAIANÖ DA+Mooi Parfumerie Saskia Hh Hof van Spaland 32 parfumerie 3*2i CB Schiedam Deze activiteiten worden u aangeboden door de winkeliers van het Hof van Spaland en DA+Mooi Parfumerie Saskia.

Het Nieuwe Stadsblad | 2013 | | pagina 12