de leok&te de<M& wet korting f SVV zet zichzelf nogal te kijk tegen Ommoord op *<*car www.&weetdeöil.^l ew owtvaw^ Vier doelpunten te weinig de wieuw&Vjrief iiliiilitii» in samenwerking met ffippiS Curescu weg Nikki Eerland wint op NK Imposant PPSC C1 de sterkste Vólg ons op Twitter en Facebook O www.nieuwestadsblad.nl De bloemen staan klaar, maar Ommoord leidt: 2-3. SVV lijdt. "Alles of niks", zingt de Schiedamse aanhang. Door Gerard S. Verver SCHIEDAM - Het werd niks. De 3-3 had de somberende aanhang in extase kunnen brengen. Een punt was vol doende om het kampioen schap van de derde klasse C in Harga te parkeren. De slotfase was een kopie van wat er aan vooraf ging: de Schiedammers waren niet vooruit te branden. Boven dien toonde Ommoord, de nummer twee,, van meet af aan dat het niet wehste mee te werken aan het feestje van de thuisclub. De rood groenen speelden zonder hart, werden voor de rust te recht op 0-1 gezet en keken halverwege de tweede helft tegen een 0-3 achterstand aan. Een cadeautje van de Het gezicht van trainer Gerard van Ruitenburg staat op onweer: 'Het was niet om aan te zien.' scheids leverde een penalty en 1-3 op en met nog een handvol minuten te gaan zorgde een frommelgoal voor 2-3. De tijd drong. De gelijkmaker bleef uit. Trai ner Gerard van Ruitenburg was teleurgesteld. "Schan dalig", noemde hij het optre den van zijn ploeg. "Ook heb ik de inbreng gemist van de i* 1 dragende spelers. Toch heb ik geen afscheid genomen van het kampioenschap." Want er is inderdaad geen man overboord. SVV houdt een punt voorsprong op Ommoord en kan zondag tegen GSC Esdo, dat zeker is van een vervangende peri ode, met een zege alsnog de kroon op het werk zetten. SCHIEDAM - SVDPW-trai- ner Toon Wolters had zijn spelers beloofd een etentje te betalen bij het bereiken van 145 doelpunten. Dat is volgens de officiële KNVB- stand niet gelukt.'Die blijft nu steken op 143. Maar ei- SCHIEDAM - Handbalclub Ventura heeft (heren)trainer Misu Curescu gezegd dat zijn contact niet verlengd wordt. De clubleiding voért aan, dat hij in het afge lopen seizoen 'heel goed werk heeft verricht, de he- rengroep tot een eenheid heeft gebracht, gemotiveerd en geïnspireerd. Maar', zo wordt er aan toegevoegd, 'we verwachten mutaties in de sponsorgelden. Mede op basis van beleidsafspraken zullen we nu op zoek gaan in de groep startende trai ners; externe trainers, die budgettair wel haalbaar blij ken voor onze vereniging of eigen trainers, die de lastige, maar ook uitdagende taak op zich willen nemen.' genlijk stond de teller na de voorlaatste wedstrijd al op 145. Dat de stand toen ech ter 141 aangaf, is, volgens de Schiedammers te wijten aan slecht tellende scheidsrech ters. Zo won het met 19-0 van Delfia, terwijl de arbiter er 18 noteerde. Vorige week scoorden de Schiedammers er tegen SVH 7 en kreeg er 6. "En ze hebben ons in het begin van de competitie ook al twee doelpunten door de neus geboord", foetert Wol ters. SCHIEDAM - Rajko Gomers is er in zijn bijna laatste optreden als Scyedam-spe- ler (hij maakt de overstap naar E&D/Taverzo) niet in geslaagd om Nederlands kampioen tafeltennis bij de jongens junioren te worden. Hoewel als eerste geplaatst, werd hij, nadat hij in de kwartfinale van Cosmin Stan (3-2) en in de halve fi nale van Martin Khatcha- nov (3-1) had gewonnen, in de finale verslagen door FVT-speler Laurens Tro- mer. In de eindstrijd werd hij aanvankelijk op een 2-0 achterstand gezet. Hij vocht zich terug, kwam op 2-2, maar moest in een zenuw slopende en lange vijfde game (20-18) toch zwichten. Succes was er wel voor Nik ki Eerland, die samen met Kim Vermaas (Scylla) de Ne derlandse titel bij de meisjeg junioren dubbel opeiste. In de finale duldden de twee geen tegenstand: 3-0. In het enkel mocht de jongste Eer land, na een verloren halve finale, het brons afhalen. Samen met Cosmin Stan (Westa) dubbelde Laurens van Raadshooven zich naar het brons bij de jongens ju nioren. Pupil Thomas Baart haalde zowel in het enkel als de dubbel (met Meivin Ver- schuure van Vice Versa'51) de halve finale. Daar was de eindhalte en dat leverde twee derde plaatsen op. PPSC Ci was niet af te stoppen. Al ruim voor het einde van de competitie konden de jongemannen de kampioensvlag hijsen. Met nog 1 wedstrijd te gaan hebben ze 46 punten vergaard, liefst veertien meer dan de nummer twee van de ranglijst. Ook het doelsaldo mag er zijn: 104-33. SCHIEDAM - Zowel Hermes DVS als Excelsior'20 is het cricketseizoen begonnen met een imposante over winning. De lichtblauwen hakten Harga ACC in de pan. Hermes ging pas na 255 runs (68 van Van Wijk en 51 van Selaar] all out en daar konden de Noord-Hollan ders er slechts 183 tegenover zetten. Titelverdediger Ex- celsior20 had geen mededo gen voor Dosti. De Amster dammers begonnen met een score van 217 (all out), maar hadden geen antwoord op de slagkracht van Daan van Bunge (125 not out) en Ste ven Cazzulino (101 no). Op Hemelvaartsdag treffen bei de Schiedamse grootmach ten elkaar in Thurlede. @SWEETDEALNL FB.COM/SWEETDEALNL

Het Nieuwe Stadsblad | 2013 | | pagina 14